Esimle kavga ettik eşim gitti

Theblabla

Üye
Kayıtlı Üye
10 Kasım 2019
317
131
23
Merhaba cok kotuyum sinirden agliyorum bi önceki konumda eşimden bahsetmistim eve et almiyor diye bugun sütümun azaldigini hissettim cocuguma buzluktaki sütumden verdim eşimede sutum azalmis duzgun beslenmemekten dedim sadece dedigim bu
Eve aksam geldi kizarmis tavuk 3kg kiyma 2kg kusbasi almis hosgeldin dedim al gözun doysun diye bagirdi yalanci insansin seni tanidigim gune lanet olsun aç gozlusun 3ay olmadi bi kac hafta oldu ve bn 2-3kere balik almadimmi eve dedi 3aydir kiyma al kusbasi et al diyip duruyorum dedim o kadar olmadi bn kofte ypmistim bi gun hangi gündu o diyip durdu 3ay once bevek yeni dogdugunda dedim hayir diyip durdu.
Benim kizmam gerekken sen bna kiziyosun kizmaya hakkin yok bu konuda evin ihtiyaci gün hesabi ypyosun bn emziriyorum bi bünyede 2insan besleniyo dedim hala bagirmaya basladi seni Allah a havale ediyorum lanet olsun diyip durdu bnde bagirdim yemicem al yemicem evin ihtiyacini al dedim kac zamandir sadece dedim dedim ceketini aldi cikti gitti tam sofra kuruyodum o anda sofra ortada kaldi evden kapiyi kitledim bnde sonrasinda aradim acmadi sonra msj attim eve gel gelmessen bu aksam eve dönme diye hastanedeyim yazdi. Bn mi sucluyum

Var 2 gun once hayir icin kurban bile kesti

Enteresan gerçekten, durumu da iyiyken niye almaz ki insan?
Hafta sonları beraber gidin alışverişe, evin ihtiyacını toplu olarak alın. Yemeği yapan sizsiniz sonuçta ne gerektiğini siz bilirsiniz.

Ben alışverişi sanal market üzerinden yapıyorum alacağım zaman, istediğim saatte istediğim şeyler kapıya kadar geliyor bebekle taşıyamayacak dahi olsam.

Var 2 gun once hayir icin kurban bile kesti

Bir de sanırım çok tekrar etmişsiniz, sürekli et yiyemiyorum, beslenemiyorum, çocuk emziriyorum ben gibi konuşmalar yüzünden eşiniz suratınıza fırlatmış gibi geldi. Haklı değil tabii ama çok uzamış gereksiz yere.

Eve alınması gereken şeyler var, alışverişe gidelim deseniz daha iyi olmaz mıydı?

Durumunuz iyi eve herşeyi aliyo ama neden et almiyo anlamadim acaba cok et et dedinizde adam inadamı bindirdi işi?
Gerçi inatlik olcak bi durum yok sonuçta evin ihtiyacı alması gerekir

Daha büyümeden anne baba olmuşsunuz. Yapamayacağınız şeyler için büyük laflar etmeyin bence. Varsayalım eşiniz sizi ciddiye aldı dönmedi eve. Daha kendi başınıza sokağa çıkma beceriniz yok nasıl hayatınızı devam ettirmeyi planlıyorsunuz?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…