Esiyle evlendigi icin pisman olan var mi?

G

gelecekkorkusu

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi gelecekkorkusu
Su an evliliginden %100 pisman olan var mi ve neden? Evlenirken de tereddut etmis miydiniz, en cok nelerden...

evliliğin acı olduğu kadar tatlı noktaları da var bence 100 de 100 pişman olan yoktur arada bazı gunlr özel ve guzel gecer onların hatrı vardır arada sevgı vardırrrrr ama tabıkı her ınsan gelecek kaygısı tasır sunu bılır sunu solerım Allah kımseyı cıktıgı kapıya dusurmesın

Evet canim ben yuzde yuz pisman olanlardanim,nedenleri o kadar cokki ben yazmaktan,sizde okumaktan yorulursunuz,evliligim bir olumsuzluklar yumagi,esim tam anlamiyla psikolojik problemli,cahil ve bunu soylemeyi hic istemiyorum ama kotu bir insan,pismanim,hemde cok!

bende pişmanım ama yüzde yüz değil, çünkü eşim olmasaydı 2 tane harika çocuğum olmazdı, çocuklarıma eşim sayesinde kavuştum.

ben pişman değilim tabiiki beni üzdüğü zamanlar çok oldu evliliğimin ilk on senesinin çoğu ağlamakla bunalımlarla geçti ama şimdi mutluyum arada tabiiki sorunlar oluo

sorunsuz evlilik yoktur ama seneler geçtikçe herşey hallolur. allahım kimseyi keşke dedirtmesin..

Pişman değilim ama zamanın ne getireceği hiç belli olmaz umarım ilerdede pişman değilim diyebilirim.

%100 pisman olan bekledigimden daha cok kisi var :KK43:

2.evliliğim bu benim 10 ay önce evlendim herşeyimi biliyordu bende onun herşeyini bildiğimi sanıyordum fakat kazın ayağı 10 ay önce değişti.neleri çıktı nleeri şuan pişman olmak bi yana köpekler gibi pişmanım şiddette görüyorum.benim sonumda böyle giderse boşanma

Allaha şükür şuana kadar hiç pişmam olmadım,inşallah olmamda..
rabbim kimseyi pişmam etmesin

pişman değilim, ama zaman zaman geriye dönsem evlenirmiydim? yada onunla evlenirmiydim? işte bu sorulara evet diyemiyorum. çekilmez bir hayatım yok ailem hep yakınımda hep yanımda.. artık bebişimde hayatımızda..
hayatım zor eşime vakit ayıramıyorum bu dönemde biraz koptuk gibi, yakında toplarım.. birimizin evliliğimizi kurtarmak için çabalaması gerekli..

aslaaaaaa pişman olmadım dilerimki hiç birzaman pişman olmam. YY 2684 ve GÜLLÜPER arkadaşlarım sizler içinde inanılmaz üzüldüm. Allah hakkınızda hangisi iyiyse onu yaşatsın size

evet %90 pişmanım.Ama eğer evlenmeseydim canımdan çok sevdiğim oğlum olmazdı.Zaten katlanmamın tek sebebi de o aslında

Bende 1senelik evliyim şimdilik çok iyi gidiyo evliliğim. Buzamana kadar hiç pişman olmadım. Bana bekarlık hayatına dönmek istermisin deseler asla istemem çünkü eşimle çok mutluyum. YY 2684 ve GÜLLÜPER inşallah sizde en kısa zamanda bu mutluluğu yakalarsınız. Ve çok mutlu olursun

2.evliliğim bu benim 10 ay önce evlendim herşeyimi biliyordu bende onun herşeyini bildiğimi sanıyordum fakat kazın ayağı 10 ay önce değişti.neleri çıktı nleeri şuan pişman olmak bi yana köpekler gibi pişmanım şiddette görüyorum.benim sonumda böyle giderse boşanma
allah yardımcın olsun canım..ne olursa olsun ezdirme kendini...

hiç kimse benim 4 dörtlük bir yuvam var diyemez..tabiiki arada tatsızlıklar oluyor ama iyiki evlenmişim ben eşimle..allah kimsenin yuvasını bozmasın...sadece tek pişmanlığım keşke okulumu bırakıp evlenmeseydim..

bugün iyiyim ama yarının ne getirecegini kimse bilemez değilmi?

X