Eski dostlar ile hayata dair her şey

offf al bir telefon lütfen olmuyor böyle ben ramazandaki günlerimizi özlüyorum en güzel günlerimizdi :KK50:

hadi yaaa baya kırıldı yani bi doktoramı gitsen uzmana danışsan neden olmuş acaba ne nedenir bu durumda geçmiş olsun yeni daha gür ve uzun çıksın inşallah

ya canım alacam da 20-25 mılyar borclandık bunu bır yılda odeyecegız ısyerı guzel kazanc getırecek dıye dusunuyoruz ama yıne de tutumlu olmak lazım kı olakı bır durumda bunu kendı maasımızdan da odeyebılelım hem telefon taksıdı hem ınternetı vs derken aylık masraf olacak zaten ısanbula sık sık gıtmek gerekecek o da var. eeeee doktor kontrollerım baslar yakında. gıdemedım son zamanlarda. ıse gelmedıgım ıcın maas kesılıyor yol parası muayene derken oluyor baya masraf.

teyzeme sordum canım doktora gıdemedım malum esım yok. ızın almam mumkun degıl ınsaallah gecer canım. mevsımsel olurmus bazen. bazen stres bazen de sebepsız olurmus bılmıyorum artıkkkkk sagol canım benımmmm

ahhhhhhhhh ahhhhh gel bır de bana sor herseyımızı konusuyorduk enerjımız full du harıka kılo verıyorduk nese superdııııııı keske o gunler gelse yemın ederım 50 yıl dıyet yaparımmmmm

tablo için tekrardan eline emeğine saglık böyle yogun bir dönemde bile tablosuz bırakmadın bizi:KK16::KK16:

öncelikle ağzımı açıkdan bırakan ve çokkk çok maşallah dediğim:nazar::nazar::nazar:neslimi tebrik ediyorum:KK16::KK16::KK16:
bir maşallah da sana doğacım hemde en gocumanından :nazar::nazar::nazar: sende bu tempoda harika kilo vermişsin:KK16::KK16::KK16::KK16:
cemrecim senin önünde zaten şapka çıkarıyorum istikrarlı bir şekilde vermeye devam ediyorsun bir maşallah'da sana :nazar::nazar:
kendime gelince hak ettin cadı diyorum:KK47::KK47::KK47::KK47:
kilosunu koruyan ve benim gibi duble kilo alan herkeze yola sabırla devam diyorum

yaa bu begenme butpnu nereye gitmiş yaaa, çok sinir oluyorum çookkkk :KK47::KK47: alıntılama da tek tek yapamadım, filizim gelmiş buralara bikaç sayfa da olsa topik hareketlenmiş :KK34: ama bizde boşluyoruz valla yalan deil, gerçi herkesin kendi telaşı var işte, ama ben yeniden eski hızımıza kavuşacagımızı düşünüyorum. filizcim özellikle senden ricam foruma girebildigin zamanlarda bi msj atıp haber verirsen bana, eger evdeysem mutlaka gelirim bende, azıcık konuşup dertleşmiş oluruz :KK34: gerçi bu hepiniz için geçerli yahuu, topiğe giren bana haber verebilir ben zevkle uçar gelirim buralara :KK1::KK1: adapazarının en sevmedigim yanı burada arkadaşsız olmam bana ilaç gibi geliyorsunuz valla :KK34:

filziim kuzucumm, hastaymışsın öncelikle çok geçmiş olsunn :KK50: hep msj atmayı düşündüm sana ama gündüz iş yerindesiz sıkıntı olur die korkuyorum, akşamları da evde musait olsan eminim foruma girersin girmedigin için de işin var die düşündüğümden çekinik kaldım biraz. sen ne zaman fırsat bulursan canın isterse msj at mutlaka bana, ben telefona yapışık yaşıyorum malum :KK37:

kuzum bu arada menulere yorum yapılmıyor die sitem etmişsin aslında haklısın da ama ben bu kadar dikkat etmezken birisinin menusunu eleştirmek hiiçç hoşuma gitmiyor, ee böyle olunca da bişey yazamıyorum kusura bakma emi :KK50: sen eğer menunu yazınca rahat ediyorsan motive oluyorsan yaz mutlaka, yavaş yavaş toparlıyoruz hepimiz yorumlara da başlarız, ama eğer yazmayım bana bi faydası olmuyor boşuna vakit kaybı diyorsan yazma, bence karar tamamen senin :KK34: ben menu yazdıgım zamanlarda daha çok dikkat ediyorum mesela sizlere mahçup olmamak için onun gibi düşün yani, hangi karar seni daha iyi hissettirecekse :KK34:

duygucum da biraz daha iyimiş sanırım, düzeni de yavaş yavaş oturuyor. inşallah çalışma konusunda da senin için en hayırlı olan kararı alırsın canım :KK34: filiz için söyledigim şey hepiniz için ve tabiki senin içinde geçerli, foruma girip sohbet etmek istersen bi msj at, hata çağrı at ona bile evdeysem koşar gelirim :KK34: sen en doğru kararı alırsın eminim :KK16:

neslicigim de tam gaz devam ediyor, hem çok hoşuma gidiyor, hem de inanılmaz motive ediyor beni. dünden beri ufak ufak başladım bende, öğle yemeklerim biraz fazla oldu 2 gündür ama akşamları az yiyerek dengelemeye çalıştım. adım sayısı da tam bilmiyorum ama dün 3 kere hastaneye gidip geldim, bugun de mevlut hazırlıgı mevlut zamanı mutfakta koşturma derken bütün gün ayaktaydım nerdseyse. şimdi de sırtımın ağrısından çatlayacam, bişey çıkacak bu sırtımdan ama bakalım kısmett :KK47::KK47:

umarım diğer herkesler de iyidirrr, başka girip de bugun bişey yazdıklarımdan unuttugum yoktur inşallah :KK17:

yarın evden uzaklaşıyorum bi süreliğine, iyi gelecek bana, daha geleli bikaç gün oldu ama çok bunaldım, ananemın rahatlıgı iyi gelecek bana, hem bolca hareket de olur bana. yarın pazara giderim mesela, bide telefonumu değiştirecem ona adam akıllı bi baknayım diyorum, kendimi oyalayacak işerin peşindeyim işte, canımın sıkkınlıgını gidermek için. ayy neyseee, herkese iyi geeceler canlaarrr :KK16::KK16:

Günaydın arkidişler harika ve bol enerjili bir gün olsun özellikle enerjiye ihtiyacı olan biri olarak neyse dünkü menümü yazayım bi kahve içeyim

kahvaltı: 1 kk az yağlı peynir
6 zeytin (3 siyah-3 yeşil)
1 domates-1 salatalık
3-4 dal maydanoz
1 dilim kızarmış köy ekmeği

öğlen: (dışardaydım)1 gevrek-1 büyük boy ayran

akşam: fırında sebzeli tavuk 5 kaşık (genelde sebzelerden yedim 1 baget tavuk)
1 küçük kase yoğurt
1 dilim köy ekmeği

su olayını hala daha oturtamadım spor işini iyice dinlenip öyle yapacağım gerçi hergün hareket halindeyim.
duygucum cnm menülere başlamışsın hayırlı uğurlu bol --li günler dilerim sna:KK1::KK16:
Merhaba kızlar, hepimize güzel ve enerjik bir gün olsun:KK16: Bugün hiç çalışma havamda değilim, istek gelir inşallah, yapılacak işler bekliyor çünkü:18: Benim program çok iyi gidiyor, alıştım, başta notlara bakıyordum ama şimdi tam olarak öğrendim. Cuma günü 1. program bitiyor ve Cumartesi 2. program başlıyor, Cuma işten çıkıp annemlere gideceğiz, haftasonu orada olacağız, malum annemleyken herhangi bir diyete uymak çok zor oluyor ama çaktırmadan ve elimden geldiğince uygulayacağım:KK1: Başarıyla atlatmak istiyorum:KK16: Zaten, seyahatlerde, gezilerde, tatillerde de dengede tutmayı öğrenmem lazım.

canım esınle gezmıssın guzelce. ablanı da gormussun guzel guzel ınce beden etekler almıssın ohhhhhhhh keyfıne dıyecek yok deseneeeeeeeeeeeeee cok sevındım adınaaaaaaaaaa. resım ekleseneeeeeeeeeeeeeee

Kişiler:Başlangıç:Geçen Hafta:Bu Hafta:Gelen/Giden:Toplam Gelen/ Giden:Hedef:
duyfer_200685 kg60,2 kg60,7 kg )+500 gr24,5 kg59 kg
pomogranate110,00 kg99,5 kg98,5 kg-1,00 kg11 kg80 kg
nesli7875 kg71 kg69,9 kg-1,1 kg6,2 kg58 kg
sunagokan72 kg (doğum )65,1?? kg?? gr6,9 kg kg59 kg
ceşminaz83 kg75,7 kgizinli kg?? gr7,00 kg70 kg
serap_serap77,9 kg ( doğum )82,4 kg82,4 kg0,0 gr kg60 kg
berivannn85 kg65 kg?? kg?? kg20 kg58 kg
tultan108,00 kg104 kg (hamilelik)izinli kg kg?? kg
cemrem2985,8 kg74,4 kg70 kg-400 gr11,8 kg68 kg
,

veeeeeeee kilo veren nesli ,doğa yı tebrik ediyorummmmmm:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
tabi kendimide:KK9: veremeyenler zaten biliyorum ki istedikleri an vereceklerdir o kilolarııııııııııııı
:KK16:haftaya dah açok ---ler görmek dileğiyle....:KK54:
uzun zaman sonra merhabalar kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

hepınızı cok ozledımmmmmmmmm hepınız ıyısınızdır ınsaallahhhhhhhhh

ben cuma aksam spora gıttım asırı yoruldum haftanın yrogunlugu ve haftanın spor yorgunlugu derken pestılım cıktı o gun. cumartesı gunu grıp tekrar ettı halsız halsız yatarken esım aradı yolculuk tarıhını ıone almıs hemen valız hazırladım teyzem yatılı geldı aynı gece. evı temızledım mecburen zor oldu kocaman ev detaylı temızlık yaptım utuyu konmsum yapmıstı esım gercı baya soylendı ama neyse ıste komsumdan da oldum zaten cunku evım uzak kaldı ıona ayrıca bebegı sık sık hastalanıyor hatta kendısı de bel fıtıgından amelıyat olacak ıste cumartesım de boyle gectı gece teyzem geldı yarı hasta onunla ılgılendım pazar gunu. dısarı da cıktık bırazcık yuruduk cok yoruldum halıyle. dun de ısyerınde cok yogun gunlerım ekstra basladı aksam grıp yenıden yokladı derken 9 bucuk cıvarı ancak dayandım yattım bugun de yıne aynı tempo, market olayı vs derken sızlerleyım ıste.

ısyerımızın odemelerı, reklam vs ıslerı derken telefon trafıgı kafa yorgunlugu vs oluyor ekstra. zaten ıs hayatımız yogun bır de kendı ısımızle ılgılenmek ıyıce yoruyor aksamları esım laptopu kullanıyor her gun.

haftasonu ıstanbula gıdecegım kendı aramızda acılıs gıbı yapacagız hem de mantı vs hazırlık yapacagız anneme stok. malum kendı basına olacak lokantada. onlar da ısyerıne yakın evı tasıdılar hem ısyerının ıslerı hem evı tasımak canları cıktı hayırlısı artık ALLAH yuzumuzu kara cıkartmasın ınsaallah
cnm ya bu yoğunlukta buralara gelip zaman ayırman bile yeter tatlım evet haklsıın menülere bende yorum yapmıyorum niye bilmeme am abundna sonra muhakak hiç değilse iki menüye yorum yapıcam söz
açılışınız hayırlı olsun bol kazançlar versin mevlam cnm inşlh katbe kat çıkarır kazancınız hakkıyla...ev işi işyeri derken sen bayağı yoğunsun.. kolay değil iki yeri idare etmek bide spor yapman bile başarı cnm sen istersen menülerini yaz sana kalmış ama haklısın bundna sonra menülere yorum yapılacak kendi adıma....
tablo için tekrardan eline emeğine saglık böyle yogun bir dönemde bile tablosuz bırakmadın bizi:KK16::KK16:

öncelikle ağzımı açıkdan bırakan ve çokkk çok maşallah dediğim:nazar::nazar::nazar:neslimi tebrik ediyorum:KK16::KK16::KK16:
bir maşallah da sana doğacım hemde en gocumanından :nazar::nazar::nazar: sende bu tempoda harika kilo vermişsin:KK16::KK16::KK16::KK16:
cemrecim senin önünde zaten şapka çıkarıyorum istikrarlı bir şekilde vermeye devam ediyorsun bir maşallah'da sana :nazar::nazar:
kilosunu koruyan ve benim gibi duble kilo alan herkeze yola sabırla devam diyorum
:KK16::KK16::KK16::KK16::KK54::KK54:

iyi akşamlar herkese muhabeti kaçırmışım tühhh olsun daha çok muhabbet ederiz biz:KK19::KK19:
benim bugün son sınavım avrdı arapçadan şükür ii not aldım ortalamam çok güzel geldi sınıfı geçtim..:KK9:
ama bugün ayrıyeten cnm sıkıldı ben bugün stepe gidecektim saatinde hazırlanıp spor salonunun yolunu tuttum gittim bekle bekle kimseler yok:44: gidip kayıt yapan bayana sordum dedim step başlamıcak mı acaba diye ne dese beğenirsiniz aaa stepe bi tek siz yazılmışsınız o yüzden yok step..:KK53::KK53:siz başka spor programı seçin oaraya kayıdınızı yenileyim dedi:KK47::KK47:yahu ben step dye kendimi paraladım orda kaç kere sordum var dedi cins bayan şimdide gözümden kaçmış diyor...
neyse fitness baktım saatleri bana uymuyor mecburen istemediğim pilatese kaldım:26:pazartesi çarşamba pilatese gidicem yarın bi gidip bakıcam baktım ki yoğun bi hareket yok vazgeçip bırakıcam ya ufff zaten ben istedim ya muhakkak bir şey olr neyse deneyip görücem artıkk benden böyle bugün ki menümü de yazıp kaçayım ben

sabah: 2 dilim ekmek,5 fındık,30 gr. otlu peynir.1 yumurta,bir bardak süt,maydanoz,4 tane kıvırcık

ara: 2 kuru incir

öğle: 4 kaş.sebze yemeği,yarım su bar.yoğurt,30 gr. tavuk yağsız tavada pişirdim.1 dilim ekmek,2 kaş. bulgur pilavı,bi kase yayla

çorbası

ara: 4 adet kuru kayısı

akşam: 4 kaş.sebze yemeği,yoğurt,2 dilim ekmek,30 gr. tavuk,2 kaş. pilav

ara: şekersiz çay,40 gr. kuru üzüm bugün de kuru meyvelerden gitmişim ya:KK9:

aktivite: 2,5 km yürüyüş,2,5 lt su.. herkese iyi gecelerrrr:KK3::KK3:

sabahın 5 buçuğundan merhaba kuran dinleye dinleye uyuttum şükür ssıpamıı...şimdi yatacağım kalkınca kilomı taartılıp yazarım cnm tartım bozuktu yazamadım bu hafta vermişimdir umarım çünkü çok dikkat eetim gene...bu arada benim belim bebeşi alırken tutulup kalıyo iki büklüm kalıyorum fıtıkmı var acaba plates mekik derkenmi hasarladım emzirirenmi üşüttüm anlamadım amaçok acıyor öyle kalıyorum doğrulamıyorummm hepinize şimdiden KOCAMAN GÜNAYDINNNNNN :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

sabahın 5 buçuğundan merhaba kuran dinleye dinleye uyuttum şükür ssıpamıı...şimdi yatacağım kalkınca kilomı taartılıp yazarım cnm tartım bozuktu yazamadım bu hafta vermişimdir umarım çünkü çok dikkat eetim gene...bu arada benim belim bebeşi alırken tutulup kalıyo iki büklüm kalıyorum fıtıkmı var acaba plates mekik derkenmi hasarladım emzirirenmi üşüttüm anlamadım amaçok acıyor öyle kalıyorum doğrulamıyorummm hepinize şimdiden KOCAMAN GÜNAYDINNNNNN :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

cnm bebişin uyumuyormu geceleri..
sanada kocaman günaydın:KK16::KK16:

bence fazla sporda hareket yapıp kendini ypruyorsan olabiliri birde bebeği alırken fazla mı eğilip duruyorsun geçmiş olsun umarım fıtık falan değildir..tartıda da bol -- gör...:KK34:

kızlar bir günaydın demek için girdim belediyeye gitmem lazım geçmişi gelince alıntılarım keyifli günler:KK16:

.................................................

Son düzenleme:
Günaydın güzellikler:KK16::KK16::KK16: Akşam Doğa gelince şenlenmiş buralar, pek hoş olmuş:KK16: Önce selam vereyim, sonra geçmişe dalacağım hemen. Dün akşam girmedim, işten biraz geç çıktık, yemek hazırla, ye, Leslie yap derken yoruldum, TV izlerken uyuyakalmışım:KK1: Akşam açlık hissettim ve 1 minik kare yerine 2 bitter çikolata yedim, 1 paketi yemeden bırakmayan biri için yine de kaçamak sayılmaz sanırım:KK1: Bu arada regl olacak gibiyim ama gelmedi de, anlamadım, geçen sefer 31. gün gelmişti, şimdi de erken aslında ama düzene girmesi zaman alacak sanırım hapı bıraktıktan sonra. Duygucum sormuştu galiba, kontrolüm bu aralar aslında, Denizli'ye gidip geldikten sonra gitmeyi düşünüyorum, şimdi zaten regl olacak gibiyim o yüzden haftaya daha uygun. Hap kullanırken ne rahattı yaaa, ne zaman geleceği belliydi, şimdi sürpriz, yine de çok şükür tabi ki. Neyse kızlar, bir yandan ara öğün yapıp, bir yandan da geçmişe dalayım:KK16:

çalışma fikri hep vardı ama kuzeye kıyamıyordum dişi,emzirmesi,wc eğitimi bunlarla baş etmek zordu bu süreçi benle geçirsin istedim ha devlet dairesinde olsam mecbur çalışırdım ama özel sektör olduğu için böyle bir karar almıştım kuzey artık çocuk ihtiyaçlarını dile getiriyor ve kendi yapıyor umarım iyi eller bakar benim sabır ve şevkatimi gösterir:KK43:

pilatesimi özledim aslında başlasam hem bedenen gevşerim biraz daha enerji yükleyim başlıcam inşallahh
bazen insan hiç birşey yapmak istemiyor seni anlıyorum bu aralar bu durumu iyi bilirim

vayyyy alışmana sevindim sonuçda alıyorsunyaa keyfi ayrı güzeldir valla maşallahh :nazar::nazar::nazar::nazar:
hafta sonu biraz kritik gibi özellikle havası ve anne yemeklerini düşünürsek işin zor ama minimum derecede atlatacağını düşünüyorum anne yemeği yenmedende gelinmez dimi sana şimdi'den iyi yolcularla annene benden selamlarrr:KK16::KK16::KK16::KK16:

Duygucum, dediğim gibi hayırlısı olsun canım, dediğin gibi Kuzey de büyüdü epey, çalışmak belki daha iyi gelir sana. İlk enerji bulduğunda pilates yap, kesinlikle motive edecektir seni, yoga pilates tarzı sporlar esnekliği artırıyor, düzenli nefes alıp verme yapıldığı için insan kendini daha iyi hissediyor.
Duygucum biliyorsun kısıtlamalara hiç gelemiyorum aslında ama Mevsimlerden Roma ikna etti beni. Zaten bu da olmasa diyetisyen arayışlarına başlayacaktım. Ama bu programı da hazırlayan hem tıp doktoru, hem de diyet konusunda uzmanlaşmış biri, açıklamaları ikna etti beni, tabi bir de akşam atıştırma ihtiyacım kayboldukça güvenim arttı, tartıda güzel rakam görmek te bonus oldu:KK16: Düşün, 10 gündür pilav, makarna, daha da önemlisi patates yemedim hiç:KK9:

canım gercekten cok mutlu oluyorum senı boyle gorunceeeeeeeeeee

oooooooo demek anneye gıdılıyorrrrrrrr ben de haftasonu annemlerde olacagımmmmmmmmmmmm annene bızden selamlar opuyoruzzzzzz guzel guzel hasrat gıder canım benımmmmmm

Sağol canım benim, çok azimliyim çooook, hepimiz verelim kilolarımızı inşallah:KK16: Ben Cemremden etkilenerek yavaş yavaş motive oldum, o sonuç aldıkça hem çok sevindim, hem gaza geldim, bir de baktım menüler dolu dolu, spor desen normal ve yine de kilo veriyor, o yüzden bir uzman eli değmesinin önemli olduğunu düşündüm. Şimdi bana da bir uzman eli değdi sayılır:KK16:
Bu arada farkında mısın bizim annelerimize gidiş tarihlerimiz hep çakışıyor:KK1: Ne güzel tesadüf oluyor, sen de anneciğine bizden selam söyle canım:KK16:

Kişiler:Başlangıç:Geçen Hafta:Bu Hafta:Gelen/Giden:Toplam Gelen/ Giden:Hedef:
duyfer_200685 kg60,2 kg 60,7 kg ) +500 gr 24,5 kg59 kg
pomogranate110,00 kg99,5 kg98,5 kg -1,00 kg 11 kg80 kg
nesli7875 kg71 kg69,9 kg -1,1 kg 6,2 kg58 kg
sunagokan 72 kg (doğum )65,1 ?? kg ?? gr 6,9 kg kg59 kg
ceşminaz83 kg75,7 kgizinli kg ?? gr 7,00 kg70 kg
serap_serap77,9 kg ( doğum )82,4 kg 82,4 kg 0,0 gr kg60 kg
berivannn85 kg65 kg?? kg?? kg 20 kg 58 kg
tultan108,00 kg104 kg (hamilelik) izinli kg kg?? kg
cemrem2985,8 kg74,4 kg70 kg -400 gr 11,8 kg68 kg
[tr],

Canım, ellerine sağlık bu koşturmaca içinde bile tabloyu hazırlıyorsun, öpüyorum o güzel pamuk ellerinden:KK16: Cemrem istikrarlı bir şekilde kilo vermeye devam ediyor, biz de inşallah her hafta -- görelim:KK16: 6'lı rakamlara gelmişsin bile Cemrem:nazar: aynı kiloda sayılırız artık:KK16: Ya bu arada ben sana bedenini sormuştum, 44 demiştin galiba, fotoğraflarda daha ince duruyorsun, bir de yanlış hatırlamıyorsam boyun da uzundu senin, beden konusunda kafam karıştı yani, ben mi yanlış okudum acaba:44:
Doğacım da şeytanın bacağını kırdı çok şükür:nazar:, tebrik ediyorum:KK9:, uzun zamandır kilo veremiyordun, ilaç gibi gelmiştir sana:KK16: Ben de benzer şekilde aylardır yavaş yavaş kilo alıyordum, çok şükür ben de şeytanın bacağını kırdım:nazar: İnşallah istikrarlı bir şekilde de vermeye devam ederim:KK16: Sevgili Doğacığım için de, ben ne kadar verirsem 2 katını versin her hafta diye dua ediyorum:KK16:

kızlar cızelgemızı yayınladım kılo veren herkesı tebrık edıyorum ben ızın aldıgımda 99 dum ama ızınlı haftanın ortasında 99,5 den fazlasını gordugum bıle olmustu nerdeyse. oyuzden kılomu 99,5 olarak gordum 98,5 ındım sukur. ınsaallah boyle devam eder gercı bu hafta duzenım gecen haftakı gıbı degıl ayrıca cok yogunum yorgunum grıbı bugun atlattım sayılır bır gun ıyı bır gun kotu gectı yolcu da olacam haftasonu. bakalım odem olur yolculuktan yıne. hayırlısı artık. ıkı gundur spora gıdemedım ama yarın gıderım forumu bıtırıp calısmam gereken evraklar var su an. marketten yenı geldım dun de cok agırlastım erkenden uyudum sukur bugun ıyıydım

Doğacım olumsuzlukları düşünme canım, sen elinden geleni yaparsın biliyorum, ödem mutlaka olur, dönünce atarsın birkaç günde:KK16:

kızlar gecen gunlerde zora kotek menulerımı yazdım ama hıcbırınız yorumlamamıs ben menu yazamıyorum spor yazamıyorum sızlerın motıvasyonuna faydam olmuyor buaralar dıye kendımı yedım bıtırdım cunku nerdeyse bır haftadır gıremedım ama menulerıme zaten bakılmıyor oyuzden ben menu yazmayım cızelgeyı yayınlarım musaıt oldukca da gelır sohbet ederım cunku cok zor sartlar altında o menulerı tek tek yazıyorum hem notlarıma hem sıze.

Anaaaammmm İzmir gibi olan arkadaşımızda hava bozmuş birden:KK1: Doğacım, bu topikte yeni başladık zaten, ayrıca ne demiştik, hatta sen demiştin, diyet baskısı yok diye:KK1: Uzun zamandır hepimiz diyet modundayız, o yüzden menülere alıştık artık, arada birbirimizden örnek alıyoruz ama yorum fazla yapmıyoruz. Özel bir durum olursa yorumlanıyor veya soru soruluyor gördüğüm kadarıyla. Bir de hepimiz farklı yöntemler uyguluyoruz, ben bir programa bağlı kalıyorum, Cemrem diyetisyenin verdiği listeyi uyguluyor, Nurdan daha başlamadı zaten, Duyguş ta başlamadı sayılır, Suna ne yiyip içiyor, ne uyguluyor bilmiyorum, bu yüzden menülere yorum yapmak ta zorlaştı. Menülerine yorum yapılmaması okunmadığı anlamına gelmez, ben okuyorum ve bazı şeyleri kendimce kontrol ediyorum, süt, yoğurt varsa sesimi çıkarmıyorum, yoksa uyarıyorum zaten:KK53: Bana sorarsan menülerini yazmaya devam et, otokontrol sağlamak için bile faydalı.

neslıcıgım ben de senı ozledım canım sagolasın yanlız bırakmıyorsun habersız de kalmıyoruz ama burda olmanın ayrı bır keyfı var tabıkı. buaralar bana en ıyı gelen sey senın ıstıkrarını gormek canım, cok cok mutlu oldum devam etmene.

:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

canımmmmmm benım ben de aynen oyleyım bugun neslıye de anlattım daraldım kaldım bunaldım gecıcı bırsey de degıl nasıl olacak bılmıyorummmm hersey ustume gelıyor planlarımı yapaıyorum dıye ıste. hayırlısı artık ne dıyım

bır de ınan ben sızler ıle gorusmekten hep keyıf aldım ayrıca forumda menu yazmak spor yapmak gorev bıldım sımdılerde zaten eskı gucum de azmım de yok bır de boyle hayatım yogunlasınca ıyıce nevrım dondu dıyete uymaya calısıyorum da ıste aranızda olamıyorum sık sık. bır de duzenlı spor gecen hafta yaptım ama bu hafta baslayamadım dusun. yapmam gereken ısler var halen. dun 5te kalkıp camasır katladım bır gun once yapamadıgım ıcın. al sana en basıt ornek. makyajsız cıkmıyordum bıraralar, sımdı ınan ayloardır kalem rımel bıle gormedı yuzum. ha buarada kıprıklerım kırıldı benım, onu da anlamadım sac kıran gıbı bırseymıs bır ılac kullanıyorum ıkı gundur cumartesı gunu oldu.

Geçmiş olsun canım, mevsimsel olabilir, stres tetiklemiştir, geçmezse doktora git yalnız, ihmal etme lütfen. Diğer konuları biliyorum zaten, dün de mesajlaştık, Allah kolaylık versin gülüm, yalnız ne olur kendini ihmal etme. En önemli şey sensin, o yüzden önceliklerini ona göre ayarla. Yoksa bu kadar iş arasında boğulup kalırsın. Bizler burdayız, yanındayız, hiçbirşey yapamasak ta destek olmaya çalışıyoruz:KK16:

uzun zaman sonra merhabalar kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

hepınızı cok ozledımmmmmmmmm hepınız ıyısınızdır ınsaallahhhhhhhhh

ben cuma aksam spora gıttım asırı yoruldum haftanın yrogunlugu ve haftanın spor yorgunlugu derken pestılım cıktı o gun. cumartesı gunu grıp tekrar ettı halsız halsız yatarken esım aradı yolculuk tarıhını ıone almıs hemen valız hazırladım teyzem yatılı geldı aynı gece. evı temızledım mecburen zor oldu kocaman ev detaylı temızlık yaptım utuyu konmsum yapmıstı esım gercı baya soylendı ama neyse ıste komsumdan da oldum zaten cunku evım uzak kaldı ıona ayrıca bebegı sık sık hastalanıyor hatta kendısı de bel fıtıgından amelıyat olacak ıste cumartesım de boyle gectı gece teyzem geldı yarı hasta onunla ılgılendım pazar gunu. dısarı da cıktık bırazcık yuruduk cok yoruldum halıyle. dun de ısyerınde cok yogun gunlerım ekstra basladı aksam grıp yenıden yokladı derken 9 bucuk cıvarı ancak dayandım yattım bugun de yıne aynı tempo, market olayı vs derken sızlerleyım ıste.

ısyerımızın odemelerı, reklam vs ıslerı derken telefon trafıgı kafa yorgunlugu vs oluyor ekstra. zaten ıs hayatımız yogun bır de kendı ısımızle ılgılenmek ıyıce yoruyor aksamları esım laptopu kullanıyor her gun.

haftasonu ıstanbula gıdecegım kendı aramızda acılıs gıbı yapacagız hem de mantı vs hazırlık yapacagız anneme stok. malum kendı basına olacak lokantada. onlar da ısyerıne yakın evı tasıdılar hem ısyerının ıslerı hem evı tasımak canları cıktı hayırlısı artık ALLAH yuzumuzu kara cıkartmasın ınsaallah

Canım, tekrardan hayırlı olsun, bol ve bereketli kazançlar getirsin lokantanız:nazar::nazar::nazar: Biz de İstanbul'a geldiğimizde uğrayalım:KK53: Mantı 1 tabaktan fazla yeme:KK1: sadece yap:KK1:
Seni burada görmek ayrı keyif, en kısa zamanda daha sık aramızda olmanı diliyoruuuummmmm:KK16::KK16::KK16:

Oyyyy Duygucum güzel sözlerin için teşekkür ederim arkadaşım:KK16: İyice motive ettin beni:KK16::KK16::KK16:

yaa bu begenme butpnu nereye gitmiş yaaa, çok sinir oluyorum çookkkk :KK47::KK47: alıntılama da tek tek yapamadım, filizim gelmiş buralara bikaç sayfa da olsa topik hareketlenmiş :KK34: ama bizde boşluyoruz valla yalan deil, gerçi herkesin kendi telaşı var işte, ama ben yeniden eski hızımıza kavuşacagımızı düşünüyorum. filizcim özellikle senden ricam foruma girebildigin zamanlarda bi msj atıp haber verirsen bana, eger evdeysem mutlaka gelirim bende, azıcık konuşup dertleşmiş oluruz :KK34: gerçi bu hepiniz için geçerli yahuu, topiğe giren bana haber verebilir ben zevkle uçar gelirim buralara :KK1::KK1: adapazarının en sevmedigim yanı burada arkadaşsız olmam bana ilaç gibi geliyorsunuz valla :KK34:

filziim kuzucumm, hastaymışsın öncelikle çok geçmiş olsunn :KK50: hep msj atmayı düşündüm sana ama gündüz iş yerindesiz sıkıntı olur die korkuyorum, akşamları da evde musait olsan eminim foruma girersin girmedigin için de işin var die düşündüğümden çekinik kaldım biraz. sen ne zaman fırsat bulursan canın isterse msj at mutlaka bana, ben telefona yapışık yaşıyorum malum :KK37:

kuzum bu arada menulere yorum yapılmıyor die sitem etmişsin aslında haklısın da ama ben bu kadar dikkat etmezken birisinin menusunu eleştirmek hiiçç hoşuma gitmiyor, ee böyle olunca da bişey yazamıyorum kusura bakma emi :KK50: sen eğer menunu yazınca rahat ediyorsan motive oluyorsan yaz mutlaka, yavaş yavaş toparlıyoruz hepimiz yorumlara da başlarız, ama eğer yazmayım bana bi faydası olmuyor boşuna vakit kaybı diyorsan yazma, bence karar tamamen senin :KK34: ben menu yazdıgım zamanlarda daha çok dikkat ediyorum mesela sizlere mahçup olmamak için onun gibi düşün yani, hangi karar seni daha iyi hissettirecekse :KK34:

duygucum da biraz daha iyimiş sanırım, düzeni de yavaş yavaş oturuyor. inşallah çalışma konusunda da senin için en hayırlı olan kararı alırsın canım :KK34: filiz için söyledigim şey hepiniz için ve tabiki senin içinde geçerli, foruma girip sohbet etmek istersen bi msj at, hata çağrı at ona bile evdeysem koşar gelirim :KK34: sen en doğru kararı alırsın eminim :KK16:

neslicigim de tam gaz devam ediyor, hem çok hoşuma gidiyor, hem de inanılmaz motive ediyor beni. dünden beri ufak ufak başladım bende, öğle yemeklerim biraz fazla oldu 2 gündür ama akşamları az yiyerek dengelemeye çalıştım. adım sayısı da tam bilmiyorum ama dün 3 kere hastaneye gidip geldim, bugun de mevlut hazırlıgı mevlut zamanı mutfakta koşturma derken bütün gün ayaktaydım nerdseyse. şimdi de sırtımın ağrısından çatlayacam, bişey çıkacak bu sırtımdan ama bakalım kısmett :KK47::KK47:

umarım diğer herkesler de iyidirrr, başka girip de bugun bişey yazdıklarımdan unuttugum yoktur inşallah :KK17:

yarın evden uzaklaşıyorum bi süreliğine, iyi gelecek bana, daha geleli bikaç gün oldu ama çok bunaldım, ananemın rahatlıgı iyi gelecek bana, hem bolca hareket de olur bana. yarın pazara giderim mesela, bide telefonumu değiştirecem ona adam akıllı bi baknayım diyorum, kendimi oyalayacak işerin peşindeyim işte, canımın sıkkınlıgını gidermek için. ayy neyseee, herkese iyi geeceler canlaarrr :KK16::KK16:

Nurdancım, ben Cemremden etkilenerek gaza geldim, sen de hem Cemremden hem benden etkilenerek gaza geliyorsun gibime geliyor:KK1: Çok ta iyi oluyor, emin ol:KK1: Kafanda net olarak karar verdin mi müthiş bir irade geliyor, haftaya kilo bildirimini bekliyoruz, ondan sonra da gelsin bol bol ----ler ve şahane bir söz-nişan kıyafeti içinde sen:KK16::KK16::KK16:

iyi akşamlar herkese muhabeti kaçırmışım tühhh olsun daha çok muhabbet ederiz biz:KK19::KK19:
benim bugün son sınavım avrdı arapçadan şükür ii not aldım ortalamam çok güzel geldi sınıfı geçtim..:KK9:
ama bugün ayrıyeten cnm sıkıldı ben bugün stepe gidecektim saatinde hazırlanıp spor salonunun yolunu tuttum gittim bekle bekle kimseler yok:44: gidip kayıt yapan bayana sordum dedim step başlamıcak mı acaba diye ne dese beğenirsiniz aaa stepe bi tek siz yazılmışsınız o yüzden yok step..:KK53::KK53:siz başka spor programı seçin oaraya kayıdınızı yenileyim dedi:KK47::KK47:yahu ben step dye kendimi paraladım orda kaç kere sordum var dedi cins bayan şimdide gözümden kaçmış diyor...
neyse fitness baktım saatleri bana uymuyor mecburen istemediğim pilatese kaldım:26:pazartesi çarşamba pilatese gidicem yarın bi gidip bakıcam baktım ki yoğun bi hareket yok vazgeçip bırakıcam ya ufff zaten ben istedim ya muhakkak bir şey olr neyse deneyip görücem artıkk benden böyle bugün ki menümü de yazıp kaçayım ben

sabah: 2 dilim ekmek,5 fındık,30 gr. otlu peynir.1 yumurta,bir bardak süt,maydanoz,4 tane kıvırcık

ara: 2 kuru incir

öğle: 4 kaş.sebze yemeği,yarım su bar.yoğurt,30 gr. tavuk yağsız tavada pişirdim.1 dilim ekmek,2 kaş. bulgur pilavı,bi kase yayla

çorbası

ara: 4 adet kuru kayısı

akşam: 4 kaş.sebze yemeği,yoğurt,2 dilim ekmek,30 gr. tavuk,2 kaş. pilav

ara: şekersiz çay,40 gr. kuru üzüm bugün de kuru meyvelerden gitmişim ya:KK9:

aktivite: 2,5 km yürüyüş,2,5 lt su.. herkese iyi gecelerrrr:KK3::KK3:

Cemrem, dedim ya ben de stepi çok severim ama pilates moda olduğundan beri doğru dürüst step yaptıran yer kalmadı, pilates te faydalı olur, sen zaten çok güzel kilo verdin, pilatesle birlikte güzel sıkılaşırsın canım:KK8:

kızlar bir günaydın demek için girdim belediyeye gitmem lazım geçmişi gelince alıntılarım keyifli günler:KK16:
Günaydın güzel arkadaşım, kolay gelsin işlerinde:KK16::KK16::KK16:

oooooooooo merhaba nasılsınnnnnnnn

cok uzun zaman oldu gorusmeyelı.

nasıl buldun bızıııııııııı, topıkte yenı ustelıkkkkkk

cok guzel kılodasın ama zaten sennnnnn

eski topikte son sayfadaki mesajlara bakınca kolay oldu. adını da değiştirmişsin güzel isim....

anlaşılan senden başka kimse tanımadı beni ya da umursamadı :KK50:

Nurdancım, ben Cemremden etkilenerek gaza geldim, sen de hem Cemremden hem benden etkilenerek gaza geliyorsun gibime geliyor:KK1: Çok ta iyi oluyor, emin ol:KK1: Kafanda net olarak karar verdin mi müthiş bir irade geliyor, haftaya kilo bildirimini bekliyoruz, ondan sonra da gelsin bol bol ----ler ve şahane bir söz-nişan kıyafeti içinde sen:KK16::KK16::KK16:

ağzın bal yesin inşallah neslicimm :KK16::KK16:bugun güzel başladım ve bozmaya da niyetim yok, tabi akşam anane faktorum olacak ondan ufak bir baltalama gelebilir ama ben direnecegim die umuyorum, dün mevlutte irmik hlvasına direnip ağzıma sürmemişim bugun anane yemeklerine hayli hayli direnirim yanii :KK47::KK47: bütün bir günü işim olmadan evde geçirebilsem aslında araştırma yapacam daha bi güzel yön verecem kendime ama henuz nasip olmadı, bugun de teyzemlere geldim şimdi, akşam emrah la çıkacam falan, yogunlaşamıyorum ama en yakın zamanda bir günümü bu araştırmalara adayacagım kesin :KK34: vee hepimiz bol boll -- ler görecegiz tartıda :KK34: ayy söz nişan kıyafeti deyince heyecan basatı yine bana :18::18:

X