Eski Dostlar Buyrun Topiğime :)

emelişko da gelemedi , kuzucum temizlik yapıyodur kesin hamarat arkadaşım benim kaydirigubbakcemile3

ohh az kaldı vaktim eve gidicem sonra kardeşimle gezmeye çıkıcaz, bi kemeraltı yapalım kaç zamandır gitmiyodum

eşim sevmiyo oraya gitmeyi kalabalık diye

kızlarağasında bi kahve içelim :kahve:

kacta cıkıyorsun elifcim işten?ohhh benım yerımede gez canım kemeraltında bende özledım izmiri yaamafoldumben bizede bir kahve ısmarlarsın artık dımi:jeyyar:

1de çıkçam inşallah canım

kahven hazır buyur :))

user364698_pic1726_1219074150.jpg

gecmıs olsun canım benım dikkat et kendıne pastıl falan al bogazlarına ıyı gelır bıtkı cayları falan iç ılık olarak nane lımonda mıde bulantısına ıyı gelır sadece mıden bulansa baska şey dusunecektım ama:jeyyar:

gecmıs olsun canım benım dikkat et kendıne pastıl falan al bogazlarına ıyı gelır bıtkı cayları falan iç ılık olarak nane lımonda mıde bulantısına ıyı gelır sadece mıden bulansa baska şey dusunecektım ama:jeyyar:

şuan adetim zaten bişey düşünme kaydirigubbakcemile3

kaydirigubbakcemile3 düşünmedım zaten bundan sonra düşünücem ama emel hayatta bırakmaz yoksa sızıkaydirigubbakcemile3

herkesee güzell ve de mutluu bir hafta sonu diliyorum kızlarrr!!opuyorumnanaktan
dışarıı çıkcazzz az sonraa çıkmadan bakayım dedim!:eek:

hoşgeldın derıncım nasılsın canım?ohhh gezın benım yerımede vallahı :gitme: dün ben geldım sen gıtmıssın kızmafoldumben

hoşbulduk kızlarr!opuyorumnanaktan
burası günlük güneşlik!
ayy bir saattir evi topladım kahvaltıyı hazırladım kaldırdım bulaşık makinesini çalıştırdım giyindim makyajımı yaptım kızı giydirdim bizimkiler hazır değill yaa!!akannehir
şimdi de duşa girmişş benimkii!akannehir
teyzem ayılamadıı daha zaten!!!akannehir

X