eşiyle gerek manevi gerek cinsel yönden hiçbir bağı kalmamasına rağmen inatla boşanmayan kadınlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kocam ben ve nişanlısı biz kocaman bi aileyiz.
Konu sahibine de ne desem boş. Çünkü böyleleri yüzüne tükürsen de anlamıyor doğruyu göstermeye çalışsan da… evli adamla ilişki yaşamış nişan yapmış bir de utanmadan adamın nikahlı karısına sallamaya gelmiş buraya. Tam olarak “yüz değil astar mevlam hayır göster” durumu

sokağa gayette başları dik çıkıyolar benimlede gurur duyuyorlar

Aşkım tabiki gurur diyorlar, erkenden evlendin diye mutlular. Evlenmesen bilir neler neler yapar insanları kahrederdin. Kına bile yakmışlardır evlenip, gelin olup gidiyorsun diye.

Bence sırf nişanı da bu kutlamayı yapmak için yapmışlardır.

bu ihtimali aklıma getirerek eşimin üzerine kayıtlı sadece sık kullandığı aracı var evide diğer arabasıda dükkanıda benim üstüme aldırdım bizden alacağı şey anca nafaka olur
Hakim de salakti adam evliyken mallari yabancı kadının üstüne yapmis tamam senin diyecek😅

bu ihtimali aklıma getirerek eşimin üzerine kayıtlı sadece sık kullandığı aracı var evide diğer arabasıda dükkanıda benim üstüme aldırdım bizden alacağı şey anca nafaka olur
Sen bellki para avcısı Erkek bilmemnesi düşkünü zavallı ortada kalmış kimden peydahlasam diye g..gezdiren zavallsiin..Ne işin var bizim gibi Asil kadınların arasında yürü yallahh buradan gece gece sinir ettin ..yuzsun zavallı kadın olamamış mahluk

bi insan neden linçlenmek için konu açar? yani nasıl bir zevk bu?
konuya gelincee birincisi o senin kocan değil onun tek bir karısı var. ikincisi kadının okumuş olduğu, senin eğitimsizliğin burdan belli oluyo. üçüncüsü kadın çok güzel yapıyo ister gecelik giyer ister çıplak foto atar sonuçta nikahlı kocası 😂
sen de böyle anca kendini yersin 😂

Evli adamla nişana 500 kişi mi geldi :KK57: Doğruysa maalesef sülale boyu o..u ve g.vat olmuşsunuz tebrik ederim.
evet 800 gram altın takıldı sadece nişanımda üstelik bütün yakın ailesi çevresi arkadaşları eşleri hepsi geldi çünkü herkes diğer kadının nasıl rezil oldugunu biliyor

evet 800 gram altın takıldı sadece nişanımda üstelik bütün yakın ailesi çevresi arkadaşları eşleri hepsi geldi çünkü herkes diğer kadının nasıl rezil oldugunu biliyor
Diğer kadın sizsiniz yalnız. Sülalenin komple namussuz olması yaptığınızın doğru olduğunu göstermez.

bi insan neden linçlenmek için konu açar? yani nasıl bir zevk bu?
konuya gelincee birincisi o senin kocan değil onun tek bir karısı var. ikincisi kadının okumuş olduğu, senin eğitimsizliğin burdan belli oluyo. üçüncüsü kadın çok güzel yapıyo ister gecelik giyer ister çıplak foto atar sonuçta nikahlı kocası 😂
sen de böyle anca kendini yersin 😂
bence o yesin kendini attığı fotoğrafla nikahlı kocasın öğürttü ve engel yedi ahahshksdked

Adamin evini, dükkanıni üzerine al, altınları da topla daha bosanmandan para diye ölün rezillik falan bilmeyin aile boyu.
Kanunen metres olduğunuz gerçeğini hiçbiri değiştirmiyor ama her yeriniz altın olsa ne yazar?

neden 800 gram da 1 kilo değil anlatsana biraz 😂 hoff kimse yemedi haberin olsun dljdkns

Sizden alacağı şey bu malların tamamı olur. Çünkü mal kaçırmışsınız. Mirasta ve boşanmada bu şekilde mal kaçırmaya kalkarsanız, karşı taraf size dava açar önce mallara tedbir koyulur, sonra kadının payı ve tazminatı verilir. Dediğin imkansız.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X