Eşinin boşandığı memlekette tekrar evlenmek

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kadınlar vicdanı ile dusunuyir akli ile degol. Vicdanı ile düşünen kafin ezilir

Farkinda degil misin ? Ailenin evinde neye izin verilirse onu yasiyorsun ! Hala annem evin temiz degil herkese anlatmislar orda seni kimse almaz bla bla . Yeni koca vs diyorsun aklinla dusundugunuz haliniz bu mu ?

Anneme demistim çocukları kabul etmedi. Velayeti alcam dedi baştan gitti bi kere dedi. İstemediği apaçık belli
Yaw o çocukların annesi sizsiniz anneniz değil, yazdığınız hiçbir cevapta çocuklarınızı önemsiyor gibi görünmüyorsunuz.
Hayırsız adama çocukları hiç tereddüt etmeden bırakıp gitmişsiniz bir de çok mutluyum diyorsunuz. Çocuklara eski eşin ailesi bakıyormuş, ne ana var ne baba ortada, niye doğurdunuz o çocukları madem analık babalık etmeyecektiniz, tek derdiniz yine evlenmek, doğada hiçbir canlı evlatlarını başkasına bırakmıyor ya, yazık vallahi yazık o sübyanlara

Yalova'da benim arkadaşım termal devremulk satıyordu, orada yatılı kalıyorsun, bir bahaneyle gelen /getirilen insanlara devremülk satmaya çalışıyorsun. Hem maaş hem kalacak yer hem prim var. Arkadaşım birkaç sene yaşamıştı .
Ben yerinde olsam liseyi bitireyim/sınava gireyim/sıfır altyapıyla kazanayım/kendimi zorla yollatayim/ailemden harçlık alayım/ 2-4 sene sonra okulu bitireyim/ belki birini bulayım falan hesabına girip ucu bucağı açık olan yapmaktansa arardım telefonla bütün bilindik termalleri, bir iş bulmaya çalışırdim kalıcak yeri olan. Gittikten sonra hem paran olur,birikim yaparsın. Hem çocuklarını sık sık gorursun, hem de orada olduğun için gelecekteki koçanı oradan bulabilirsin.
Ayrıca annenin mantığına hayran kaldım, kaynanan evin pis diye yaydi,kimse seni almaz ne kadar küçük hayatlar ve ona uygun bakış açıları. Çünkü kadın bilmiyor ki annelerin değil insanların konuşup anlaştığı bir düzen/ ev temizliğinin sadece kadinin sorumlulugunda olmadığı bir evlilik... Temizlikciymissiniz de referansıniz kötü olduğu iicn başka kimse sizi temizliğe cagirmaz gibi davraniyo

Sacmalama. O cucugu bu aileye nasıl getireyim. Çocuklar orda gul gibi yaşıyor.

Kadinlar boşanmış kadının yeniden evlenmesini hazmedemiyor bence. Ayrıca dogurganim çocuk yine olur. Cok saçmalıyorsunuz
Evet gunun kadin kadinin dusmani msjida yazildigina gore dagilabiliriz Evlenin hemen evlenin ama nolur cocuk mocuk yapmayin . Kimse sizin 2. .5 .10. Evliliginizde degil burda

Alkolik şiddet gösteren psikopat babaya çocukları bırakmışsınız. Tek probleminiz bu mu yani şimdi ? Dünya yansa bir tutam otu yanmaz dedikleri siz olsanız gerek.

En iyi cevabı siz vermişsiniz. Cok teşekkür ederim. Hiç kırmadan ve anlayış içinde bir cevap. Ama Damdan düşen Damdan düşenin halinden anlar

Niye buraya konu açtın anlayamadım çocukları istemiyosun onu anladık sırf yalovada yaşamak için evlenmek istiyosun hadi evlendin gittin yalovaya ne olacak anlamadım çocuklar hala babada kalacak diyosun e niye evlenip gidiyorsun arkadaş bekarken de görüyorsun zaten çocuğu çocuklar kac yaşında sen kaç yaşında evlendin

çocuklarınizdan nasıl vazgectiniz ben oraya takıldım, bir de yalovadakiler sıraya girdi galiba sizinle evlenmek için

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…