Esimle konuşmuyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Sevimli sevimli anlatmışsınız ama bu 17-18 yaşında yaşadığımız toksik ilişki.
O ilişkileri evliliğe götürmedik biz arkadaşım.
Yaşınız kaç bilmiyorum ama 25-26 üzeri gitmez.
emin olun toksiklikten o kadar uzak bir ilişkim var ki. esim iki kere söyledi bunu bakın konuda yazdığı halde tekrar tekrar söylüyorum. ve evet ben de bunu bir sorun olarak gördüm ve nasıl yaklaşayım bunun bir daha olmaması için diye konu açmışım. toksikmis ndjdj ne alakası var. cevremdeki herkesin imrenerek baktığı bir evliliğim var. evlilikten önce yaptığı davranışlar ilişkinin ilk 4 ayındaydı sonrasında tamamen kesti zaten bu davranışları yazmışım zaten neden inatla anlamıyorsunuz anlamadım. siz götürmediniz ne mutlu size. ben götürdüm ve evlendiğim andan beri bir an acaba mı demedim. tek bir olay yüzünden neden pişman olayım kaldı ki esim sükür ki oturup konusabileceğim ve laftan anlayan, beyni olan ve düsünen birisi. evet sinirliyken çıkmış ağzından ve asla kabul etmiyorum bu tavrını. ama siz sırf bu sebeplerle boşanıyorsanız helal olsun ne diyeyim kdjd ben evliliğime değer veriyorum ve bu kadarcık bir şeyle sallanmasına izin vermiyorum diyelim. ama tabii ki esim tavırlarını düzeltmek zorunda. tekrarı olursa kimse sürekli böyle bir seyle yasayamaz zaten. esim su an bunun farkında, pişman ve tekrarlanmayacağına söz veriyor. benim için yeterli geldi ve memnun etti. sizi memnun etmek gibi bir amaca hizmet etmek gibi bir cizyonu yok evliliğimizin şükür ki. ve 29 yasimdayım. emin olum sizin “olgun” ilişkilerinizi ben 18imden beri yasiyorum. en iyisini bulduğum için evlendim içiniz rahat olsun.

Peki konu sahibi ama söylemeden gecmeyeyim özellikle eş konularina merakli olduğum falan yok. Kendi kardeşim bizzat bu sebeple boşandı. Konuyu açan sizsiniz yorum yazan bizleriz. Kendi adıma çıkarımlar üzerine yorum yazmam direkt sizin ifadelerinize yorum yaptım. Yoksa banane yani esinizle muhabbetiniz sizi ilgilendirir. Aman siz normallestirmeyinde bazı seyleri o daha önemli. Umarım eşiniz verdigi sözü tutarda her kafası attığında sarfetmez o kelimeyi. İyi günler

Bu platformda eşi tarafından hakaret edilip dayak yiyip normal zamanda eşim melek gibidir diyen bir sürü kadın olduğu için olabilir mi?
benim esim bana hakaret de etmedi, dayak da atmadı? jdjdj yine bakın başka başka konularla bütünleştirip yorum yapıyorsunuz. banane onlardan? benim konum belli. olay bu kadar. iki kez yazmışım esimin bu durum harüç başka bir sorunu olmadı hiç, memnunum esimden diye kfjd ay komiksiniz. tamam en feminist sizsiniz. ben aptalım, daha dün doğdum dünyadan haberim yok adam beni yiyor.

Konudan bağımsız ama bahsettiğiniz siyasi görüşten bir insanla evli olmak bile tahammül edilemez. Bir de üstüne bu nedenle karısını “boşayacak” kadar da o görüşün holigani.
Yani bu durumdaki bir evliliği, bir adamı da istediğiniz kadar “imrenilecek” görün övün. Yok yani olmaz. Şahsen ben size de evliliğinize de üzüldüm. Karısına bu sebeple o kelimeyi söyleyecek kadar sığ bir adam. Yaşlanınca telefonunu göster yieenim diyecek potansiyel var adamda. Siz bu adamı isterseniz kanatsız melek diye sayfalarca övün. Gerçek profili ortada

Yok ben feminist değilim kocam da kocam

Çat diye bi boşayacaksın, aklı başına gelecek. Öyle olmaz böyle olur diyerek

sizin kardeşiniz sürekli ediyormus bu lafı. benim esim 1.5yılda iki kez etti henüz. ve söz verdi. bir daha ederse gereği yapılır zaten. yani benzettiğiniz olay saçma. benim de sürekli tatillere gidip mutluluk pozu veren bir çok cevrem var ama evlilikleri iyiden çok uzak. sürekli boşanma lafı ediliyorsa zaten boşanılması iki taraf için de en hayırlısı. ama dediğim gibi iki kez yasandı bu olay. ve adam olmayacak bir daha diyor. olursa sonuclarına razı. umarım olmaz. zaten ben kocam aslaaa yapmaz demedim. su an durum bu dedim. ve esimin başka bir yanlışını da görmediğim için bu seferlik güvenmeyi sectim. bence makul bir karar. iyi günler

esim öyle biri değil hdjd önceki yorumlarda yazdım görüş konusunda katı olan benim. esim çoğu konuda bana hak verir. kendisi düsünğünüz partinin holiganı falan değil. düsündüğünüz partiye bir kez oy atmış bir insan değil. düsündüğünüz parti yüzünden gecmiste hayatında sorunlar yasamış biri. yani düsündüğünüz gibi değil. sadece açık açık söylemek gerekirse sağ bir görüşe sahip ama bir particiliği falan yok. ben esimi 5 yıldır tanıyorum ve bir kez bile oy verdiğini bilmiyorum. ama ben katı sol görüşlüyüm. bu yüzden de daha önce hiç tartışmadık cünkü birbirimizin düsüncesine saygı duyduk. hem evet sence öyle ama bence böyle dedik gectik. dünki olay dediğim gibi şehit muhabbeti de konuya dahildi ve ben de “bence saçma yani komik” falan diyince zaten esim direkt sehitler var nasıl saçma falan dersin diye açtı konuyu. yoksa başka bir durum yok ortada. önceki yorumlarda yine anlatmıştım burayı atladınız sanırım.

Belli yaşa gelmiş insanlar ota moka boşarım diye büyük büyük konuşmaz. Hani lafın, yapılan hareketlerin bir ağırlığı olur. Tabii bu benim fikrim, herkes yaşının insanı olmayabiliyor

Belli yaşa gelmiş insanlar ota moka boşarım diye büyük büyük konuşmaz. Hani lafın, yapılan hareketlerin bir ağırlığı olur. Tabii bu benim fikrim, herkes yaşının insanı olmayabiliyor
tamam iste almisim ben mesajı. yasimizin da insanı değilmisiz hdjd bakalım daha neler öğreteceksiniz bana ablaaalarımmm

Bence yazılan şeyi anlamamışsınız.

Bence yazılan şeyi anlamamışsınız.
anladım gayet. ben de diyorum ki burda 5 aydır varım neredeyse. bir gecmisim var anlattığım yok dayak yedim yok bilmem ne. aksine hep esimle ne kadar iyi anlaştığımızı vs anlattım. konuda da olay belli yani. her seyi açık açık yazmışım. kalkmış bana gecmis tecrübelerden veya burdaki diğer konuşardan yola çıkarak yorum yapıyorsunuz. ne alaka yani? olaya odaklanıp yorum yapın illa yorum yapacaksanız. diğer tecrübeler veya kadınlar bu konuyu da beni de bağlamıyor su an.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…