Eşiyle ayrı gayrı düşenler ve diğer herkes :)

merhaba ben de eşi olmasa da erkek arkadaşıyla 2.5 yıldır ayrı kalmış yeni üyenizim bana da yer var mı :)

inşallah en yakın zamanda cocuk sahıbı oluruz..bu arada neredeyse aynı zaman diliminde evlenmısız :KK34:

evet benim de dikkatimi çekti çok yakın tarihler....çocuk düşünüyormusunuz... biz düşünüyoruz da o bizi düşünmüyor galiba daha....:KK9::KK9::KK9::KK9:

evet benim de dikkatimi çekti çok yakın tarihler....çocuk düşünüyormusunuz... Biz düşünüyoruz da o bizi düşünmüyor galiba daha....:KK9::KK9::KK9::KK9:

evet cnm bizde düşünüyoruz ama bizim sıpa da bizi düşünmüyor gibi:KK43: eşim yurt dışında oldugu ıcın benım bu ara cok zor...adet donemıne denk gelıyor onun burda oldugu zamanlar ::KK43:

2.5 saat uzakta kaldı benden, İzmire tayinini bekliyoruz İnşallah merkezde pek yer yok ama artık ilçe olsa da taşınırım onunla problem değil :26:

tez vakitte kavuşursun inşallah....bizde ara ara ayrı kalıyoruz da sürekli değil...yurt dışına iş seyahatına gidiyor nerelere gidiyor ne sen sor nede ben söyliyim :26::26::26:

evet cnm bizde düşünüyoruz ama bizim sıpa da bizi düşünmüyor gibi:KK43: eşim yurt dışında oldugu ıcın benım bu ara cok zor...adet donemıne denk gelıyor onun burda oldugu zamanlar ::KK43:

hayırlısı olsun canım ne zamandır düşünüyorsunuz peki ...

tez vakitte kavuşursun inşallah....bizde ara ara ayrı kalıyoruz da sürekli değil...yurt dışına iş seyahatına gidiyor nerelere gidiyor ne sen sor nede ben söyliyim :26::26::26:

senin durumun da çok uzak değilmiş ki canım bize sen direkt ana kontenjandasın :KK1:

ya böyle ayrı kaldık mı telde odun odun konuştu mu çok sinirleniyorum. bi mesaj atıyorum 15 dk cvp gelmiyor falan yeminle boğazlıcam ya küstüm yine :KK5:

aah ah sormayın Allah'a şükür, harika bir birlikteliğimiz var ancak onun okulu benim okulum, onun işi benim okulum derken bir türlü aynı yerde yaşamak nasip olmadı.. hep hasretteyim hep özlemde :KK43:(

bu arada nickten yola çıkıyorum sanırsam öğretmensiniz siz de :KK1:

neredensiniz

senin durumun da çok uzak değilmiş ki canım bize sen direkt ana kontenjandasın :KK1:

ya böyle ayrı kaldık mı telde odun odun konuştu mu çok sinirleniyorum. bi mesaj atıyorum 15 dk cvp gelmiyor falan yeminle boğazlıcam ya küstüm yine :KK5:

benim eşimde Ukrayna rusya oralara gidiyor bide beni düşün...:KK53::KK53::KK53:

Ya böyle ayrı kaldık mı telde odun odun konuştu mu çok sinirleniyorum. Bi mesaj atıyorum 15 dk cvp gelmiyor falan yeminle boğazlıcam ya küstüm yine :KK5:

ayyy aynı odun bende de var..höt höt konusuyo ya telde arayıp arayacagıma bın pısman oluyorum..bıde nodu bısey mı oldu demıyomu deli oluyorum...sankı aramam ıcın bısey olması lazım:KK37::KK37:

X