Eşiyle ayrı gayrı düşenler ve diğer herkes :)

bende özledim bende igli istiyorum ama yok anacım :100::100::100:

ne poh yiyon dedim wcye gittim poh yiyom dedi

işten çıktığından beri mi dedim

kızdım dedi :2:

kızarsan kız ilgilenseydin dedim

peki dedi

bu peki hayra alamet değil

siz de mi küsüştünüz

nazlimoi ile benim kafamın altından çıkmış bir fikir olarak eşiyle ayrı gayrı kalanları ve diğer herkesi bi araya toplayalım dedik sorunlarımızı paylaşırız

hadi buyuralım o zaman sohbete

Hayırlı olsun canım topiğin 05.05.2014 tarihinden sonra bende bol bol anlatırım artıkın sorun dert

Son düzenleme:

peki mi benn peki dedim mi kavga başlıycam demektir mesela :

evet biz hep küsüküz

Ya nıye benım profılde bı tane kalp var..hepınızde cok bende bı tane...kafayı yedım ıyıce neye saracagımı sasırdım :)))

peki mi benn peki dedim mi kavga başlıycam demektir mesela :

evet biz hep küsüküz

of ümüğünü sıktımın dünyası

Ya nıye benım profılde bı tane kalp var..hepınızde cok bende bı tane...kafayı yedım ıyıce neye saracagımı sasırdım :)))

kız onlar mesaj sayınla alakalı mesaj sayın arttıkça kalpler de artıyo en son kürk veriyolar

kız onlar mesaj sayınla alakalı mesaj sayın arttıkça kalpler de artıyo en son kürk veriyolar

off aynen yaaa

sana gelsin bu şarkı justiim :13::13:

Sevgilim
Bakma ben anlamam hiçbir şeyden
Ben bu hayattan balık tutanları seyretmeyi becerebildim
Bi seni yaşamayı
Bi ağlamayı senin için hergünü birbirinden ayırmadan
Ve en çok seni sevmeyi becerdim
Kendi kendime
Seni özlemeyi becerebildim
Ve yine en çok ölüme kafa tuttum
Senin gözlerin için
Ama kendi kendime

jilet de mi atalım kız bu ne

Kız onlar mesaj sayınla alakalı Mesaj sayın arttıkça kalpler de artıyo en son kürk veriyolar

banane ben kürk istiyorum..bızım kı bu saat hala benı aramadı,öldüm mü kaldım mı?? Bısey olsa bana haber gelır zaten demıyomu kürekle ağzının ortasına vurasım gelıyor..adam telefon özürlü ya

kaç saat oldu aramıyo ?

hayırsız arkideşşş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…