eşiniz (0-3 yaş) çocuklarınızla yeterince ilgileniyor mu?

ahbuben

Guru
Kayıtlı Üye
20 Haziran 2007
153
0
45
ben hamileyken işten çıktım ve şu an da evde oğluma bakıyorum (16 aylık).
eşim işten geldikten sonra belki 15dak. ilgileniyor oğlumuzla, ondan sonra uzanıp tv seyrediyor, yerinden kıpırdamıyor deyim yerindeyse. Oğlumun peşinden koşmak hep bana düşüyor, şu an çok hareketli ve durmak bilmiyor, uykusuz geceler de buna eklenince çok yorgun düşüyorum ve sürekli zayıflıyorum, eşim de zayıflamama üzülüyor ama yine de bana bu konuda destek olmuyor, hadi diyorum çok yoğun çalışıyor yoruluyor, ama bazen iş arkadaşlarıyla maç yapıyorlar, ona enerji buluyor da buna niye bulamıyor üstelik de zayıflamak istiyor, onda da kilo problemi var. Beni bu konuda arada rahatlatmasını beni düşünmesini istiyorum, eğer hastaysam sen biraz uzan ben bakiiim biraz demesini istiyorum...Bunları söylediğimde de dırdırcı oluyorum...
Ama inşallah oğlumuz büyüyünce farklı olacak sanırım, çünkü büyük erkek çocuklarıyla güzel sohbet eder eşim, ama benim şu an bu desteğe ihtiyacım var.Çok yorgunum...Anne olmak evet harika bişey ama çok yıpratıcı oluyormuş, 10 yıl yaşlandım şimdiden, çok yıpranıyorum özellikle de oğlum hastayken...

X