eşimle sürekli işi yüzünden tartışmamız

e o zaman hep oturalım iki muhabbet de etmeyelim

siz adama hiç fırsat vermiyorsunuz ki az zaman tanıyın sabredin benim anladığım muhabbeti yok değil siz devamlı bi etkinlik içerisindesiniz kutlama yapalım gezelim tozalım siz üzerine düştükçe de o geri çekiyor kendini düzeliyor mu yok yıpranıyor musunuz evet

Tamam iste. Burayı bırakın randevunuzu alin.

kendimi geri çektim zaten artık ya umursamamaya çalışacağım ne kadar yapabilirsem artık

kendimi geri çektim zaten artık ya umursamamaya çalışacağım ne kadar yapabilirsem artık

umursamayın nişanlıyken bende öyleydim üzerine düştükçe kendini çekti sizin kadar değildim tabi ki ama evlendik boşverdim şimdi o der niye gün içinde hiç arayıp sormuyon diye :)) devir o devir kaçan kovalanır

kaçacak bir yön meşgale bulsam keşke o işine doğru kaçıyor benim işim ofiste masa başı biraz rahat bir iş çok boş vaktim oluyor..

Benim eşim yıldönümümüzü unutuyor önemli değil diyorum salak mıyım neyim ya ben acaba böyle olsaydım kıymetli olur muydum

Bence haklısın ilgisizlikten bunalmışsın ki bu kadar şikayet etmişsin
Tabi ki gün içinde bir mesaj atabilir sana bi 5dksı yok mu yani mesaj için arama için?
Bazı akşamlar çıkıp yürümek için
Sohbet için..
Bu isteklerin gayet normal niye bu kadar üzerine gelmişler anlayamadım ama sen zaten eşine iletmişsin bütün isteklerini bundan sonra sende bişey yapma bekle bakalım

beni anlayan sayılı insanlardansınız sanni ben küp küp altın istemişim muamelesi gördüm resmen. beklediğim biraz ilgi ve önemli hissetmek o kadarcık

evliliği bir şekilde kurtarmaya çalışıyorum sadece

niye öyle bir çaba içerisindesin

yeni evlisin ilk evlendiğin aylarda şiddet gördüm çok fena dayak yedim diyorsun yahu sen bir insansın duyguların var hislerin var mantığın var bu adam daha şimdiden böyleyse yarın nasıl olur diye düşünmüyor musun?

ki eminim sevgiliyken de sana karşı şiddeti vardı

o zamanda ilişkini kurtarmak istedin

gereksiz bir çaba belkide benimkisi..

Gózlemlerime gore bu tarz da olan kadinlar yalnizdir. Bu yalnizligini kocasindan cikarir.yeterli arkadas cevresi hobileri ugraslari olmadigi surece de mutsuz dur....

Gózlemlerime gore bu tarz da olan kadinlar yalnizdir. Bu yalnizligini kocasindan cikarir.yeterli arkadas cevresi hobileri ugraslari olmadigi surece de mutsuz dur....
evet doğrudur maalesef..

yerinde olsam hergun seni seviyorum mesaji atardim (atiyosundur muhtemelen ama)
cevap beklemeden karsiligini istemeden

yerinde olsam hergun seni seviyorum mesaji atardim (atiyosundur muhtemelen ama)
cevap beklemeden karsiligini istemeden
atsamda cevap bekliyorum karşılığını istiyorum insan hep kendi yapınca da yoruluyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…