Eski dostlar ile hayata dair her şey

eski topikte son sayfadaki mesajlara bakınca kolay oldu. adını da değiştirmişsin güzel isim....

anlaşılan senden başka kimse tanımadı beni ya da umursamadı

Merhaba Melis, ne kadar zaman oldu, niye gitmiştin ki sen hatırlayamadım şimdi:44: Tanımaya tanıdım ben de mesajın kaynamış arada, görmedim kusura bakma. Sabah Doğanın alıntısında gördüm.

Yaaa doğru noktadan vuruş yaptım galiba Manken gibi olacaksın manken 38 beden olacak elbisen Nurdancım, illa bir program uygulaman gerekmez, az çok hepimiz doğruları, yanlışları biliyoruz, yediklerini azaltmışsın, hele irmik helvasına dokunmamışsın, daha ne olsun Hareket te arttı mı tamamdır işte

valla çok doğru bir noktadan girdin olaya neslicim aile beni ilk defa görecek falan, sonradan 34 beden olsan da ilk görüş önemlidir ya o yuzden ben o ilk görüşmeye gözlerine bişey batsın istemiyorum :18: o yuzden hala sallıyorum emrahı annesiyle tanışması konusunda ne kadar istiyor olsam da :18::18:

program uygulamayı çok da düşünmüyorum zaten aslında, ki senin uyguladıgın program da mesela diyetisyenlerin verdigiyle hemen hemen aynı gidiyor şuan, bitek senin detoks günlerin falan da olacakmış onun dışında en saglıklı zayıflama yontemi zaten bu, öle bişey yapacagım bende ama mesrla doğru bilinen yanlışlar gibi şeyler bakacam aslında, kimisi spor yaparken mutlaka su için dio, kimisi içmeyin dio bunun gibi şeylere bakacam yani kaş yapaım derken gözumu çıkartmaım die ki ufak tefek dikkat etmelere başladım bile, süt tozunu baya zaman oluyo tamamen çıkarttım hayatımdan, 1 parmak süt koyuyorum kupanın içine, şeker zaten yok gibi yeşil çayımı mumkun oldugu kadar her öğünden sonra 1 bardak olarak tüketiyorum, dedigin gibi hareket lazım bana, onun için de işlerimi güçlerimi bi toparlamalıyım bugun aslında planım pazara gitmek magaza gezmek falandı, teyzem güne gidecekti bende çıkacaktım çarşıya ( kii teyzemin gittigi gün akraba günü ben sırf yemekten kaçmak için gitmedim, alkış bana ) ama kuzenim gelmiş istanbuldan, onu bırakamadım. gerçi ikimiz iki koltukta uzandık laptop kurcalıyoruz ama olsun aynı havayı soluyoruz, arada yastık fırlatıyoruz yeter iştee

Herkese iyi akşamlar kızlar, dünkü hareketlilikten sonra bugün bir gireyim dedim ama şansıma sessizmiş buralar:44: Ben de gelmişken bugünkü menümü yazayım en iyisi,

Kahvaltı:
-2 dilim çok tahıllı ekmek
-1 dilim beyaz peynir
-6 tane yeşil zeytin
-1 avuç maydanoz
-1 tatlı kaşığı bal
-1 fincan şekersiz, sütlü neskafe

Ara:
-1 armut
-10 fındık

Öğle Yemeği:
-1 kase ezogelin çorba (az)
-1 porsiyon ızgara tavuk şiş
-1 kase salata
-1 dilim ekmek kadar lavaş

Ara:
-1 ince dilim kek (kendi yaptığım)
-1 fincan sade neskafe

Akşam Yemeği:
-1 tabak yumurtalı ıspanak
-1 kase yoğurt

Yatmadan önce:
-1 bardak süt

Sütü henüz içmedim ama birazdan ısıtacağım Adım sayım 10000'i geçti, bugün eve gelir gelmez giyinip spor salonuna gittim, 45 dakika koşu bandında tempolu yürüyüş yaptım. Su tüketimim 2.5 litre civarı.

neslicim cnm menün güzel tamda herşey kararında yemişsin sen bu hızla idealine çok çabuk olaşırsın
yaptığın kek şekri azdır herhalde menüde kek falan varmı cnm
benim bedenimi doğru hatırlıyorsun cnm evet 44 beden aldım eteği ama o etek kalem etekti anlıcan dar uzun bi etek başkada bişeye bakmadım beden olarak belkide onun kalıbı 44 dü anlamadım ama dışarı alışverişe gidince tekrar bakıcam pantolon denicem bedenimi tam anlamakadına aslında bende şuan bedenimi bilmiyorum( ayy çok komik ya kendimden bi haberim )

bugün pilates günümde ilk gittim dedim ki aman nasısla bana pek fayda sağlamaz diye düşünerek başladık spora hoca yeniler çok yormayın kendinizi dedi ebnde aman ne olacak ki pilateste dedim klasik pilates
ama spor başladı ben sonuna kadar pert oldum uff ne hareketler yaptırdı yahu inanın ben gerçekten çok esnek biriyimdir ama bugün halim kalmadı çok çok çok etkili hareketler yaptık büyük top lastik bende de var bende evde yapıyorum ama bu hareketleri yeni gördüm vee pilatese olan ön yargım bitti inşlh kilo verirken bu ilates de sıkılaşıp yağlarımı yakarım.. ve menümmmmmm

sabah: 2 dilim ekmek,bi tatlı kaş. zeytinyagı,1 bardak süt,maydanoz,40 gr. peynir

ara: 4 kuru kayısı

öğle: 2 dilim ekmek,4 kaş. taze fasulye (yazdan yapılan),yarım bar. yoğurt,2 kaş.bulgur pilavı,30 gr. tavuk

ara: 2 kuru kayısı 20 gr.kuru siyah üzüm.şekersiz çay

akşam: 2 kaş. makarna,2 dilim ekmek,4 kaş. fasulye ,30 gr. tavuk,ve yoğurt

ara: 40 gr. üzüm ve bi bardak çay

aktivite: bir saat pilates ve spora gidip gelirkende 2 km yürüyüş, 1 form çayı,2 lt den fazla su...iyi gecelerrrrrrrr

evet ya nerde bu beğenme butonu ben yeni sistem sevmedim
sağ olcanım biraz daha iyiyim ,sen nasılsın?

sagol canım inşallah senin gibiazim gelirde başlarım bir yerden
sana da günaydın güzelim işlerin rast gitsin tmm sonra görüşürüzzzz
Allah razı olsun canımm çok sagol
canım ihmal etme emi bende gitmem lazım en kısa zamanda
eski topikte son sayfadaki mesajlara bakınca kolay oldu. adını da değiştirmişsin güzel isim....

anlaşılan senden başka kimse tanımadı beni ya da umursamadı
yaaa neslide dedi bende unuttum neden çıktın ilk grupdan yani kurban bayramı topiğinde vardın valla kusura bakma emi kafam zaten yerinde degil hoşgeldin sefalar getirdin

Günaydın kızlar hepimize hayırlı,sağlıklı,huzurlu bir gün diliyorum..

kızlar bana birşey oldu yıllardır beklediğim an geldi evime düzenime kavuştum ama neden hala daha böyle tam mutlu ve enerji dolu degilim içimden hiç bir sey yapmak gelmiyor birde üstüne hamilelik belirtileri var gerçi olmadığımı düşünüyorum ama neyse beklicez görcez .

dünkü menüm:

kahvaltı:2 ay kurabiyesi ılık ballı süt(içimden gelmedi birşey hazırlamak)
öğlen: 1 tane kıymalı pide-1 büyük bardak ayran (dışardaydım)
akşam:1 porsyon köfte-2 minik dilim esmer ekmek

gördüğünüz gibi düzensiz bir menü herşey bende bitiyor herşey düzeldiginde menülerimde düzelcek inşallahh

Cemrem ben zaten az şekerli, az yağlı yapıyorum keki, benim programda ince bir dilim evde yapılmış kek serbest, kurabiye de olabilir ama kek kolayıma geldi onu yaptım Yalnız dilimler gerçekten ince, ben normalde bu kalınlığın 2-3 katı kalınlıkta keserim düşün Beden konusunda mutlaka yanlışlık var, çünkü senin boyun benden uzun diye hatırlıyorum, e kilomuz aynı oldu, ben 38-40 beden giyiyorum, 44 çok bol olması lazım, belki dediğin gibi kalıp çok dar olabilir, sen en kısa zamanda dene birşeyler üzerine de bedenini öğren

Pilatesi sevmene çok sevindim canım, demek ki hoca işinin ehliymiş, çok iyi olmuş, dediğim gibi sen zaten epey kilo verdin, şimdi sıkılaşman çok güzel olur

Oyyyy kıyamam arkadaşıma yaaa, canım benim senin yorgunluğun anca çıkıyor, merak etme, biraz zaman geçsin rahatlarsın, yeni bir eve alışmak, düzen oturtmak, semte, apartmana alışmak kolay değil. Biraz zaman tanı kendine. Olmadı Bornova'da çalışan, seni de çok seven bir arkadaşın varmış duyduğuma göre, atla git yanına, beraber yemek yiyin, kahve için, sohbet edin, iyi gelir sana Eminim pozitif enerji yüklemesi yapar
Canım menüne haksızlık yapma, biz sende ne menüler gördük bu gayet güzel bence, zamanla daha da düzene girer

Günaydın kızlar, gerçi pek günaydın zamanı değil ama olsun. Benim karın ağrım, gelemeyen ve gelmeye çalışan regl nedeniyle devam ediyor, kesin yarın gelecek, yola çıkacağız ya, ekstra zorluk olsun işte Bunun dışında hem annemi, kardeşlerimi göreceğim için keyifliyim, hem de babamın son zamanlardaki durumu nedeniyle gerginim (bir ara demiştim ya ailemle ilgili bir konudan canım sıkkın diye, o mesele işte), hayırlısı bakalım.
Bu arada Duygucum az önce okudum ama inanamadım galiba, hamilelik şüphesi var demişsin, anaaaammm, sen hapla korunuyordun, olabilir mi, bir an önce test yapsana, ya da doktora mı gitmeyi düşünüyorsun, ne kadar gecikme var? Soru yağmuruna tuttum gibi oldu ama şaşırdım çok:44:

valla dogacım bende ozledım sızlerı sokbetı leslıyı yarısmalarımızı hatta kalorı hesabını bile ö<ledım .evet cok sukur ıyıyız saolasın canım .ama gunler o kadar hızlı geciyo ki bazen bi çok şeye yetışemıyorum .bak neler yazmış bana utandımmmm
bende senı ve dığer kızları kocamannnnnnn öpüyorummm

aaaaaaayyyyyyy selam vermeden daldım noluyo kim hamile ayy çok heycanlandım
nesli gecmiş olsun canım regl ağrısı beterdir benımde zor gecer ama doğumdan sonra ağrısız sızız bı regl yasadım hatta sanki ustumden 10 kilo gitmiş gibi oldum

selamun aleykum benım guzel arkadaşlarım
duygucummmmmm yorgunsun sen ondan bu keyifsiz hallerın azcık dinlen sınema felan derken gecer inşallahh .hamileliğe gelince hakkında hayırlısı olsun canım .benim eltim tupleri bağlıyken hamile kaldı oyüzden ben hiç bi doğum kontrolune yüzde yüz güvenmem rabbim verdikten sonra herse boşşş.hayırlısı

çıkmam lazım öpüyorummmmm herkesi

süper

seninki çok daha süper

nesli ve duygu int sorunum vardı. şimdi de kpss ye hazırlanmaya çalışıyorum. elimden geldiği kadar buralardayım artık

evin hayırlı olsun duygu güle güle otur.

evet ya nerde bu beğenme butonu ben yeni sistem sevmedim
sağ olcanım biraz daha iyiyim ,sen nasılsın?

evett kk nın yeni sistemini sevmedim tez vakitte yazılanları begenmek istiyorumm

iyiyim bende canım, dinlenmeye çalışıyorum, düzen kurmaya çalışıyorum, halletmem gereken işler var vs derken öle bi anlamsız bir dönemdeyim sanki :44::44:

duyguşum menune zaten yorum yapmaya gerek yok sen doğruyu da yanlışı da biliyorsun, ve hala düzenini oturtamadın ki bu da normal bi durum, o yuzden kafana takma canım, elbet o enerjin füllenecek biraz daha zaman lazım demek ki hamilelik konusunda da Allah hayırlısını nasip etsin, benim teyzem 41 yaşında oğlu 17 yaşındayken hamile kaldı, daha önce 3 tane düşük yapmıştı o yuzden kendime hiç dikkat etmeyecem dedi, Allah hayırlsııysa verir zaten dedi, şimdi 4.5 yaşında sarı bir cadımız var Rabbim hayırlısını versin inşallah kuzum sen düzenini kurdun artık tadını çıkar bence, kafana hiç bişey takmaaa, hayalini kurdugun hayattasın artık tadını çıkar yavruummm

Ercem, hoşgeldin canım Valla Duygudan haberleri bekliyoruz bakalım Benim de aylardır çok sancılı geçiyordu ama çok şükür iki aydır daha normal düzeyde. Zeynep kızımız nasıl? Yanaklarından öp benim için annesi

Haftanın son günü, hepimiz için güzel geçsin inşallah Biz bugün iş çıkışı yolcuyuz, annemi göreceğim için mutluyum, Filizim de annesine kavuşacak bu gece Ben dün akşam çamaşır astım, katladım falan, o işlerle uğraştım, dönünce rahat olayım diye, bir de çanta hazırladım, o yüzden akşam giremedim, dünkü menümü de yazayım, bugüne Allah kerim Bu arada benim uyguladığım programın ilk listesi bugün bitiyor, yarından itibaren yeni liste başlıyor, o da 12 gün sürecek, elimden geldiğince uygulayacağım, bakalım annem ne kadar sabote edecek Bir de dün regl oldum, aslında iyi oldu gelmesi, bugün biraz daha rahatım, ilk gün ağrı daha çok oluyor çünkü.

Dünkü Menüm:
Kahvaltı:
-2 dilim çavdar ekmeği
-1 dilim beyaz peynir
-6 tane siyah zeytin
-1 avuç maydanoz
-1 tk kaymak
-1 tk vişne reçeli
-1 fincan şekersiz, sütlü neskafe

Ara Öğün:
-1 muz (küçük)
-10 badem

Öğle Yemeği:
-1/2 kase yayla çorbası
-1 porsiyon somon (haşlanmış, soslu)
-3-4 çiçek haşlanmış brokoli
-1 fincan sütlü filtre kahve (yemeğin üstüne)

Ara Öğün:
-3 tane form tahıllı bisküvi

Akşam Yemeği:
-1 tabak (az etli) enginar yemeği
-1 kase yoğurt

Ara:
-1 minik kare bitter çikolata

Su tüketimim 2.5 litreden fazla, adım sayımı da ne yapıp edip 10000 yaptım Bugün yapamam diye düşünerek, dün akşam geç saatte Leslie hareketleri yaptım TV karşısında

kızlarr herkese hayırlı cumalarrr herkes gelsin artık buraya toplaşalım yahuuu ben bugun köye geçiyorum ananemlerin eve teyzemlerin oradaki dinlenmemi tamamladım bide kuzenimle beraber bi bilgisayar oyunu alacaz bana oyalanayım die çalışmaya başlayacam guya ama hiç çalışasım yok bi süre daha dinlensem nolur ki sankii

neslicim annesine kavuşuyormul, güle güle gidin güle güle gelini nşalahh filizimin de annesi geliyormuş, madem yarın izinli iş yerinde deil bende msj larımla kendisini rahatsız edebilirim birazcıkk geri kalan herkeslerde iyidir inşallahh köyde de artık internet var arada kontrol ederim burayıı herkes çabuukkkkk gelsin artık burayaaaaaaaaaaa

cnm alışma süresindesin bence de sen olur bak hamilelik belirtileri diyorsun ya belki onun stresi de seni böyle moral olarak bozabilir hakkına hayırlısı neyse o olsun güzelim menüyede takılma sen daha düzgün menüler yazarsın kendine bir gel haberlerini bekliyorummmmmm:26:
anladım cnm evet bazen kek tarzı yemek de iyi olur..
ayy o bedeni halledeceğim de bu aralar eşimin işleri yüzünden bi yere gidemedim en sonda etek alırken pantolon denemek aklıma gelmedi aldıklarım olunca havalara uçtum tabi aklımda uçmuş demek
pilatese ön yargım kalktı zaten acayip ii geldi bakalım 15 günde falan etkisini görücekmiyim:26:
cnm güle güle git ne güzel ailenle bol bol keyifli vakitlerrrr
doğacım da annesine kavuşmuştur cnmmyeni haftaya bu topik full olarak girer umarımmm:26::26:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…