Eski Dostlar Buyrun Topiğime :)

Bulaşık makinası boşaltıyodum dünürüm..

Günaydın Burçakcım.

Günaydın Gülşahcım..

Nasılsınız?

günaydın burçakcım hoşgeldın canım

günaydın ömürcüm ıyıyım canım sagol sen nasılsın?dün gece msndede yoktun yaamafoldumben

selam burçakçım hoşgeldin

iyiyim gülşahçım sağol sen nasılsın?

benim makine de boşaltılcak bekliyo ,sabah tezgahın üzerindekileri kaldırdım elde yıkamıştım akşam

2 kişi ne çok bulaşık çıkarıyosak makine yetmiyo kaydirigubbakcemile3

çamaşırlarımı topladım içeri aldım

bende ıyıyım canım sagol dün gece msndeymıssın aldım emelden haberlerınımafoldumben

ne yapıyorsunuz kız o kadar bulaşık cıkartmak ıcın çokmu yemek yıyıyorsunuz yoksa:roflol::roflol:

Son düzenleme:
Benimde çok doluyo bulaşık makinası bende onu düşünüyorum nasıl başarıyoruz diye:1shok:

Akşam bi ara açtım msni kimse görünmüyodu kapattım..Herkes çevrimdışı gösteriyodu galiba..

iyiyiz burçakçım

ayy ne güzel oluyo böyle yakın olsak bu kadar sık görüşemezdik kaydirigubbakcemile3

gülşahçım birer kahve yap bakalım da kız istemeye gelince nasıl kahve yapçaksın görelim kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

bende toparlanıyorum kızlaar yarın elazığa gidiyorum aman ne zormuş topla topla bitmiyo yaren iyice büyüdü sanırım artık yürüyemyorum bile doğru dürüst yerinde hiç durmuyo artık

Gidiyomusun burçak :gitme:

Elazığdan haber verebilcen mi bize

bende toparlanıyorum kızlaar yarın elazığa gidiyorum aman ne zormuş topla topla bitmiyo yaren iyice büyüdü sanırım artık yürüyemyorum bile doğru dürüst yerinde hiç durmuyo artık

orda mı yapçaksın doğumu burçakçım?

yay mı olcaktı kızın? benim kardeşimde yay inatçıdır baya akannehir

ben boğa burcuyum ama inat değilimdir onun kadar

Bende yayım ya dünürüm..Burçağa söylemiştim inatçı olurlar diye..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…