eşiniz sizden kaç yaş büyük

benim eski sevgilim benden sadece 2 yas büyüktü (hatta 1 bucuk galiba)
ve hic anlasamadik :1no2:
evlenecegim kisi bi 5 yas falan büyük olsun isterim aslinda fisfisfis
ben biraz mükemmelliyetci bir insanim :eek:
o yüzden onunda olgun olup benimle dogru düzgün konusabilmesi beni anlamasi gerekiyo fisfisfis
ama ara sira cilginda olsun :eek:
(insallah -tatlicadiarzu-)

eşim benden 8 yaş büyük..bu yaş farkı önceleri beni korkutmuştu ama tam tersine meğer çok iyi bir avantajmış bizim için..bazen abilik, babalık yapar bana..bazen benim yaşıma iner, küçüklüğümle dalga geçer .. naniknanik ama en önemlisi bazı şeyleri yaşamış olmasından dolayı benden önce düşünür halleder bana bişey bırakmaz..Gerçi bu biraz da karakterle alakalı bişey olsa gerek..Çünkü eminim eşim benle yaşıt bile olsaydı babacanlığı aynı olurdu..:asigim:

kocaşiim benden 5yaş büyük:asigim:
ben çocuk ruhluyumdurhihoyyyt
eşimde olgunyerimseniben
anlaşıp gidiyoruz çok şükür:eek:
onu çok seviomm :asigim:

Nişanlım benden sadece 9 ay büyük :1rolleyes:.Bugüne kadarda hiç sorun yaşamadık çok şükür

benim eşim 3 yaş büyük benden ve çok mutluyum.fakat size halamın kızını örnek vermek istiyorum eşiyle aşık olduğunda eşi ondan 15 yaş büyüktü ve halamınkızı hiç önemli diil seviyorum falan dedi evlendiler.şimdi aradan 11 sene geçti.ahlayıp vahlıyor.adam bana ayak uyduramıyor.ben gezmek istiyorum o erkenden yatıyor.şakalaşmak istiom hoşlanmıyor.......vs.bu uzayıp gidiyor.

benim eşim bende 4 yaş büyük ki ben kesinlikle erkeğin büyük olmasından yanayım çünkü erkekler daha geç olgunlaşıyor çocukluklarını daha geç atıyorlar üzerlerinden.

fiziksel yaşımı...akıl yaşı mı...
fiziksel olarak 5 yaş büyük...
akıl yaşını sorarsanııızzz...hesapladım 24 yaş büyüğüm ondan...
çünkü henüz 3.5 yaşında...

12 yaş var aramızda ..
bazen güzel.....
bazen de çok problem oluyo dengelemeye çalışıyoruz işte...

akıl yaşta değil baştadır:eek:
başına tükürim onun..:nazar:
betişimin kocasıyla aynı yaşta benimkide malesef..kaydirigubbakcemile

eşim 6 yaş büyük benden..
aslan burcuna yakın olduğu için hükmetmeyi seviyor...
bu nokatada cok sıkıntı yaşıyoruz...kendinin sevmediği bi şeyi bende sevmiyor yada sevmeyecekmişim gibi düşünüyor...:nazar:
bunun yaşla değil karakterle alakalı sanırım..
mesela ben hayatta evde ders calışamıyorum ya nete yada tv dalıyorum...-tatlicadiarzu-
bu yüzden kütüphane vb yerler tercih ediyorum
ama eşiim evine hasta evinde calışmaya bayılır bende zorla evde calıştırmak ister ki...
neymiş daha rahatmış..rahatlıktan calışamıyorum işte ben ah bi anlatabilsem ..anlatıyorum
anlamak istemiyo....ay ne yapıcam yaaaaaaaaaaakaydirigubbakcemile

rahmetli eşim bende 4 yaş büyüktü, her evlilik gibi sorun vardı bizde de. ama genel anlamda uyumlu ve örnek gösterilen bir çifttik. ben yaşın çok ciddi bir etken olmayacağını düşünüyorum. esas sorun insanın beynindeki düşünceleri. yani aynı yaşta olup hareketsiz,yorgun,asosyal olabilir. 20 yaş büyük olup romantik,neşeli,sosyal olabilir. erkeğin yetişmesine, kendini yetiştirmesine bağlı bu bence...

4 yaş büyük ........
erkek kaç yaşında olursa olsun yetişme tarzına göre sorumluluk duygusu oluyor
herşey sizin elinizde oluyor
ister küçük olsun ister büyük ikiniz bir ortak noktayı bulamazsanız herzaman herşey sorun olur

eşim bende 9 yaş büyük benden olgun olması ilişkimizi dengeliyo diye düşünüyorum ayrıca evlilikte yaş farkı kalkıyo aradan sonuçta son sözü evin hanımı söyler dimi ama...

X