eşiniz sizden kaç yaş büyük

kızlar eşiniz sizden kaç yaş büyük ,vede anlasabiliyomusunuz hiç yaşının büyük olması bazı konularda etken oluyormu avantajları ve dezavantajları neler payalasalımmı:lepi::enbuyukkk:

eim benden 7 yaş büyük maşallah çok iyi anlaşıyoruz erkekler nedense çok çocuk ruhlu oluyorlar benim eşim gibi bazen toparlamak zor olabiliyo kocamı çoooook seviyoruuuum:1hug:

BENİM KOCİŞİM BENDEN TAM 10 YAŞ BÜYÜK:dance:AMA BİZ ÇOK İYİ ANLAŞIYORUZ EŞİMLE ALLAH BOZMASIN ÇOK MULUYUM ÇOK:nazar:

Biz eşimle yaşıtız. Hatta ben ondan 2 ay büyüğüm =) Neyse ki yaşına göre olgun bir insan da bir problem yaşamıyoruz. Hiç üstünde düşünmemiştim bu konunun. Ama memnunum ben =)

bence yasla hiç alakası yok ama dendiği gibi erkekler gec olgunlasıyor benden büyük olsun 10-15 farketmezz önemli olan beni anlayabilmesii yeri geldiğinde benm yasıma inebilmesii diye düşünüyorumm

valla yasi kücükte olsa büyükte olsa fark etmez,bazi insanlar yasi 50 olsa cocuk gibi oluyorlar kimiside
kücük olur yasindan olgun olurlar.benimkide 4 yas var aramizda bir birni sevdigin zaman gecinip gidiyorsun sorun olmuyor.bazen erkegin yasca büyük olmasi iyi oluyor cünkü kadin cok yipriyor dogumdan falan yas farki olunca iyi oluyor ayni yas yada kadinin büyük olmasi iyi olmuyor ama.
erkek daima kadindan büyük olmali bence.

asıl rekor bende sanırım eşim benden tam 4 yaş küçük. ama inanın doğum yaptığım halde yinede ondan küçük göründüğümü söylerler. zaten benim gibi deli biriylede ancak genç koca başedebilirsengözlerimebaksanab

kıslar benımde nısanlım la aramda 8 yas war ama bölesı daha ıyı bee daha olgun benden hemde cıtır cıtırr oluyomm ben onun yanında abinmı dıye soruyolarr askım cıldıryıoo

8 ay küçük görünüyo ama ben inanmıyorum.dedesi çıkarmış nüfüs cüzdanını,

kızlar eşiniz sizden kaç yaş büyük ,vede anlasabiliyomusunuz hiç yaşının büyük olması bazı konularda etken oluyormu avantajları ve dezavantajları neler payalasalımmı:lepi::enbuyukkk:

başlık yanlış açılmş öncelikle yazamayacağım bu başlığa
ben eşimden 3 yıl 4 ay büyüğüm
ama yinede söyleyeyim hiçbir sorunumuz yok:dilcikar:

Babam en az senden 5 yaş büyük olmalı,kadınlar erkeklerden daha çabuk olgunlaşırlar, ablası giibi durursun yanında diyoduuuu:jeyyar:....... sengözlerimebaksanab amaa nasip işşte nasıl ayarlıycan ki onuu..

benimde kocacım bende 3,5 yaş büyük Allahıma binlerce şükür çok mutluyum
canım kocacım benimmmm

X