Eşiniz gece giydiğinize karışır mı?

Benimki şeyden önce giydiğime bile karışır gider yatağın üzerine hazırlar giymemi istediklerini. ama gece yatarken pijama giyerim. fantastik kafalara sahipler cidden

ilk once 10 yillik uye olup da ilk mesajinizi attiginiz icin sizi saskinlikla tebrik ederim..

esofmanla yataga girmem, gun icinde evde giyerim.. yataga girerken pamuklu pijamalarim vardir. ozel seyler yasamak istersem seten, seksi vs seyler giyerim..

esiniz muhtemelen onu harekete gecirmenizi istiyor.. dogaclama, anlik seks yapmak istiyor..

Ayyy nasıl dikkat ettin sahiden de ilk msji ne yapmış bunca zaman sadece okumuş mu acabaa

benimki cok karismaz ama ben sortla yatmati severim benimki de hava soguk ustune uzun bisey giy der

ya ben 1 aylık evli oldugum için dantelli şortlar gecelikler giyiorum :) bencede ya giyilmeli..

ben de gecelik kısa şortlar vs giyiyorum. onun haricinde yatmaya yakın da gecelik giyerim o şu konuda karışıyor: cama yakın durma görürler vs diye..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…