eşiyle gerek manevi gerek cinsel yönden hiçbir bağı kalmamasına rağmen inatla boşanmayan kadınlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
insanların yıllarca kurmaya çalışıp yıllarca dik tutmaya çalıştıklarını tek bakışımla darmadağın ediyorum yeterli bence
Kız deprem olduuuuu akillanmadi mi sen hala

Nice altınlar sahipsiz kaldi bu dünya ne biliyormusunnnnnn

Etme bulma dünyası ..Böyle kahpelerin sonu iyi olmaz kafana sok yürü git uzaa cabuk

Bu kadar değil ama arkadaşım hamileyken aldatıldığını ogrendi, evi hemen ayırdı ama davayı biraz sonra acti diye metres adeta kudurup arkadaşima tahrik edici mesajlar attı.
Bu metres kisileri gayet arsız oluyor, eskiden biraz daha utanir, gizlenirlermiş, sadakat sözünü veren erkek diye diye, yaptıklarından gurur duyacak hale geldiler.

banlanmaktan yoruldum der paylaşamıyorum resmen illa kocamla kv yüzünden kavga ettik nasıl gönlünü alırım başlığı açmammı gerekiyor banlanmadan huzurlu yaşamak için burada ben çözemedim hep sıradan ot gibi yaşayanlardanmı olucaz bu hayatta doğru olabilmek için akjsjksksa
Yok ya elalemin kocasına nişanlım dememen yeterli.

Eklentiler

• images (2).jpeg
    images (2).jpeg
    12,3 KB · Görüntüleme: 39
kendisi yüzünden nikah tarihi alamıyoruz 500 kişilik nişan yaptık ki uzak akrabaları çağırmadık cümle alem biliyo artık bizi ama kendisi kokarca aklınca nikah kıymadan mutlu olamıycaz zannediyor boşanmıyo bi türlü neymiş boşanmıycakmış mutlu olmamıza izin vermiycekmiş bu kadar aptal bi kadın
aklınca nikah olmadan mutlulu olmıycaz zannediyo kendisi kıymışta nolmuş sanki yazık evliyken saç baş birbirinde gezerdi ayrılınca kuaför yüzü gördü geri döner belki diye yazık artık ben varım dönemez tatlım keşke kuaföre evlilik hayaın varken gitsymişsin belki küçük bi ihtimal kocanı benden koruyabilirmişsin hahahkdkds
neyse düğün yapıp artık herkes duysun bilsin istiyorum çocuk düşünüyoruz çünkü ama bu kadın boşanmıyor bir türlü dilediği kadar nafakadan tut neler teklif etti kocam ama tık yok
aklınca bana hodri meydan diyo rezil
mutlu olamıycaz kocası onu özler belki zannediyo kırmızı rujlar sürünüp kuaförde fön çekirip kocamla konuşmaya geliyo o kadar aciz bi kadın erkek elde sadece fönle tutulur zannediyo soradan bile görememiş banel insan o kadar varrroşki kırmızı dantelli saten gecelik giyiyor kocama fotoğraf atıyor mahkemeden 2 hafa sonra cidden çok komik biri bide kendini bi bok zannediyo bilgili okumuş aklınca ben okumamış halimle ondan çok kazanıyodum üniversite mezunuyum ben diye kendini yırtıyo yazık jksajjskdkalslsl
nasıl boşar bu kadın bu adamı çoluğa çocuğa karışmak isiyorum artık bu kıskanç görmemiş sonradan sıkınyı çıkarmaya kalkar sonra hamile hamile onu yolarım çok iyi biliyorum keşke buraları okusan beni her yerden engelledin korkak biliyosun başa çıkamayacağını kocan adını duyunca öğürüyo pardon olmayan kocan 16mm safiye maşan ve şeker pembe rujun bok sarısı sonradan özenme saçlarınla kırmızı dantelli banellik abidesi geceliğini giyip kocamı nasıl azdırırım diye googledan araştırma yap eline daireler çiz belki o zaman olur dedeannenden avratlık tavsiyeleri al ahhaahahks
korkak heryerden engelliyor bide ahahhaah işyerindede güvenlikler var beni almıyolar içeri onlara bile adımı duyurmuş
ama artık keşke anlasa herkes arık yoluna bakıyor cocuğumun geleceği için o soyadına ihtiyacım var ama anlamak istemiyor
O 500 kişilik yakınlarınızdan oluşan devasa büyüklükteki sözde nişan merasiminizde “evli adamla evlenilmez” diyen bir tane akıllı insan yok muydu?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X