eşiniz kızdığnda

Ilk evlendigim zamanlar adamcagiz bagirmak nedir bilmezdi masallah bende yirtinirdim hic susmazdim.Adam bakti bu boyle olmuyo kari costukca cosuyo en sonunda o sakin sessiz adam gitti yerine benim gibi sabirsiz sinirli biri geldi.Onceden ben bagirirdim cagirirdim kizardim neler demezdim adamin giki cikmazdi ama simdi oda karsilik veriyo ne oluyo haliyle kavga buyuyo.Hep kendim ettim yav

eşim kızdığında hakaret etmez ama fazla konuşur bense tartışmalarda hep susan taraf olurum susarım çünkü o an konuşmak yani kızgınken konuşmak sorunu çözmeye değil daha da büyümsini tetikliyo ama şuda bi gerçek ki ben susunca eşim daha bi deliriyor bu halide beni deli ediyo :)

benim eşim soler ama ole kotu bi soz duymadım
aslında o konusur ben susarım
buna cogu zaman sinirlenir sende bişey sole diye
bazen solerim bazen solemem
ne soliyim der gecerim
bazen konusmamak en iyisi
laf agzından cıkana kadar
cıktıktan sonra hersey senden cıkmıs oluyor

Benim eşim oldukça sinirli biri. Çok çabuk sinirlenir ama çabuk da geçer. pişman olur yani. Onun bu halini bildiğim için bana söylediklerini fazla kafama takmıyorum sende takma bence. Erkeklerin çoğu aynı sinirlendiklerinde kendilerini kaybediyorlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…