Eşinin boşandığı memlekette tekrar evlenmek

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Annesi seni kimse almaz yalovada demis. Acaba alir mi diye nabiz yokluyor . Yoksa derdi cocuk, okul mokul degil. Nafakasida varmis , cocuklara babaanne gul gibi bakiyormus.

çocuklarınizdan nasıl vazgectiniz ben oraya takıldım, bir de yalovadakiler sıraya girdi galiba sizinle evlenmek için
Genç ve güzel kadin olunca talip cok oluyo. Ayrıca Cocular için bakma gibi lüksüm yok. Hasta anne iyi değilse bakamaz cocuga

Tanidigim gul gibi bakan babaanne var anne gitmis , baba para getiriyor sadece o kadar baba. Babaanne okuma yazma bilmiyor ama odevlerini yaptiriyor cocuga, 1 ay sonra da olsa okumayi söktü tum sinif cok mutlu olduk cunku kendisi okuyup anlayacak daha kolay olacak ikisi icinde hayat .

Annesi seni kimse almaz yalovada demis. Acaba alir mi diye nabiz yokluyor . Yoksa derdi cocuk, okul mokul degil. Nafakasida varmis , cocuklara babaanne gul gibi bakiyormus.
Çocuğa anne bakar diye bi kural mı var? Ayruca annem yalova da evlenmemi hiç istemiyor. Kimsenin anneliği sorgulamayin

Türkçe yazarsanız anlayacağım
Hangi akla hangi vicdana sığıyor evlatları eski eş ailesinin başına atıp evlilik hayalleri kurmak?
Evlilik kötü bir şey değil. Ayruca cocugu kendi istedi. Cocugu kendisi aldı. Ve Evlilik hayali kurmak diye bir şey yok. Sadece konun ana fikri eşinin memleketinde tekrar evlenmek olur muu???

Allah'ım bu kafalar nasıl böyle Leyla oluyor..çok mu darp aldınız acaba o bölgeye böyle oldu başka türlü izah edemiyorum

Kocaya gitmeden bir nefes alıp yaşayın ya beş dakika kocasız durun ya..nedir bu koca aşkı sizlerde ..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…