eşinizin size başkalarının yanında nasıl davranmasını istersiniz

COpcU

Guru
Kayıtlı Üye
1 Kasım 2007
1.538
8
evli bayanlar ya da sevgilisi olanlar burayı okuyun eşinizin ya da erkek arkadaşınızın başkalarının yanında nasıl davranmasını istersiniz? iyi veya kötü davranışlarını yazın:enbuyukkk:

ben başkalarının yanında eşini aşağalıyan yok sen sus,sen karışma gibi kelimeler kullanan.sen ne anlarsın diyen bir eş alsa istemem.
ailemin ve ailesinin yanıdna her zaman seviyeli ne çok yılışık nede çok soğuk davranacak, kıskançlık triplerine girip beni daraltmayacak.
sağolsn sevdiğim bunları yapmıyo...

Sevgilimin beni bir başkasının yanında aşağılayıcı sözler sarf etmesi benim gururumu ruhumu rencide edicek şeyler söylemesine katlanmam valla orayı ona zindan eder terk ederim bulundugum yeri...
Hiç kimse anasının karnından onun bunun laflarını yemek için doğmadı doğamazda...Helede hiç suc yokken veya beni rencide edicek hakka sahip olmuyan insanın onları sarf etmesi....
Eğer bir sucum kabahatımda varsa kulagıma sesizce söylüyebilir bende ona göre kendi ayarımı kendime ben bizzat veririm...
Nefret ettiğim şeylerden biri zaten bir başkasının yanında rencide edilmek...Rencide edilicek sözlerle karşılaşmak:kızgın::1closedeyes:

başkalarının yanında aşağılayıcı konuşmasını bağırmasını ve bağırmasını istemem her yerde seviyeli davranmasını isterim ailedeki olayları başkasının yanında konuşmasından nefret ederim

bana dışarda eğer aramızda problem varsa maske takarak yaklaşmasını isterim.neticede elin ağzına laf vermek çok hoş bir durum değil.o kötü durumumuzu yansıtması nı istemem.o da yansıtmaz zaten.birbirimize o dönemlerde çok sıcak olmasak da kötü de olmayız başkalarıyla birlikteyken..
iyiyken zaten bunu belli ediyoruz:
1hug:

ben başkalarının yanında eşini aşağalıyan yok sen sus,sen karışma gibi kelimeler kullanan.sen ne anlarsın diyen bir eş alsa istemem.
ailemin ve ailesinin yanıdna her zaman seviyeli ne çok yılışık nede çok soğuk davranacak, kıskançlık triplerine girip beni daraltmayacak.
sağolsn sevdiğim bunları yapmıyo...

aynen canım sana katılıyorummm benimde aşkım asla bunları yapmazzzz:asigim::asigim:

ya eşim sağolsun başkalarının yanında aşşalayıcı kelimeler kullanmaz ama ben şöyle başbaşayken söylediği kelimeleri başkalarının yanındada söylesin istiyorum. adam yanlızken sanki başka biri :roflol:

aynen canım sana katılıyorummm benimde aşkım asla bunları yapmazzzz:asigim::asigim:

işte gerçek seven yapmaz canımm
ve birşey daha var aklıma yeni geldi karısını istemediği yere zorla görütmez.çarşının, pazarın ortasında kızıp bağırıp çaığır kızı bırakıp gitmezzzzzzzzz

Yani her ,insanın olmazsa olmazı vardırya benim olmazsa olmaımda bu konu aklına gelip açtıgın için tşk :))

KEsinlikşe ve kesinlikle başkalarını yanında beni her zaman yüceltmeliiiiiiii.... Kİ erkek arkadaşım bilir bu huyumu ve incitmezz .. çünkü bu konuda çok hassım umarım değişmezz

gerçekten çok önemli bir konu,çok arkadaşımdan biliyorum.başbaşa beni yeregöğe koyamıyor ama toplum içinde rencide ediyor.kendini yüceltmek için beni yeriyor derler.. böyle bir adamla bir saniyemi geçiremem.çok şükür bu konuda istediğim gibi davranan bir erkek arkadaşım var.

yolda çekiştirip,itip kakıp bağıran
yolda,alışverişte karısına hakaret eden
ailelerinin yanında bu bişeyden anlamaz,diyip eşiyle sevgilisiyle dalga geçer ses tonuyla konuşanlar
arkadaşlarının yanında eşlerine/sevgililerinin kötü özelliklerini paylaşanlar..
toplum içinde yanındaki bayanla yüksek sesle konuşan
eşlerine köpek gibi ama onun dışında yabancı kadınlara romeo gibi davranan ..
erkeklerden...
iğreniyorum..

gerçekten çok önemli bir konu,çok arkadaşımdan biliyorum.başbaşa beni yeregöğe koyamıyor ama toplum içinde rencide ediyor.kendini yüceltmek için beni yeriyor derler.. böyle bir adamla bir saniyemi geçiremem.çok şükür bu konuda istediğim gibi davranan bir erkek arkadaşım var.

yolda çekiştirip,itip kakıp bağıran
yolda,alışverişte karısına hakaret eden
ailelerinin yanında bu bişeyden anlamaz,diyip eşiyle sevgilisiyle dalga geçer ses tonuyla konuşanlar
arkadaşlarının yanında eşlerine/sevgililerinin kötü özelliklerini paylaşanlar..
toplum içinde yanındaki bayanla yüksek sesle konuşan
eşlerine köpek gibi ama onun dışında yabancı kadınlara romeo gibi davranan ..
erkeklerden...
iğreniyorum..

gerçekten sıraladıklarına katılıyorum:1closedeyes::1closedeyes:

normalde nasıl davranıyorsa aynen öyle davranıyor.aramız bozuksa ve yine kalabalık bir ortamda isek ben hiçbirşey yokmuş gibi davranırım oda bana uyar.ben öyle davranmasam o huzursuzluğumuzu çok güzel belli eder.ama genelde çoook iyiyizdir.(maşallah)

valla benim eşim birilerinin yanında hiç konuşmasa daha memnun olurum. ben ünv. mezunuyum kendileri lise. biraz aşağılık kompleksi varda... her defasında beni bi şekilde susturmaya çalışır. herşeyi kendisinin daha iyi bildiğini iddia eder. sen nerden biliyon? falan der bazen sinir oluyorum.

X