eşimle konuşamıyoruzzz yardımedin

eşler neden herşeyi çene olarak kabul eder

• Ankete Katılan
    35

canım profiline baktım, daha 19 yaşındasın. ben 35 olduğuma göre naçizane deneyimli sayılırım. çok erken evlilik ve annelik yükünün altına girmişsin.sen bu sıkıntılarla boğuşurken, eşinden de ilgi, sevgi ve nezaket bekliyorsun tabii doğal olarak.
ama anladığım kadarıyla, eşin sana karşı bu konuda bencil davranıyor. kadın ruhundan anlayan erkek çok az ülkemizde.
halbuki öyle narin ve küçücük şeylerle mutlu olan varlıklar ki kadınlar, bunu bir keşfedebilseler, ne mutsuz kadın kalacak nede mutsuz yuva.
evliliğiniz daha çok taze. bebişin de var.
zamana bırak biraz bence.
göç gide gide düzelir.

ne hakkında konuştuğunuza bağlımıdır acaba?yada her konudamı...böle diyor..

Allah yardımcın olsun

Bence kadınlar herşeyi daha detaylı düşünüyor,herşey net olsun istiyor.Erkekler de bunu çene olarak görüp,suç batırıyor.Ayrıntıya gelemiyorlar.Bu arada çok fazla çene yapanlarımız da vardır muhakkak.

evet erken evlendim ama bu benim kararım ve eşimi çok seviyorum sadece bu konuşma konusunu çözebilsem herşey netleşicek ama olmuyo sorunumu kk ile paylaşıyorum die geçmiş karşıma gülüyo ya deli olcam

Bence eşinde bi sorun yok. Hatta o senin bu yakınmalarından bile habersizdir bence.
Bence çok konuşup aynı şeyleri konuşma. Bi lafı bir kere söyle mesela bi daha tekrarlama. Dinleseydin de.
Güzel konuş mesela, tatlı dil. Kocacım de, sarıl. Yumuşamasını sağla. Gününün nasıl geçtiğini sor.. Yine çok yorulmuşsun hayatım bi duş al rahatlarsın sonrada kahve içeriz de.

Allah aşkına ya ben evli olmalıymışşşıımmmm

canım bekarsın ordan sölemek kolay gününün nasıl geçtiğini sor diosun zaten sorun o benne kadar sorsamda farketmiyo çünkü cvp vermiyoo mesela akşam yazıştık tan ssonra dedimki hayatım gel bi aşk filmiizleyelim tamam dedi tekli koltuga sıkıştık izlemek için ama bende hamilelikten gelen bi rahatsızlık olsa gerek sürekli kramp giriyo bende dediki hayatım ben bi ayaklarımı uzatıyım bu sefer tartıştık ve konuşmuyoruz anca çocukla ilgili konularda konuşuyoruz bazen diorum ki bizim işimiz gücümüz yok tüm derdimiz birbirimizle nasıl tartışsak die düşünüyoruz heralde yok konuşamasak daha iyi anlaşçaz

işlerine gelmeyen herşey erkekler için çenedir möaalesef hele benbim kocamdaki çeneyi allah kimseye vermesin bir açılkdımı gece 4-5 konuşurda konuşur walla kadın bi yerde susar ama bunda yok

işlerine gelmeyen herşey erkekler için çenedir möaalesef hele benbim kocamdaki çeneyi allah kimseye vermesin bir açılkdımı gece 4-5 konuşurda konuşur walla kadın bi yerde susar ama bunda yok

valla canım haklısın benim 4 aylık bi bebegim var onla ilgendiğim için bazen ev dagılıyo zaten küçük bi ev çabuk dagılıyo eşim hemen şikayete başlıyo yada bi şieyleri şikayet ediyo ama ben bişilern yanlış oldugu böyle olmaması gerektiğini konuşmak istediğim de şikayet ediyo oluyorum tarzımı değiştirmem lazım mış yok ya yaranamıyosun

evet erken evlenmissin,allah mesut etsin tabii...kisa sürede anne olmak,evlilik sorumlulugu derken sende haklisin tabii ama esininde kendine göre sorunlari vardir diye düsünüyorum...sonucta onunda ilk evliligi ilk bebegi,islerde yorucuysa erkeklerde cok kirilgan olabiliyorlar..hepimizin bu tarz sorunlari oluyor...bence bi süre rahat birak adami,bu demek degil soguk davran..halini hatrini sor,rahatlatmaya calis biraz,sevgini belli et ama cevap vermediginde konusmak istemiyorum dediginde üsteleme..bu süre icindede kendine en azindan bebek uyuyunca bi ugras edin,ikinizinde kafasi daha dinc olucaktir bence...

yok kızlar ben anlatamıyorum ya hep benle bi inatlaşma var neden bilmiyorum

cnm ya anlattıklarına göre eşin ya çok rahat bir insan yada kafası başka şeylerle çok meşgul..diyosun ya 10 kere sesleniyorum 11 de bakıyo falan vs...tabiki eşinle sohbet edeceksin bence sorun onda ne kadar yorgun olsa 1,,2 kelime bişeler konuşur yine insan zaten kadın demiyoki kalk hoplayalım,zıplayalım,yine otursun dinlensin yada uzansın,sohbetinide etsin yani güzel güzel...inşallah düzelir...

sonunda çözüm yolunu buldum baktım ki konuşarak anlaşamıycaz bende yazarak anlaşmayı keşvettim evde mektuplaşıyoruz hem daha heyecan verici oluyo hemde konuşma tarzımdan şikayet etmiyo

üzerine gittikçe kaçar bunalir cene yapiyorsun sikiliyorum demeye baslar bu sozler sizi gitgide kirar ve her seferinden esinizden duyacaginiz bir iki kelime icin ozlu soz icins en bana bunu soledin sunu soledin kiriliyorum diye yineler durursunuz ......iyice uzaklasir sanirim kafasini mesgul eden bir problem var veya is yorgunlugu stresi bunlar etkili siz ne soguk ne cok soran sorusturan ilgi bekleyen biri olun her sey y0oluna girecektir bizler gibi erkelerinde ilgiye sevgiye anlayisa ihtiyaci var siz gitmeden o gelecektir

şimdi okudum yazarak konusmak hossss ama aynisini ben denesem esim yirtat ativerir kagitlariiiiiii :):):).)

1.GEYİK SOHBETİ köşesine Sadece Okuyun! makalesini okumanı,erkekleri ve evlilik hayatını daha iyi kavrayacağını ümit ediyorum.
2.bazı erkekler çok konuşan kadınlardan pek hoşlanmazlar.bir çok kadın da kendini ifade edemediği için çok konuşur.erkek anlamadıkça daha da konuşması artar.böyle kadınlar sayesinde gevezelik kavramı kadınların üzerine yapışmıştır.kadın çok konuşmasa bile erkek onun çok konuştuğunu küçük beynine yerleştirmiştir.
3.bazı önerilerim olacak ki;uygularsanız hiç bir kaybınız olmaz.
a)imajınızı(giyim tarzı,saç,makyaj)değiştiriniz.
b)artık televizyon,internet gibi araçlardan uzak durup kitap okuma alışkanlığınızı geliştiriniz.böylece genel kültürünüz artacak ve boş konuşmadığınızı farkedeceksiniz.
c)birşey konuşmadan önce içinizden düşününüz 'acaba söylemelimiyim?'diye.eğer bir sakınca görüyorsanız ve sizin için çok önemliyse onun iyi bir zamanında söyleyiniz.
d)asla şikayette bulunmayınız(kaynana,elti,görümce,çocuk vs...)erkekler asla şikayeti sevmezler.
e)O'nun size gelmesini,sizinle konuşmasını sağlayınız.öyleki erkekler seksi giyinen bayanlardan çok hoşlanır.sizde çaktırmadan öyle giyinin.cilve yapın.aşırıya kaçmamak suretiyle naz yapın.
f)sizdeki değişimin kısa sürede farkına varacak ve zamanla size saygı duyacaktır.ipleri elinize alana kadar sabredin.emin olunki artık evin reisi sizsiniz.istediğiniz kadar konuşun O ARTIK BİR MAHKUM!

hepinize teşejkür ediyorum ama yazarak anlaşmak daha iyi oldu eşim heycanlanıyo mektubumu alınca meraklanıyo kon uşma tarzımıda değiştirmeme gerek yok birazcıkta nazlı hanım olup cilveli olunca düzeliyo bidahaki kavgada görüşürüz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…