Eşinizin iyi bir baba ve koca olabileceğini nasıl anladınız?

Bir hanzo ile evlenmek üzeresin, goril besle daha iyi ...

Kumar şirketi ilk defa duyuyorum. Ne yapıyorlar orada keriz mi silkeliyolar kumar bağımlılarının donuna kadar alıp şirketten kazandık mı diyolar? mesela alın teri dökülerek kazanılan para vardır hani, babanızın evinde muhtemelen alın teri ile kazanıldığı için az gelmiştir belki çoğu zaman ihtiyaçları karşılayamadı babanız. Ama kumardan kazanılan paranın başkasının çoluğunun çocuğunun rızkını çalmakla farkı yok.
Allah size akıl fikir versin inşallah. Birde şirket demiş yaaa adı şirket olunca kumar oynanması normal olmuyor bu arada.
Neyse çocuğa iyi baba olur süper baba olur hatta.
Ne de olsa koskoca kumar şirketi var

Evlilik kumarhane işletmeye benzemez... eğer siz de bu konuda kumar oynayayım belki kazanırım deyip evlenecekseniz orasını bilemem

Kumarcı karısı Binnaz olayım diyorsun yani Herif ataerkillikten ölecek ama dost hayatindan da vazgecemiyor,henüz portakalda vitamin olan bebe ağlasa bakmıyor,kültür farki 100 km öteden gel beri diye bağırıyor neden bu adam peki ? Bir gün kumarda zengin olur ben de Namı diğer Dp gibi her gün altin tozlu kahvemle story atarim diye mi düsündün ?

Bilmiyolar işte, niye böyle oldu bu kızlar yaa okurken sinir oluyorum. Yediklerinden mi içtiklerinden mi niye? akıl mantık devre dışı kalmış çoğunda durum böyle

Bilmiyolar işte, niye böyle oldu bu kızlar yaa okurken sinir oluyorum. Yediklerinden mi içtiklerinden mi niye? akıl mantık devre dışı kalmış çoğunda durum böyle
Cidden yazık günah ya. Bi de abisiyle istemeye gelecek annesi babası türkçe bilmiyo demiş, Allah bilir evli adam ondan abim diye arkadaşını getiriyo

Cidden yazık günah ya. Bi de abisiyle istemeye gelecek annesi babası türkçe bilmiyo demiş, Allah bilir evli adam ondan abim diye arkadaşını getiriyo
Ayyy aklıma geldi şimdi. Bizim bi tanıdık vardı, adam istemeye gelirken yengem diye tanıtıyo kadını, meğer adamın karısıymış. Sonra düğün yapmaya para yok gel kaçalım diyo kaçınca yaparız resmi nikahı diyo kız kaçıyo tabi mal gibi, eve gidiyorlar evde 4 çocuk ve kadın adamın eşi ve bunu kaçıp gittikten 10/15 gün sonra anlıyo mal. Dil olmayınca kadın ne dese anlamamış.

Dost hayatı ne demek ya kaç yaşındasın sen? Anneannem kullanıyor bu söz öbeğini en son ondan duydum.
Birlikte yaşadık demek zor mu
Büyük konuştuğun ne varsa seni bulmadı. Bunlar senin tercihlerin.

Kızım çok mu aradın ne yaptın sen Ege'ye ait bir kadın ne işin var doğuluyla o kadar bariz bir kültür farkı var ki he diyeceksin ki ben ailesiyle pek görüşmem cocuk olunca ne olacak he kumar şirketi olan adam da bi zahmet çocuk sahibi olmasın çok tehlikeli sular bunlar

Kumar şirketi varsa, mafya ile de ilişkisi var. Çocuğu yokluk içinde yaşamasın derken, hem yokluk hem de babasız çocuk büyütmek zorunda kalmayın.

Yani en mantıklısı yarın bu adamdan ayrılmak. Ama reel hayatta nasıl yaparsınız bilemem.

Kaç haftadır kocasının kumar oynadığını yakalayan borca batırılmış bir sürü üye konu açtı. Bebeği olan hamile olan nişanlı olan çocuğunun geleceği kumarda yok olan... İnşallah bu üyeler size gereken cevabı verir. Size maddi yönden güven veriyor öyle mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…