Eski Dostlar Buyrun Topiğime :)

10.-12.-14.-16.-18.-20. günlerde, hatta 22. gün dahil çalışın..

çalıştıktan sonra sırtüstü uzanırken, dizlerinizi kendinize doğru çekin, rahat olsun diye bacaklara sarılabilirsiniz de.. ööle 10-15 dk. uzanın
ömürcüm üşenmedim araştırdım

haa o mu çok merak ediyorum onu ben bizim burdakine sinema demek için bin şahit lazım adanaya gitmek lazım araba yok

Emel yani gün aşırı oluyo..Nasıl atcam bakalım adamı yatağa:kedi:Offfffffff:kedi:

Senin kan tahliline kaç gün kaldı emel? Yani gebelik testi..

10.-12.-14.-16.-18.-20. günlerde, hatta 22. gün dahil çalışın..

çalıştıktan sonra sırtüstü uzanırken, dizlerinizi kendinize doğru çekin, rahat olsun diye bacaklara sarılabilirsiniz de.. ööle 10-15 dk. uzanın
ömürcüm üşenmedim araştırdım

akannehir akannehir akannehir akannehir

anam biz karar versek de yapamayız, ne o öyle 2 günde bir sabah akşam :roflol: :roflol:

hem çarşafları değiştirmem lazım 15 dakika bekleyemem :roflol: :roflol:

Emel yani gün aşırı oluyo..Nasıl atcam bakalım adamı yatağa:kedi:Offfffffff:kedi:

Senin kan tahliline kaç gün kaldı emel? Yani gebelik testi..

o da senin marifetin :jeyyar: :jeyyar:

demek ki 10 gün kalın pijama giymek yasak :roflol: :roflol:

ay kesin benim çocuğum olmaz bu tembellikle :roflol: :roflol:

akannehir akannehir akannehir akannehir

anam biz karar versek de yapamayız, ne o öyle 2 günde bir sabah akşam :roflol: :roflol:

hem çarşafları değiştirmem lazım 15 dakika bekleyemem :roflol: :roflol:

Siz çok mu kirletiyosunuz çarşafları:kedi::roflol:

ya vurma kafama ya aptal olursam sende bılıcem kaydirigubbakcemile3 tamam canım konusalım

Dünürüm takıntı dedinde şu temizlik hastası kocayı okudun mu aman allahımakannehir

gülşahım sen uyma cadılara tembel anam bunlar
yapılacak ömür hanım bu ay ne dedik bu ay her söylediğimi yapacaktın yok öyle kaytarmak olmadı söyle bir ay çalışalım gelecek ay sana bişey demem de
ömürrr duydunn dimmmmmiiiiiii

kocayı yatağa atma taktikleri, çocuk yapma taktikler

emelişkom daha ne taktikler verir bekle gülşahçım :roflol:

X