Eski Dostlar Buyrun Topiğime :)

hımm hayır olsun canım inşallah sende müjdeli haberlerle gelirsin yerimseniben elifcim ben çıkıyorum canım sonra görüşürüz öptümmmopuyorumnanaktan

kimsecikler yokmu çok yoruldum uyuycam şimdi uyumadan size bakıyım dedim ama kimse yok neyse yarın görüşürüz kızlar öptüm

Dünürüm sorma ya nete giremedim..

Pc nin şu altındaki yere mi basmışım napmışım hiç farkında değilim..Eşim geldi kurcaladı da öyle girebildim..

Napıyosun? Niye dertlenmişsin aşkından yana canımkaydirigubbakcemile3

annanem ayva göndermişti reçel yapmak için bahçeden

şunları bi doğrıyayım küflenmeye başlamışlar

geliyorum birazdan

Kolay gelsin dünürüm..

Ayva reçeli sevmiyorum ben ya.. En çok sevdiğim çilek reçeli..

Bugün arkadaşımın oğlu zorla koltuktan kaldırdı beni neymiş koltuğun üstünde arabalarıyla oynuycakmışakannehir

Zaten bi ikili iki tekli üç kişilik yeri var bi de çocuk zaptetmiş 2 li koltuğu herkes sandalyede oturdu var mı böyle bi şey yaakannehir

Ben çocuk doğurmaktan vazgeçtim..

Offffffff giderken bi de diyoki özür dile teyzenden..Öp teyzeni..

Şakayla karışık dedim ki bi dahaki geldiğimde koltuk takımın değişmiş olsun lütfen..Biraz çok koltuk al bari..kaydirigubbakcemile3

Offffffff giderken bi de diyoki özür dile teyzenden..Öp teyzeni..

Şakayla karışık dedim ki bi dahaki geldiğimde koltuk takımın değişmiş olsun lütfen..Biraz çok koltuk al bari..kaydirigubbakcemile3

kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

bunu yapan bi de ev sahibi mi :eek:lmaz:

bende en son arkadaşa gittiğime kızı tutturdu kalk ben oturcam orda, geç öbür tarafta oturcam

neyse ben kalktım yana geçtim o oturdu

çocuklar alem valla

Ev sahibi dünürüm..

Başka yer olsa sorun yokta yani sandalyede oturmak zorunda kalıyosun küçük beyin gönlü olsun diye..kaydirigubbakcemile3

X