Eşiyle ayrı gayrı düşenler ve diğer herkes :)

ayyy aynı odun bende de var..höt höt konusuyo ya telde arayıp arayacagıma bın pısman oluyorum..bıde nodu bısey mı oldu demıyomu deli oluyorum...sankı aramam ıcın bısey olması lazım:KK37::KK37:

ya kızdım sana mesaj atmıcam dedim oh rahat edicem ya muck dedi :KK43:

Evet geldim :KK19:
Gıcık oldum benimkine zaten :KK14: İki saat arkadaşıyla konuştu çıkmadan önce hiç bana vakit ayırmadı :KK31: Ondan önce de uyuyodu zaten.

al işte hepsi aynı ben de izmire erken döndüm özlem içindeyim mesaj atıyorum geri cevap gelmiyor

tamam atmıcam dedim oh kafam rahat olcak muck yazdı bişi yazmadım daha çok kırıldım :KK43:

bu arada nickten yola çıkıyorum sanırsam öğretmensiniz siz de :KK1:

neredensiniz

nicke aldanmayın :) öğretmen değilim ama Türkçe Öğretmenliği okuyorum Pamukkale Üniversitesi'nde :) öğretmen lisesi okumamın da etkisiyle öğretmen olmak için sabırsızlanan ve öğretmenliğe gönül veren biri oldum :) :KK1::KK1: sanırım siz öğretmensiniz kan mı çekti nee :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

Ayy bi ara herseye zirliyodum da simdi biraz gecti:KK8: o foto 3 aylik bile degildi kizz simdi buyudumm:KK49: gerci 4 kilo aldim ama sistim yanii:KK37:

ahahah büyüdüm yazmış :KK60:

ya kızım benim göbüş fena oldu ya yine erittim biraz da önden kurdeleli bi kıyafetim vardı ay hamile sanyolardı :KK53:

nicke aldanmayın :) öğretmen değilim ama Türkçe Öğretmenliği okuyorum Pamukkale Üniversitesi'nde :) öğretmen lisesi okumamın da etkisiyle öğretmen olmak için sabırsızlanan ve öğretmenliğe gönül veren biri oldum :) :KK1::KK1: sanırım siz öğretmensiniz kan mı çekti nee :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

yok canım ben psikoloğum son yıl kpss ve rehber öğretmenliği çok istedim ama kötü zamanlardı sınava bile gitmedim şimdilik de vazgeçmiş durumdayım :KK31:

ama eşim rehber öğretmen onun tayini bekliyouz biz de :KK5:

al işte hepsi aynı ben de izmire erken döndüm özlem içindeyim mesaj atıyorum geri cevap gelmiyor

tamam atmıcam dedim oh kafam rahat olcak muck yazdı bişi yazmadım daha çok kırıldım :KK43:

Evet ne hikmetse hepsi aynı :KK53: Yolculamaya çıkmicaktım, yatak odasında uyumuş numarası yaptım ama yemedi :KK53: Zorla yolculattı kendini :KK31:

Son düzenleme:
Evet ne hikmetse hepsi aynı :KK53: Yolculamaya çıkmicaktım, yatak odasında uyumuş numarası yaptım ama yemedi :KK53: Zorla yolculattı kendini :KK31:

ahahah koptum ya o da hep benden bekliyor yan yanaken uyandırıyım sabah otobüsü varsa mesela :KK70:

ne dedi bari :KK60:

Kiz madem gobus gitmiyo sen de icini doldur :KK1: kafa zehiiiir:KK24::KK24:

hahah hakkaten zehir ama bayılıyorum senin espri anlayışına :KK9::KK9: daha var kız italyaya gitcem ben :KK24:

yok canım ben psikoloğum son yıl kpss ve rehber öğretmenliği çok istedim ama kötü zamanlardı sınava bile gitmedim şimdilik de vazgeçmiş durumdayım :KK31:

ama eşim rehber öğretmen onun tayini bekliyouz biz de :KK5:

tez zamanda olur inşallah eşinizin tayini. psikolog olmak harika olmalı biraz sayısal yeteneğim olsaydı da bende psikoloji bölümü okuyabilseydim keşke :KK3:

X