Esinize hamile oldugunuzu nasil söylediniz???

batuhanim

1 prens 1 prenses annesi
Kayıtlı Üye
25 Ağustos 2008
3.337
5
42
arkadaslar baslikta dedigim gibi eslerinize hamile oldugunuzu nasil söylemistiniz ???
ben esime testi bir hediye paketine koyup vermistim actiginda hemen sarilip öpmüstü:))
hadi bakalaim sizde anlatin belki hamile olmayan ve olmak isteyenler icinde birer örnek olur ne dersiniz???:sm_cool:

valla biz testi beraber yaptık , ikimize de sürpriz oldu hatta yanlışlık olmuşdur diye gece 11 de tekrar gidip açık eczane bulup ikinci bir test daha aldı yine pozitif çıkınca seviçten herkesi arayıp haber verdi :)) artık ikinci çocukda sürpriz yapıcam ben de:)

ayy benim en çok mutlu olduğum konu bu...
2007 Nisan da hamile kaldım ve 26 Nisan eşimin doğum günü...
o gün test yapmıştım heyecanla zaten bekliyordum bebeği ve pozitif çıkmıştı...
babamıza en güzel doğum günü hediyesi oldu böylelikle...

Biz bebek için 1 yıl uğraştığımız için her adet gecikmesinde eşim benden önce heyecanlanıp, test alıyordu...

En sonunda artık ümitlenmek yok... Hayırlısıyla olacağı varsa olur diye oluruna bıraktığımız ay bende ufak belirtiler vardı... Doktora gittim tabi eşimde yanımda... Ama gebelik için değil ilaç yazdırmak için gittiğimizi söylemiştim... Sonucu alınca sevinemedi garibim... Yanlışlık vardır diye... Bir hafta sonra değerler yükselince ve kesinleşince sevindi... hala ogün bugündür el üstünde tutuyor beni...

Ama ben hamile olduğumu yalnız öğrenmiş olsaydım, bir çift bebek patiği alıp güzel bir kutuya koyup, kargoyla işteyken göndermek isterdim...

İnşaAllah ikinci bebekte süpriz yaparak söylerim hamile olduğumu...

ben akşam söylemiştim gündüz test yapmıştım akşam karnıma elini koydum bak burda kocaman bi evlat olcak ve bize şirinlikler yapıcak dedim nasıl yani dedi minik geliyo dedim çok sevinmişti kucagına aldı beni sevincinden gözleri dolmuştu ama allah bizden çok sevdi 4aylıkken onu ve öteki kardeşini aldı 3.denicez şimdi

valla cok güzel bir süpriz olurdu herhalde esine kaydirigubbakcemile3

cok üzüldüm canim artik insallah bidahakine nasip eder ve kucagina aldigin günüde nasipse bizimle paylasirsin canim

valla oda güzelmis artik dedigin gibi bidahakine
peki cinsiyeti ne ögrendinizmi yoksa süprizmi olacak :1rolleyes:

ay vallami cok güzel ya
kim istiyor peki batuhan koymak senmi esinmi yoksa ikinizmi ??
biz esimle anlasmistik kiz olursa ben erkek olursa o koyacakti
nedense hamile kaldigimdan itibaren hep batuhan dedi ve öylede oldu
ama bana kalsaydi ben talha koyacaktim
kizada seyma yada tuana istemistim ama nasipo artik bidahakine artik erkekde olsa kizda ben koyacam orasi kesin :))

canım kız da olsa erkek de olsa ben koyacaktım ki öyle oldu , eşim de beğeniyor batuhan ismini ama asıl isteyen benim , bence çok asil bir isim , anlamı da çok güzelll.. bi dahaki kız olursa onun da ismi şimdiden hazır kaydirigubbakcemile3
tuana çok güzel bir isim , inşallah kız olur bi dahaki , bence en güzeli bir kız bir oğlan , gerçi sağlıklı olsunlar da cinsiyet çok da önemli dil tabiiyerimseniben

biz beraber test yaptik..hayatimda ilkkez reglim gecikmişti..ramazanin 3.günü test yaptik..cift cizgi ciktiginda ikimzde şok olduk..aaa yok canim felan dedik :))))) aklimda hiç böylesi yoktu..kendim test yapip bir şekilde sürpriz hazirlayacaktim güya..ama iş ciddiye binince tek basima test yapmaya cesaret edemedim :)

ay cok hostu gercekten yaaaa:roflol::roflol::roflol:
super bır fıkır tebrıkler canım yaaaaa.s.a.s.
hıc sorma canım benı;
cok zayıf oldugum ıcın hamıle kaldıgımı testten once ben farkedıyorum
ılk haftalarda bır uyku halı kı uyanık kaldıgım olmuyor
karnımda kucuk kucuk pıtırtı adetımı beklıyorum gununu sasmayan adet gelmıyor bır turlu sonra druma tel edıp gıdıyorum
dolayısıyla esımde ılk gunlerden anlıyor:roflol::roflol::roflol:

adina canim haklisin ne olursa olsun yeterki saglikli olsun ama insaniz iste isteklerimiz hic bitmiyor :))
mutahhara oda güzel canim onunda sanirim güzel bir yani var yani esinle bir test alip yapmanizda bence cok güzel birlikte ilk sevinci yasamisinizdir :))
minik kuslarim sanirim zayif olmanin bir dez avantaji :))

bizde teyzemin kiziyla beraber tesi yaptik.sonuc pozitif cikti.kuzende gidip görümceme söyledi.görümcemde gidip esime demis hadi baba oluyosunkarin hamile demis.oda inanmamis saka yapiyo sanmis.valla yalan söylemiyom demis.sonra yatana kadar hic bisey demedi esim gelip bana misafirlerde vardi o gün.niyse yattik yataga esim dedi gercekten hamilemisin bende dedim evet hamileyim.böyleydi benimkide iste

ayy bu arada beraber testi yaptigim kuzenim 2 ay önce vefat etti.aklima geldi simdi canim kuzen daha 23 yasindaydi ve ayrica 15 günlük bebegi kaldi öksüz.kusura bakmayin konuyla alakasi yok ama aklima gelince yazdim iste

gerçktnmii çok üzldmm allh rhmet eylesn snn de başın saolsnn bbk de dha 15 günlkmş:çok üzgünüm:

benim çok ilginç olmuştu :)))
bademciklerim şiştiği ve çok kötü olduğum için eşim gece 1 sıralarında beni hastaneye acile götürmüştü orda kontrollerim yapıldıktan sonra dr hamilelik durumu olup olmadığını sordu bende düşünüyoruz ama henüz bişey yok demiştim. çok ağır antibiyotikler vericeklerdei ve iltihap kuruduktan sonrada ameliyat demişlerdi. antibiyotikler çok ağır olucağından her ihtimale karşı kan testi yapmak istediler(çok ama çok şanslıymışız böylesine düşünceli bir dr denk geldiğimiz için)test yapıldı sonucunu beklerken,dr yanımıza geldi ve hastalığınızdan daha önemli bir şey var hamilesiniz dediğinde eşim ve ben beraberdik. çok ama çok şaşırdık ikimizde aynı anda öğrendik. öğrendiğimizde saat gece 3 falandı eşim o saatte acil servisinde çalışanlara birşeyler almak istedi ama ancak büfeden dondurma bulabilmişti:)))))))))
ikimizede sürpriz olmuştu.
bademciklerimin şişmesi ilk defa işe yaradı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…