Eşinden yaşça küçük olanlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

pocahontas82

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
4 Ağustos 2024
22
15
Merhaba. Müstakbel eşim, yani nişanlım benden yaşça büyük. İşi gücü yerinde, ikimizde kariyer sahibiyiz. Uyumluyuz %90 her konuda.+5 yaş ve fazlası olmak üzere eşlerinden küçük olan hanımlar sorum size. Kendinizden yaşça büyük eşin avantaj ve dezavantajları nelerdir?

Ben 10 yas küçüküm zaten birinden birinin büyük olmasi lazim, iki akran deli olur 🤣

Ben deli doluyum esim daha mantikli misal, ikimiz de deli dolu olsak cocuklara kim bakcak beee

Merhaba. Müstakbel eşim, yani nişanlım benden yaşça büyük. İşi gücü yerinde, ikimizde kariyer sahibiyiz. Uyumluyuz %90 her konuda.+5 yaş ve fazlası olmak üzere eşlerinden küçük olan hanımlar sorum size. Kendinizden yaşça büyük eşin avantaj ve dezavantajları nelerdir?
Arada uçurum yaş farkı yoksa büyük küçük olarak görmüyorsun ki eşini. Eş olarak görüyorsun yaş aklına gelmiyor insanın 😀 bizim 4 yaş fark var. Yaş farkı hissedilmiyor. Ama 10 yaş artı olsaydı hissedilirdi sanırım

Arada uçurum yaş farkı yoksa büyük küçük olarak görmüyorsun ki eşini. Eş olarak görüyorsun yaş aklına gelmiyor insanın 😀 bizim 4 yaş fark var. Yaş farkı hissedilmiyor. Ama 10 yaş artı olsaydı hissedilirdi sanırım
Bizim sizinki kadar az değil :) doğrudurcanım

yas mevzusunun mutlulugu etkiledigine katilmiyorum hicbir sekilde. olay karakterde bitiyor, yetistirilme tarzi, aile ve kulturu... bunlar onemli bence. cevremde arada 10 yas fark olan anlasamayan ama ayni yas olup cok iyi anlasan ciftleri de gordum. son is yerimde 2 arkadas kendinden 2 yas kucuk adamlarla evlendiler ve cok mutlular.

Benim fikrimde bu yönde canım.Erkek hükmetmek ve yetebilmek istiyor. En azından benimki öyle ama farklı şeyler de dıymak isterim
Hükmetmek mii? Yo yooo ayni fikirde diiliz, benim anlatmak istedigim baska biseydi de aciklamak uzun olur simdi bi de ne kadar anlican falan uzun is o yuzden sen kimsenin sana hukmetmesine izin verme bacim al kırbacı eline

Eşim benden 7 yaş büyük, avantaj ya da dezavantaj diyebileceğim birşey yok aslında yaşla alakalı.
Klişe olacak ama, önemli olan kafaların uyuşması.

yas mevzusunun mutlulugu etkiledigine katilmiyorum hicbir sekilde. olay karakterde bitiyor, yetistirilme tarzi, aile ve kulturu... bunlar onemli bence. cevremde arada 10 yas fark olan anlasamayan ama ayni yas olup cok iyi anlasan ciftleri de gordum. son is yerimde 2 arkadas kendinden 2 yas kucuk adamlarla evlendiler ve cok mutlular.
Mustakbel esim benden büyük haliyle On yargı cok. Ama biz cok iyi hissediyoruz. Dedigin gibi olay saydıklarında canım

Kaç yaş büyük?

Ben de eşimden 3 yaş büyüğüm, hem fiziken hem ruhen uyumluyuz. 15 senelik de evliyiz..Akıl yaşta değil baştadır..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X