Eski Dostlar Buyrun Topiğime :)

Dünürüm ben de hiç bağırıp çağırmam hiç kavga huyumuz yoktur bizim de..Küser gider yatarım..Hem de saat kaç olursa olsun:roflol:

Dünürüm ben de hiç bağırıp çağırmam hiç kavga huyumuz yoktur bizim de..Küser gider yatarım..Hem de saat kaç olursa olsun:roflol:

aynen dünürüm gider yatarım bende biraz geçer gelir eşim niye yattın derr akannehir yok bişey falan diye naza çakerim

sarılır sonra bana benim musluklar açılır hemen başlarım ağlamaya

sonra barışırız zaten opuyorumnanaktan

çok şükür öyle kavgamız olmamıştır bizimde

aslında en iyisini yapıyoruz yoksa insanın sinirle ağzından çıkanı kulağı duymuyor, sonra daha büyük kalp kırıklıkları oluyor

Tabi dünürüm ne gerek var incitici şeyler söylemeye allahtan benim eşimde öyledir o da bi şey demez o da küser:roflol:

Ya ne diycem size kızlar aslında bizim eşimle bu küslüklerimiz hep onun ailesi yüzünden olur..Yoksa biz aslında çok iyi anlaşan kafası çok uyan bi çiftizdir..Ama ailesine sinir oluyorum ya..Çok hödükler:mymeka:

tamam kızlar aklımda tuttum söyledıklerınızı ilerde hatırlarım yerimseniben bu arada en ıyısını yapıyorsunuz bencede bende sızın gıbı davranırdım bıde boga burcları çok merhametlıdır elifcim öyle kımseyle küs kalmaya dayanamaz

ailesıde çok öenmli dimi ömür yaa iş sadece eşde bıtmıyor bıde onlarla anlasmak var offfffffff yaaa ne zor şey şu evlılık ılerde bugünlerı ararmıyım acaba:uhm:

Dünürüm en iyisi uzakta olmak..

Ben de yakın oturuyorum ailesinden bazı insanlara ama manevi yönden çok uzağım pek sokulmuyorum..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…