Esimle kavga ettik eşim gitti

Aklıma geldi de konu sahibinin neden o detaya takılmadığı ile ilgilenmedim.
Süt yapıyordur kafa yormasın mazallah etkilenir bizden bilir diye sustum.

Ben bu yazıyı süt kafa yapıyordur olarak okudum asjjs. Yatmalıyızzzz kızlarr Idrakyollariiltihabi sen de anacım. Eski konuları stalklayım dedim profili kapalı

Forumun dedektif hatunlarını göreve çağırıyorum.

Konu sahibinin K Khvhyl adlı üye olduğunu düşünüyorum.

Bu konudaki eşle ve evden çıkamama durumlarıyla paralelliği var. Khvhyl eylülde 8 aylık hamileyim demiş, bebeği şimdi 4-5 aylık civarıdır, bu da aynı oldu. İkisi de ailelerinden şiddet gördüğünü ve ailelerinin boğazlarını kemerle sıktığını iddia ediyor. Var mı arttıran?

Bana düşük gibi geldi cidden.
Bazen yaşanıyor pıhtı ama bu çok büyük bir parça.

Düşük resimlerine baktım daha pembemsi. Bir de şekli çok belirsiz gibi göz filan diyenler olmuş ama ben göremedim. 2 ay adet olmadıysa öyle pıhtı atması normal olamaz mı? Görmeyeydim iyiydi yine de

Alla bence millet tartışmaya yer arıyor artık ondan oluyor bunlar.
Millet çöpten yemek topluyor biri de et yemiyorum sütüm olmuyor diyor.
Garip...

"bi bünyede 2insan besleniyo dedim"

bana çok antipatik geldiniz. sizin kafayla; fakir fukara ne yapsın. ölsün onlar dimi. o çocuklar hiç beslenemesin, anneler hiç besleyemesin. çünkü et yok!

Ozaman fakirlerin çocukları ölsün. Et almaya para yok mama almaya para yok. Et yemeyince sütte gelmiyomuşşş.
EEE nolcak bu garibanların çocuklar. Tövbe estafurullah...

Yıyecek ıcın kavga etmek bu derece cok sacma degılmı. Yanı tabı almalı ama bunuda defalarca demenız acayıp yoksul ınsanların sütü nasıl oluyor ozman ben hıc et yemıyorum ama sutum dolu doluydu bence etle bı alaksı yok. Bence adam senı bukadar baskınla ac gozlu hıssetmıs ondan sınırlenmıstır. Durumu ıyıyse sanada kart yada para verıyordur sen gıt al yada markete gıdın al ne bılıyım bunun tartısma konusu olması cok cok sacma

Bazılarınız gerçekten bir şeyi anlamamak için her kapıyı zorluyor.. Adam eve patates ve bazenn yeşillik alıp, akşamları kahvaltılık yeriz diye geçiştiriyormuş sürekli.. Kadın emziriyorum diyor konu gerçek veya değil onu hesaba katmayacağım ama et lazım değil ne demek bunu anlayamadım..
Et lazım, kadının kendi enerjisi, ruh sağlığı, beyin sağlığı için lazım.. Al al demiş aldıramamış, emziriyorum demiş öyle aldırayım bari ve öyle aldırmış eti.. Adam her gün dışarıda et yiyip, akşamları eve gelince kahvaltılık talep ediyor ki eve, eşine almak zorunda kalmasın.. Lütfen bazen gerçekten düşman gibi davranıyorsunuz. Siz emzirirken ekstra besin değeri olan şeyleri talep etmeyin ama bunları talep eden kadına da ne alaka demekten vazgeçin..

Emzirme oranın en yüksek olduğu yer Afrika kıtası. Sizce onlar et yiyebiliyor mu? Kendinizi şartlayıp strese sokmayın emzirmeyle beslenmenin annenin uzun süre besinsiz kalması gibi ekstra durumlar haricinde çok büyük bi bağlantısı yoktur. Oğlum her ay gayet güzel kilo alıyor ve ben günlük iki öğün öylesine besleniyorum,vücut hiçbir şey bulamazsa yağlardan yakar ki bu mantıkla muhtemelen şuan 50 kgyum.

Öbür konuyu bilmeyenler sana olumsuz yorum yapmış ama cok iyi olmuş bence. Afferim sana. Artık hatasını anladığında göre barış bence hastanedeyim yazmış adam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…