Gebeliğe Hazırlık Eşinde Sperm sorunu olanlar ? Birlikte takip edelim tecrubelerimizi paylaşalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım ben önce ameliyat taraftarıyım. Ama eşinin senin yaşınız nedir? Eşinin sperm sonuçları nasıl? Ne kadar süredir bebek istiyosunuz? Senin sıkıntın var mı.Bu faktörler durumu etkiler

Eşimde 3.4 milyon sperm. Morfoloji :1

Benim AMH: 3.06 doktor diğer değerlerde de sorun görmemişti

Hormon testlerine bakıldı mı eşinizin? Bence üç ay takviye deneyin, ondan sonra değerler değişmezse ameliyat düşünürsünüz. Ameliyat herkeste sonuç vermiyor

Hormonlarında sıkıntı çıkmadı varikosel sorunumuz var işte
Ah ah hepimiz sağlıkla bebelerimizi kucağımıza alırız İnşallah. Şimdi bunları düşünüp çok stress yapıyoruz ama sonra geri baktığımızda pişman olacağız. İnşallah her şey düzelir her birimize moral olsun diye yazdım

Herkese iyi geceler yazdıklarinızi okudum bir umut bende yaziyim dedim bizim morfoloji ve sayi iyi demislerdi ama ileri hız düşük proxeed plus a basladık havuç suyu keci boynuzu pekmezi..simdi sizden nohutu ögrendim o baya etkiliymis hemen başliycam bu arada esimin sonucunu yorumlarsaniz sevinirim..

Eklentiler

• 20210111_215543.jpg
    80,8 KB · Görüntüleme: 101
Merhabalar bu naturellen ginseng macun dan deneyen varmı zararı yada faydası olduğunu bildiginiz birileri varmı ben eşime aldım ama ise yararmı merak ediom

Eşi pharmaton kullanıp sonuç alan var mı? Kullananlar doktor tavsiyesi ile mi kullandı zararı olur mu kullanmanın?

136 milyona kaç ayda çaktınız?
benim eşim varikosel ameliyatı oldu. Öncesinde sayı 12 milyon morfoloji %5 idi Bir sürü kür yaptık
3 ay keçi boynuzu kürü
Havuç suyu
Sonra Saracoğlu’nun tavsiye ettiği
Günde 1 kez çobançökerten
1 kez kırkkilit otu
1 kez çakşır kökü suyu( kaynatıp hazır değil)
Arı sütü bal polen propolis
Bunlar bitince 2 hafta keçiboynuzu kürü ve beraberinde keçiboynuzu pekmezi içti
Yeni test yaptırmadık çok korkuyorum fakat korkunun ecele faydası yok mecbur yaptıracağız
Yazarım sonucu

Bir de 1 aydır maxi go 1 şase kullanıyor

Canım çok da kötü değilmiş. sayı biraz azmış sadece düzelir inşlh. eşin ameliyat olalı ne kadar oldu. Sende bi sıkıntı var mı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…