Eşini yeni kaybetmiş Antalya'da yaşayan kim var ?

iiz

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
11 Nisan 2012
9.976
18.505
Merhaba kızlar
6 ay önce çok sevdiğim eşimmi kaybeettttim. hastalığının şokunu yaşarken onu kaybetmenin şokunu yaşadım. her şey çok hızlı oldu.onu kaybettiğim de bebeğim henüz 8 aylıktı.
bir insanı en iyi aynı şeyi yaşayan bilir diye düşündüm

bu arada astroloji ile amatör ilgilenen varsa Antalya da konuşmak isterim
yani hayata tutunmanın yollarını arıyorum

Başın sağolsun , Rabbim sana ve evladına hayırlı ömür versin .
Her şeye rağmen hayat devam ediyor , hiçbirimiz bu fani dünyada kalıcı değiliz . Evladına sıkı sıkı sarıl , onun için hayata tutunmalısın .

Allah rahmet eylesin sizlere sabır versin
Evladına sarıl Rabbim yar ve yardımcın olsun

• Beğen
Reactions: iiz
Başın sağolsun , Rabbim sana ve evladına hayırlı ömür versin .
Her şeye rağmen hayat devam ediyor , hiçbirimiz bu fani dünyada kalıcı değiliz . Evladına sıkı sıkı sarıl , onun için hayata tutunmalısın .
çok tesekkür ederim . çabalıyorum ama desteğe ihtiyacım var.çok seviyorum kocamı onu kaybetmek çok ağır.güzeldi evliliğim çokkkk sevinçliydik bebeğimizin varlığıyla .ne yapsam iyi olurum bulmak zorundayım bebeğim çok küçük

Basin sağolsun,çocuklar için yaşamak zorunda oluyor insan. Fani yalan dunya.

• Beğen
Bazen diyorum kıyamet kopsa da insanlık artık acı cekmese, insan hayvan doğa. Bu dünya nedense pisliklerle dolu, gittikçe artan hastalıklar,tıp ilerlemiş hastalık da ilerlemiş,insanlık bitmiş, çocuğu gözünün önünden ayiramiyorsun,sokakta oynayan çocuk yok onu geçtim sokak yok heryer bina. Yiyecekler herşey ilaçlı, tüm hayvanlara eziyet,doğayı yok et. Kendi kendimizi bozduk.

çaresiz , mecbur,... bu yüzden bu derin acıyı hafifletmenin yolunu bulmalıyım yoksa bebeğime yeterince iyi bakamayacağım
Psikiyatri ve psikoterapi, en büyük destek bu bide bebeğin. Ne desek boş biliyorum, Allah acini hafifletsin, bebeğini sana bağışlasın.

• Beğen
Çok üzüldüm canım gerçekten çok üzüldüm☹ Allah sabır versin ... sakıncası yoksa neden vefat etti eşin?
kötü hastalık . insanların içini karartmak istemem bu yüzden yazmadım adını. birden cıktı.son asmaymış.kesin teşhisten 2-2,5 ay sonra ayrıldı bizden. tabii ki sadece bedenen bence bizi hiç bırakmadı.bana hiç kıyamaz o çünkü bebeğine de hayrandı

Bazen diyorum kıyamet kopsa da insanlık artık acı cekmese, insan hayvan doğa. Bu dünya nedense pisliklerle dolu, gittikçe artan hastalıklar,tıp ilerlemiş hastalık da ilerlemiş,insanlık bitmiş, çocuğu gözünün önünden ayiramiyorsun,sokakta oynayan çocuk yok onu geçtim sokak yok heryer bina. Yiyecekler herşey ilaçlı, tüm hayvanlara eziyet,doğayı yok et. Kendi kendimizi bozduk.
çok doğru
eşimle sokak hayvanlarına bakardık o gidince ben bakamadım onlara onlarda yetim kaldııı

Öncelikle çok üzüldüm. Başınız sağolsun Allah geride kalanlara sabırlar versin.
Nacizane fikrimi söylemek isterim. Batıl şeylerden minnet beklemek yerine DUA gibi silaha ve YARADAN'a tevekkül etsen..

• Beğen
Bazen bunu ben de düşünüyorum, ama çok şükür yalnız değilsin meleğin var ❤😍 hayata tutunmak için bir amacın var. Eşinden sana bir hatıra bir hediye var. Hiç kolay değildir eminim, Rabbim sana çok sabir versin gönlüne ferahlık versin inşallah 😍

Canım benim gerçekten yaşadıklarının hiç biri kolay şeyler değil, sadece eşini de kaybetmekle kalmadın sonrasında da sıkıntılar yaşadın haliyle sabrın, gücüm iyice tükendi :KK43: iyi bir psikolog bulsan tetapinin sana iyi geleceğini düşünüyorum. Bir de bi kursa filan yazılsan hobi tarzı veya yarım günlük bir yerde çalışmaya başlasam o da en azından kafanın dağılmasını sağlar.

• Muhteşem
Canım benim Allahım dayanma savaşma gücü versin sana. İnanıyorum ki evladın büyüdükçe ondan başka bir şeye ihtiyacın kalmayacak. Ben belki kaybetme acısı yasamadim ama eşimden ayrildigimda 2 kızım öyle destekti ki hayatıma tüm zorluklara rağmen tutundum dünyaya.. Rabbim başka acı yaşatmasın sana..

• Muhteşem
Öncelikle çok üzüldüm. Başınız sağolsun Allah geride kalanlara sabırlar versin.
Nacizane fikrimi söylemek isterim. Batıl şeylerden minnet beklemek yerine DUA gibi silaha ve YARADAN'a tevekkül etsen..
batıl şey ne ki !astroloji ile öncedende ilgilenirdim . durumumla alakası yok.buraya yazma sebebim beni anlayacak insanlarla konusabilmek biraz sosyalleşmek yani

Canım benim Allahım dayanma savaşma gücü versin sana. İnanıyorum ki evladın büyüdükçe ondan başka bir şeye ihtiyacın kalmayacak. Ben belki kaybetme acısı yasamadim ama eşimden ayrildigimda 2 kızım öyle destekti ki hayatıma tüm zorluklara rağmen tutundum dünyaya.. Rabbim başka acı yaşatmasın sana..
eşimi çok seviyordum çok mutluyduk. sevdiğini kaybetmek zor. her ölüm acıdır ama böylesi daha zor.

Canım benim gerçekten yaşadıklarının hiç biri kolay şeyler değil, sadece eşini de kaybetmekle kalmadın sonrasında da sıkıntılar yaşadın haliyle sabrın, gücüm iyice tükendi :KK43: iyi bir psikolog bulsan tetapinin sana iyi geleceğini düşünüyorum. Bir de bi kursa filan yazılsan hobi tarzı veya yarım günlük bir yerde çalışmaya başlasam o da en azından kafanın dağılmasını sağlar.
canımmm hoşgeldin seni gördüm iyi oldum bile . depresip halde değilim sadece acılı ve yorgunum.oğlumdan bazen dinlenmeye vakit yok kurs için ancak 3-4 sonra belki. 2 ay plates yaptım. iyi geldi tabi ama acı hiç hafiflemiyor

X