Eşiniz Nasıl Bir Baba Olur ?

moonday79

Guru
Kayıtlı Üye
3 Mayıs 2007
177
3
45
Eşinizin iyi bir sevgili olması iyi bir baba olacağı anlamına gelmez. Testimizi cevaplayın, eşiniz nasıl bir baba olur değerlendirelim.

Link Silinmiştir.

Mükemmel bir baba

Eşiniz bebek için hazir görünüyor. Üstelik neredeyse sizden bile daha istekli. Siz de gerçekten bebek sahibi olmaya hazir olduğunuzu düşünüyorsanız, hiç düşünmeyin deriz. Emin olun, bebeğinizle en az sizin kadar ilgilenecek, çok ilgili bir baba olacaktır.

zaten bizde bebek istiyoruz he he çok şanslıyım...

Ortalama bir baba

Bebek sahibi olmakla çok fazla ilgili görünmüyor. Ama bebeklerden de hiç hoşlanmıyor diyemeyiz. Çok ciddi konuşup, kesin olarak emin olmadan onu “baba” yapmanızı tavsiye etmiyoruz. Bir bebeğiniz olduğunda da çok fazla ilgili olmasını beklemeyin. Elbette belki çocuk onu değiştirecek, çok ilgili bir baba yapacaktır. Ama unutmayın, erkekler çok kolay değişmezler

benimkide ortalama çıktı hayır kabul etmiyorum mükemmel bir baba olucak ben bu kadar çoçuk delisi bu kadar çocuk istiyen bir adam görmedim arkadaslarının çocukları bıle babalarını bırakıp bizimkinin kucagından inmiyolar

soruların karşılığı cevapları şıklarda bulamadığım için sonuç alamadım :)

ama koc,cişimin iyi bir baba olacağını düşünüyorum umarım yanıltmaz

evet ya bencede olumsuz ic beklemedigim sonuclar ben teste degilde kalbimde gecirdigime inanirim benim esim cok iyi bir es ve cok iyi bir baba olacak inaniyorummmmm

Bende üzülüyodum benimkide ortalama çıktı. Ama bakıyorumda çoğunluk öyle. Amannnn bebek doğduğu zaman bence herkesin eşi ayrı bir mükemmel baba olacaklar. Testler eğlencelik dimi arkadaşlar.

Mükemmel bir baba

Eşiniz bebek için hazir görünüyor. Üstelik neredeyse sizden bile daha istekli. Siz de gerçekten bebek sahibi olmaya hazir olduğunuzu düşünüyorsanız, hiç düşünmeyin deriz. Emin olun, bebeğinizle en az sizin kadar ilgilenecek, çok ilgili bir baba olacaktır

zaten bu görünüştende belli eşimin şu an için olmuyor ve arkadaşlarının hanımlarının hamilelik haberlerini duyunca içi gidiyor.çocuklarla çok iyi anlaşır mükemmel baba olacağına çok inanıyorum bana çok yardımcı olacağınada ama allah nasip ederse birgün

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…