Esimle kavga ettik eşim gitti

et yememek değil sinir stres sütü azaltır diye biliyorum. canınız çekmiştir istemişsinizdir ona bir şey diyemem ama onda da gidin alın bir döner ya da kebap afiyetle yeyin. et aldın almadın kavgası nedir Allah aşkına, bol su için süt olsun istiyorsanız.

Alabilme gücü varsa neden almadan gelir insan anlamam ki söylemeye gerek mi var insan ya et yok herhalde yapmıyor eşim der yine alır. Ayrıca söylediği sözler çok ağır

Niye eti bukadar önemli görüyorsunuz, onu anlamadim.
Ein icindeki ptoteinin daha fazlasini, daha kalitelisini mercimekte, nohutda ve yesil sebzelerdede bulursunuz. Mesela Brokkoli, roka, ispanak, isirgan otu vs. Kasaptan Alinan etin icinde, hayvan cabuk büyüsün diye olan Hormon var, cok miktarda ilac var, Mesela Antibiotika ve bu hayvanlari cok aci ve eziyetle büyüdükleri icin, bütün vücutlari Stres Hormonu Adrenalin ile dolu. Hele ki kesilmeye giderken ve kesilirken, korku yüzünden vücutlari cok büyük bir miktarda Adrenalin üretiyor ve siz de bunu yiyiyorsinuz.
Ben cocuklugumdan beri ne et ne süt yemis ve icmis birisiyim, 2 cocuk büyüttüm ve ikisini de bir yasina kadar emzirdim. Biz ne hastayiz ve nede eksikligimiz var. Ben daha hic ilac kullanmis birisi degil im ve ne doktoru ne hastaneye icin den görmüs birisi degil im. Cocuklari da ayni öyle.
Gidi pazara, alin bol bol meyva sebze, Salata. Bazi pazarlarda köylüler kendi ürünlerini satiyorlar, ne güzel hic ilacsiz.

Esin cimri kardesim. 2 kilo patates al deyince 3 kilo almakla ayda 2-3 kilo kiyma et almak ayni sey degil. Abur cubur desen 20lira tutar tutmaz. Hazir suya bile para vermek istemiyor. Sana harclik vermiyor. Sen hala bol bol alir diyorsun

Senin ne sucun var ki??Getirecek tabi imkanlari dogrultusunda elinden geleni yapacak.Iste boyleleri evlenmeyecek arkadas madem eve bakmak zor geliyor evlenme!Kimsenin hayatini da zora sokma

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…