Eşinize sinirlenince sizde herşeyi baştan aşağı sıralayanlardan misiniz

ipeklina

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
17 Eylül 2024
22
-27
26
Eşinize sinirlenince sizde herşeyi sıralıyor musunuz ya ben az önce sinirlenip tüm olumsuz yönlerini söyledim aldım kızı içeri geçtim birde hamileyim yeni niye çocuk yaptım ah salak kafam diye şikayet ediyorum düşsün de daha küçücükken senden birde çocuk yaptım diyorum ondan inşallah diyor Cok sinirleniyorum yaa gerçekten 90 yaşında amcalar gibi davranma su evin içinde diyorum az yaşına göre gençsin diyorum tinlayan yok akıl verin siz nasılsınız

Kimseye kızdığım için bir şey söylemem. Normal zamanda şikayetimi söyleyebilirim ama sinirliyken olmayan şeyi de söylemem yani,bana yakışmaz. Çocuğunuzu düşsün diye söylemeniz çok çok yanlış. Onun suçu ne? Kocayı alan sizsiniz,zarar görmesini dilediğiniz de bir masum.

Siz doğmamış çocuğunuza “düşsün” eşiniz de “inşallah “ mı diyor.?
Eğer öyleyse ne şanssız bir bebek
Umarım yanlış anlamışımdır.
Madem mutlu değilsiniz neden çocukları da mutsuz bir hayata mecbur bırakıyorsunuz?
Ben her gün evladımı bana hediye olarak gönderdiği için şükrediyorum.

Bebeğine düşsün diyecek kadar mı düştün kadın onun ne suçu var Allah akıl fikir versin

Tabiki de onun bir suçu yok ama yani insan bazen öyle bir sinirleniyor ki ne dediğini gerçekten duymaz hale geliyor

Yoksa benim canım kanım tabiki öyle söylemek istemez ama vurdum duymaz ligi insanı bı sure sonra o kadar sinirlendiriyor ki pişman oluyorsun ama geç oluyor ama o hiç haksızsa bile üste çıkar

Yapmasaydiniz hanimefendi ilk defa mi kavga ediyorsunuz ? Düşsün diye dua ediyorsunuz ,hiç mi korkmuyorsunuz ?

Kavgada eşiniz kıvılcım çıkarıyorsa, siz benzin olmayacaksınız..
Yoksa alev alır, kül olursunuz

Bir de, destek almalısınız..

Hamile halinizle sinirlenip çocuk düşsün diyorsanız doğmuş çocuğunuza da aşağı kalır şeyler söylemiyorsunuzdur. Üzüldüm, karı koca tedavi mi olsanız
Tabiki söylemiyorum kızıma öyle şeyler niye söyliyim maşallah çok zeki akıllı ve anne kız çok güzel vakit geçiren anne kızız diyorum ya o kadar çok sinirlendim ki öyle çıktı ağzımdan pişman oldum ama geçti tabi

Kocanıze sinirlenip çocuk için düşsün inşallah demeyi nasıl beceriyosunuz? Bu adamla iyiyken bir tane de değil peşinden 2. Yi yapıyosunuz bir kavga edince hemen düşsün inşallah. Akli dengeniz yerinde mi sizin?
Gidin tedavi olun doğurup durmaktan önce

Biri çocuk düşsün diyor
Diğeri inşallah diyor
Ah yavrum sen hangi eve doğacaksın böyle

Bir tarafta çocuk sahibi olmak için Allah'a her gün dua eden kadınlar var. Bir tarafta da annelikle lütuflandırılmış ama bunun kıymetini bilmeyip "karnımdaki bebek düşsün" diyen var. Sinirle bile olsa asla söylenmemesi gereken bir söz. Lütfen eşinizle olan sağlıksız ilişkiniz yüzünden karnınızdaki günahsız yavruyu hedef almayın.

anlattığınız özellik igrenc bir sey. kötüyken her seyi acımasızca yüzüme vuran insanın iyiyken dedigi hic bir seye inanmazdim ben
ayrica kocanizla dün mü tanistiniz? korunsaydiniz karninizdaki çocuğa dussun diye beddua edene kadar. zaten garibanin secme imkani olsa emin ol seni secmezdi. onun da sinirliyken agzina edip iyiyken kucaklar seversin. manyak olur cocuk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…