Eski Dostlar Buyrun Topiğime :)

Sağdan oluşan yumurta döllenecek yani..O yine yuvarlanıp ortaya yerleşiyo merak etme:roflol:

Kızlar herkes burda mı ben bi anneme gideyim ordan açarım..yerimseniben

buralardayız canım görüşürüz yine siteye girilmeiği zamanlarda msnnızı açın bir zahmet teknoloji özürlü arkadaslarım benım:roflol::roflol:öptüm ömürcüm dikkatli git karşıdan karşıya geçerkende önce sağa sonra sola sonra tekrar sağa bak yol boşsa geç emi canım benımkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

buralardayız canım görüşürüz yine siteye girilmeiği zamanlarda msnnızı açın bir zahmet teknoloji özürlü arkadaslarım benım:roflol::roflol:öptüm ömürcüm dikkatli git karşıdan karşıya geçerkende önce sağa sonra sola sonra tekrar sağa bak yol boşsa geç emi canım benımkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

Allah seni ne etmesin gülşah:roflol:

Karşıdan karşıya geçmiyorum ben anneme giderken:roflol:

anaaaaa gökte ararken meğersem yanı başımdaymış uzaylılar:roflol::roflol:uzaylı ömür seni:jeyyar:

ben burdayım vallahı senınde maşallahın var kız ışınlanıyormusun 2 dakıkada diğer topiklere en son kım yazmıs dıye bir bakıyorum ömür çıkıyor hepsinde:roflol::roflol:

kız ömür yardım et bana ezelin topiğinde parçalıycak bu kızlar beni ben senin yanına sıkışayımmı:1hug:

ne kadar çok kenan hayranı varmış sizin topikte akannehir

ben sevmiyorum o adamı da

Allah'ım gıcık mıyım neyim :roflol: :roflol:

benim dizilerdeki favori adamım bu :1rolleyes:

murat33dm1.jpg

2wg2.jpg

ayyy canım ömürcüm benımopuyorumnanaktan kızlar gülşah kaçar yemek falan yapıcam sonra girerim yine hadi öptüm hepinizi kocaman Şeniz Şeniz Şeniz

X