eşinizin yanında kendinizi yabancı gibi hissediyor musunuz?

COpcU

Guru
Kayıtlı Üye
1 Kasım 2007
1.538
8
Çoğu zaman eşimin yanında kendimi ona yabancı gibi hissediyorum bundan birtürlü kurtulamıyorum onun yanında güvensiz mutsuz huzursuz hissediyorum ne yapacağımı bilmiyorum:çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm:

sorunlarınız mı var canım..
yada geçmişte yaşadığıdığınız sıkıntılarınız?

Çoğu zaman eşimin yanında kendimi ona yabancı gibi hissediyorum bundan birtürlü kurtulamıyorum onun yanında güvensiz mutsuz huzursuz hissediyorum ne yapacağımı bilmiyorum:çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm:

canım çok üzüldüm,evliliği ayakta tutan güven, huzur ve mutluluktur....insanlar bunlar için evlenir...acaba birşeye mi bozuldun da böyle düşündün, yoksa genel halin mi? hayırdır?

nasıl yanı canım?????
ınsan esının yanında kendını nasıl yabancı hıssedebılırkı???
boyle dusunmene sebepler vardır muhakkak.
bence bunları bır dusun ele al esınle paylas ve bundan kurtul canım
ben esımın yanında hıc olmadıgım kadar mutlu guvenlı ve huzurluyum.
cunku esım her konuda arkamda bana destekcı benden once benı tesvıkte bulunan,en canı sıkıcı anlarımda bıle sen halledersın,basarırsın dıyerekk oyle bır moral verırkı ondan aldıgım cesaretle hayatımı devam ettırdıgımı dusunurum.:asigim:
en basıtı ıkı cocuk ev ısı kosusturmaca bazen cok bunaldıgımda anlar hısseder ve bu hafta sonu kızlara ben bakayım sen kendıne vakıt ayır arkadaslarınla takıl bıraz kafan dagılsın canım der.ŞenizŞeniz
en basıt ornek yanı.ben bundan cok mutlu oluyorum.bılıyorumkı benı sevıyor deger verıyor ve mutlulugum ıcın elınden gelenı yapıyor.
sende gorus acını degıstır canım benım.:jeyyar:
esının sana nasıl guvendıgını mutlulugun ıcın neler yaptıgını huzurlu oldugunuzda sana nasıl davrandıklarını dusunerek basla bence :lepi:
nacızare bır tavsıyemdır sana.kendın ıcın dene bencesüprizzzzz

sorunlarınız mı var canım..
yada geçmişte yaşadığıdığınız sıkıntılarınız?

evet geçmişte birbuçuk iki yıl kadar evvel yeni girdiği işyerindeki bir kadın için beni
çok üzdü hala üzerimden atamıyorum onunla beni çok kıyasladı ve ben kendimi
çok çaresiz hissettim ve halada öyle hissediyorum

ahh bu erkekler...
gül gibi eşlerini ciğeri 5 para etmeyen k.altaklar için harcarlar..:kızgın:
canım geçmişi silmek zordur anlayabiliyorum ama acını sürekli taze tutarsan da ıpranan sen olursun..
kayınvalidem hep der..
erkeği çok umursamayacaksın..sen ne kadar umursarsan o o kadar kendini naza çeker..:dilcikar:
çok doğru buluyorum bu lafı bende.
bu konuyu askıya al..yeni evlenmiş gibi olmaya çalış bakalım..başarılı olacaksındır.ben inanıyorumyerimseniben

kendimi en huzurlu hissettigim yer eşimin yanıdır...helede onun kolları arasında uyumakta bana aşırı bi güven verir...yanlız geçmişlen yaşanmaz canım,daha önceki bi olaydan bahsetmişsin,bunu unutmaya çalışsan iyi olur,böyle düşünmeye devam edersen hiç mutlu olamazsın....
sevgiler...a.s.

nasıl kıyasladı ya!kilo saç baş bakım vb..bu şekilde mi ne kadar aptalca ya sen bi erkekle onu kıyaslasan ne olur acaba sonu.ben cidden bu erkeklerden iğrenmeye başladım ne bu kendini beğenmişlik ya toplum bunalrı şımartmış tabi off offf

eşimle birbirimizi tanımadan evlendiğimiz için ilk zamanlar benimde böle hissttiğim zamanlar olmuştu
hatta öleki ilk gece bi ara uykudan kalktığımda yanımda onu görünce çığlık atmıştım
1 hafta sürekli sıçrayarak uyandım
eve onun gelmesini kaldıramıyodum ailemi özlüyodum
ama artık yanımdan gitsin istemiyorum
buda yeni yeni oldu

Son zamanlarda bende senin gibi hissediyorum..
Ne olacak bilmiyorum.

Son düzenleme:
senin adına üzüldüm benim sebebim bir kadın yüzünden senin ki ne

Bizimki sen ağa ben ağa bu ineği kim sağa sözüne daha çok uyan bi neden.
Aldatılmak acı , ama eğer seviyorsan eşini en azından onunda durumu kurtarma gibi bir yaklaşımı olursa yada olmuşsa ilerleyen zamanda bir şans ver diyebilirm sana , şu zamanda evlilikler çok kolay yapılıyor ama yürütmek ..
Erkeklerin çoğu aynı hataya düşüp uykudan uyanıyor sonunda.. Sen de kendi yaranı kanatıp hayatı yaşayacaklarını engelleme lütfen..
En yakın zamanda sevinçli haberlerini duyarız inşallah..

Son düzenleme:
Allah yardımcın olsun canım söyleyecek başka bişey bulamıyor insan böyle durumlarda.

kesinlikle piskiyatriden yardım al canım ben öyle başedebildim bir nemzede olsa

canım belliki sen kendine olan güvenini kaybetmişsin ama bunu aşabilirsin kendini sevmeyi denedinmi hiç aynada kendine bakıp kendini beğen inan bana işe yarayacak :))

gerçeklerle ya yüzleşeceğiz... yada bu gerçekleri kabul edeceğiz... bir köşeye çekilip kendimizi yemeyeceğiz...

sen kendine güven
ben bu adamı mutlu etmek için ona iyi bir eş olmak için elimden geleni yaptım ve yapıyorum diyorsan başka da kendini hiiiç hırpalama

daha fazla nasıl memnun ederim deme erkekler üstüne düştükçe kendilerini naza çekiyorlar olduklarından daha da önemli olduklarını düşünüyorlar

ben bakımlı bir bayanım başkalarından eksiğim yok diyorsan bence sende bi problem yok
ama belki eşin doyumsuz bi insan olabilir bilmiyorum belki bu da insanın elinde değildir

eğer bu durum geçmişte kaldı üstü kapanalı çok oldu bi daha da dile gelmedi eşim şimdi bana böyle bişey hissettirmiyor ama eski aklımdan çıkmıyor diyorsan bi psikolojik destek al derim ben

ama hala birileriyle kıyaslama yapıyorsa dediğim gibi biraz kendini ilgiden geri çek

öyle yapınca daha da soğuyorsa demekki bu evlilik senin sayende ayakta demektir
o zaman ya zamana ihtiyacınız var yada zaten bu adamdan hayır gelmez bence

bir de erkekler mutlu şen şakrak içi içine sığmayan kadınları severler
sen bunun tam tersi biriysen o yüzden o da mutlu olmadığı için böyle düşünmüş olabilir
ama düzelir inşallah
allah yardımcın olsun

Arkadaşım senin önceki konunu hatırlıyorum. Eminim derin yaralar aldığın
için şimdi bunları hissediyorsun. Dİlerim zaman ilacı olur bunların.
Soruya gelince eşimin yanında kendimi yabancı değil aksine çok huzurlu
daha bir güvenli hissediyorum. En iyi olduğum yer onun yanıbaşı bana göre.

X