eşiniz kızdığnda

esram

Nirvana
Kayıtlı Üye
14 Eylül 2006
39
0
eşiniz kavga sırasında nasıldır? Size söylediği en kötü söz ya da sözler nelerdir?
Nasıl tartışır? Ağır konuşur mu?

Dün oğlum nedeniyle biraz atıştık. Bana dengesiz dedi. Alındım. Gün boyu aklımdan çıkmadı bu söz. DEN-GE-SİZ. senağlama

Canım ya bu kadar kafana takma erkekler sinirli iken fazla üstüne gitmemek lazım bence ama öfkeleri geçince onlarla daha mantıklı konuşabiliriz veya derdimizi anlata biliriz.aslında bu kadınlar içinde geçerli biri sinirli iken diğeri biraz anlayışlı olmalı.bide insan sinirli iken ağzından çıkanın farkında olamaya bilir biraz hoşgörü lazım galiba

Dün oğlum nedeniyle biraz atıştık. Bana dengesiz dedi. Alındım. Gün boyu aklımdan çıkmadı bu söz. DEN-GE-SİZ. senağlama

Oda ne ki benimki 8-9 aydır bana neler diyor neler.
En iyisi anlatıpda sinirimi bozmayayım.klava:klava:

Eşimin en ağır sözü yüksek sesle ve korkutucu bir tonda söylediği
".... sus dedim sana" Bu yaniii. :asigim:

benımkı bana fazla bişey demez ben bagırır bagırır susarım sonra gelır gönlumu alır ne istersem onu yapar:) ama çok kızdırdım mı da ''nehir yeter artık'' dıe bagırır bu kadar canım dengesiz lafınıda çok kafana takma ya emınım özur dılemıstır daha sonra senden

bizde tartıştıgımızda bana şerefsiz vs laflar
bende ona pe...........enk derim o zaman kavgayı keseryasakkelime
çünki lafın nere gittigini anladığından klava:
hatalılıgını bildiği için hep onu içten vururum:roflol:
az etmedi banaKötü Kazen

Demek ki ben çok şanslıyım eşim üffff be güzelim yeter artık der :roflol:
Adamın kafasını ne kadar şişiriyorum yani :icecream:

sevgili kocam dün akşam gelirken dengesiz karısına parfüm almış. Hatasını anladı ya....Uzatmadım barıştı:uhm:m.

arkadaslar ya ben napıyım bana hergun kufur ederek konusmaya basladı artık dayanılcak tarafıda kalmadı zaten, cok buyuk bır askla evlenmıstım ancak 3 senede husrana dondu suan bosanmakla bosanmamak arasında gelıp gıdıyorum yardıma coook ıhtıyacım varr

Sakindir hakaret etmeyiz birbirimize.sorunu çözmeye yönelik tartışmalar olur.Zaten iyiki öyle, acı bir söz kadar yaralamaz insanı hiçbir şey.Çevremden biliyorum çok kötü hakaretlere uğramış insanları.Çok korkardım acaba ben de böyle şeyler duyar mıyım bir gün diye.Baştan pazarlık bile yaptım tartışma esnasında hakaret etmeyi sevmem ve aynı şeyi senden beklerim diye.:)Umarım bir ömür böyle sürer.

Bence önce tatlı tatlı konuşup değiştirmeyi dene .Hatta bu değişimin nedenini bulmaya çalış.Çözemezsen ve tahammül edmiyorsan ayrılırsın . a.s

oho biz tartıştımı çok fena oluyor.oda sinirli bende oda dik kafalı bende.
sen şöylesin sen böylesin.
en nefret ettiğde kusuraaaaa kalma ben böyleyim demesi.
sonra birbir yiyo o lafları ama inatçı işte.
önceden çok ağır konuşurdu ilk sevgililik zamanlarımızda çok ağır sözler söylerdi ama zamanla aştık kendimizi.güven dahada çoğalınca iyi oldu.

eşimle kesinlikle tartışamam çok sakindir. bu huyu beni daha çok delirtiyo aslında ama farkında değil. çok sinirlensemde, haklıda olsam haksızda olsam verdiği tek cevap "tamam doğru söylüyosun"klava:

benım esımde oldukca anlayıslı ve fedakardır ama bır soz bıle sınırlenmesıne yeter o kadar cabuk sınırlenırkı bırden avazı cıktıgı kadar bagırmaya baslar sankı asker hazırol der ya onun kadar guclu cıkar sesı ve kendını kaybeder bagırırken şu şöyle mı? bu böyle mi? ben sana boyle mı dedım? ben susarım sustukca ustume gelır ''ne soyledıgım umrunda dıll kı sınırlenmısım ınsan bıraz sakınlestırır takmıyorsun bıle'' der halbukı daha fazl sınırlenmesın dıye susarım yoksa konusacak lafım cok aslında saygı duydugum ıcın sustugumu anlayamıyor ne yazık kı.. bebegım de 14 aylık onun yanında bagırınca o kadar korkuyor kı aglamaya baslıyor sarılıyor hıckıra hıckıra aglıyor o da susuyor ama kısa bır sure ne yazıkkı karsılık verdıgımde de sucluyum ınsanı daha da sınırlendırecek seyler soyluyorsun bıraz alttan al der yanı her ıkı durumda da ben sucluyum.. olayın cıkma sebebı de benım bıseye sınırlenmem yada rahatsız olmamdır ama guya ben sınırlıyım benı sakınlestırecegıne ve benı dusunecegıne bakın neler yapıyor... sonra bana ufak bır hakaret ettıgınde etmesıne de gerek yok bagırdıgında konusasım gelmıyor bunları soyledıkten sonra beyfendı sımdı sen konusmazsın da benımle bu bır hafta surer artık dıyor((( herseyı hemen unutup eskı halıme mı donecegım ???
ben mucadelecı bır ınsan dıllım huzur olsun yeter kı susarım(o da suc ama) ne yapıyım ya yuksek sesten ve tartısmaktan bıktım sunu ogrendım kımse kımseyı degıstıremez neden agzımı yoruyorum kı neyse kızlar ıste boyle ya.. bu durum duzelmez sıkıntımı soylemek bıle tartısmaya neden... tartıstıgımızda benı cok uzuyor bız 5 sene bırbırımızı bekledık ama cok yıpranmısız maalesef( saygısızlıga tamammülüm yok herseyı sılebılırım o da bılıyor bıraz daha korkutmasını becerebılırsem ama huyu bu yapmıcam dıyor yapıyor offf

eşiniz kavga sırasında nasıldır? Size söylediği en kötü söz ya da sözler nelerdir?
Nasıl tartışır? Ağır konuşur mu?
benim eşim kavga sırasında çok fazla bağırır ağır sözler söylemez ama sağa sola vurur onu bunu fırlatır ortalığa bana bir zarar vermez en son televizyonun kumandasını kırdı sonra kalkıp bir hafta boyunca televizyonun başında paşa paşa kanal çevirdi ...

çok büyük kavgamız olamadısenağlamabi tek ben cırlarım senağlamaen ağır sözü UZZZAAAAAAAATMAAAAAAA...DER VE KAVGA BİTER...Kötü KazenTABİ ONDA BİTEN BENDE BİTMEZ AĞIR ABLA HALİM SÜRER....BİDE SANKİ BİR ŞEY OLMAMIŞ GİBİ AŞKIMMMM.....DİYE CÜMLEYE GİRİNCE DELLENİYOM..AMA ARANIZDAN BİRİNİZİN YAZDIKLARINA ŞAŞIRDIM...BEN EŞİME ÖLE DESEM...BU SEFER UZATMA DEMEZ BENİ UZATIR:roflol:

benim esimde sinirlenince ne soyledigini bilmez hatirlamaz bile ben susari susunca sen umursama beni niye konusmuysn diyo konusunca sus cevap verme bari diyp nasil davrancagimi sasirdim bnm ki biraz manyak.......sonrada binlerce kez ozur diliyo ama asla affetmiyorum bellide etmiyorum

valla benim eşimde sinirlenince gözü birşey görmez öyle çok hakaret edici konuşmaz ama bir keresinde asosyal demişti içime oturduKötü Kazen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…