Eşimle İlişkiye giremiyorum ve kimse bilmiyor çaresizim ne yapmalıyım😤😢

Bu sorunu çözmeden çocuk yapmayın sakın.
Bir de mutlaka çözülür canını sıkma. En önemlisi sorun olduğunu ve çözülmesi gerektiğini kabul etmişsin. Bence alanında uzman bir psikoloğa gidin. Hani bu konularda uzmanlaşmış olsun. Ben de birkaç ay yaşadım bu durumu aşırı zor anlıyorum ama geçiyor
İnşallah geçer teşekkür ediyorum 🙏🏻

Vajinismus olan bunun tedavisi icin cabalayan hanimlari tenzih ederek soyluyorum. Ama sevisemeyen ve bunun icin evde oturup gecmesini bekleyen bi insanla ben evli kalmak istemezdim. Kadin erkek farketmez sevismeyen biriyle evli kalmazdim. O yuzden evde oturup sihirli degnegin degmesini beklemeyin 1 yildir neyi bekliyosunuz hic bi caba yok. Seks ayip degil. Nikahli kocanizla gunah hic degil. Kadin doguma ilk fiyaskonun arkasindan nasi atmadiniz kendinizi anlayamiyorum

Ya açık olacak ama insan kendine nasıl parmak s. Bilir ki düşüncesi bile acı veriyor
Parmak incecik bir şey, parmaktan acı duyulacak olunsaydı erkek ile olan birleşmede iç kanamasından falan ölmemiz gerekirdi. Ama bakın dünyada milyarlarca insan asırlardır cinsellik yaşıyor ve kimsenin başına bir şey gelmiyor. Herkes yapıyorsa ben de yaparım diye düşünün.

Vajinismus olan bunun tedavisi icin cabalayan hanimlari tenzih ederek soyluyorum. Ama sevisemeyen ve bunun icin evde oturup gecmesini bekleyen bi insanla ben evli kalmak istemezdim. Kadin erkek farketmez sevismeyen biriyle evli kalmazdim. O yuzden evde oturup sihirli degnegin degmesini beklemeyin 1 yildir neyi bekliyosunuz hic bi caba yok. Seks ayip degil. Nikahli kocanizla gunah hic degil. Kadin doguma ilk fiyaskonun arkasindan nasi atmadiniz kendinizi anlayamiyorum
Sevişme olmadığını söylemedim yanlız sadece iş oraya geldi mi kasılıyorum bunun içinde çözümler üretiyorum eşim anlayışlı allahtan ve son yazdığınızı anlamadım fiyaskonun arkasından nası atmadınız kendinizi me demek istediniz

Hanımefendi 1 senedir evlisiniz, çocuk düşünmek için en normal evlilikte bile erken. Dahası cinsellik yaşamamışsınız onu yapamam bu ayıp şunu istemem diye diye erteliyorsunuz. 1 sene cinselliğin olmadığı bir evliliğin zaten yolunda gitme ihtimali yok. Bugün değilse yarın o eşinizin anlayışlı halinden eser kalamayacak. Siz doğru düzgün bir doktora gideyim yerine tüp bebeğin derdine düşmüşsünüz. Bir kadın doğum doktoruna gidin vakit kaybetmeden. Sorununuz olmasa da her kadın 6 ayda bir rutin kontrol için kadın doğum doktoruna gitmeli zaten. Siz bir senedir evlisiniz cinsellik yok çocuk istiyorsunuz ama kadın doğum doktoruna gitmek aklınıza gelmiyor. Senelerce kendi kendinize bir şeyler olsun diye mi bekleyeceksiniz? Yorumlarınızı şok içinde okudum gerçekte. Hayır yaşınız küçük de değil, bu cinsel bilgisizlikle ne cesaret evlendiniz? Evliliği evcilik oyunu mu sandınız?

Son düzenleme:
Sevişme olmadığını söylemedim yanlız sadece iş oraya geldi mi kasılıyorum bunun içinde çözümler üretiyorum eşim anlayışlı allahtan ve son yazdığınızı anlamadım fiyaskonun arkasından nası atmadınız kendinizi me demek istediniz
Doktora kendinizi nasıl atmadınız demiş. Yani nasıl hemen doktora koşturmadınız

Ya açık olacak ama insan kendine nasıl parmak s. Bilir ki düşüncesi bile acı veriyor
Direk cat diye sokacaginizi dusunmeyin oyle de yapmayin zaten once klistorisinizi uyarin sonra yavas yavas iceri dogru yaparken aci degil zevk alacaksiniz . Yanlis anlamayin birsey sorucam klistorisinizin nerde oldugunu biliyor musunuz?

Yanlış yorum, üye haklı. Psikologum acı çektiğin ortamda olmamanin çok faydası var demişti. Mümkünse otele yoksa oturma odasına hazırlık yapilmali demişti.
kusura bakmayın lütfen yanlış yorumsa ben de yabancı bir ortamda hiç rahat edemiyorum ama yanlış yönlendirdiysem üzülürüm haklı olabilirsiniz

Direk cat diye sokacaginizi dusunmeyin oyle de yapmayin zaten once klistorisinizi uyarin sonra yavas yavas iceri dogru yaparken aci degil zevk alacaksiniz . Yanlis anlamayin birsey sorucam klistorisinizin nerde oldugunu biliyor musun
Direk cat diye sokacaginizi dusunmeyin oyle de yapmayin zaten once klistorisinizi uyarin sonra yavas yavas iceri dogru yaparken aci degil zevk alacaksiniz . Yanlis anlamayin birsey sorucam klistorisinizin nerde oldugunu biliyor musunuz?
Biliyorum tabi 🫣

Konu basliginiz esimle iliskiye giremiyoruz.

Eşimle bir yıla yakındır evliyız ilk başlarda korku falan diyordum ama yok olmuyor
Devaminda bunu yazmissiniz.
Sevismeden ne anladiginizi ben anlayamadim aslinda.

Hanımefendi 1 senedir evlisiniz, çocuk düşünmek için en normal evlilikte bile erken. Dahası cinsellik yaşamamışsınız onu yapamam bu ayıp şunu istemem diye diye erteliyorsunuz. 1 sene cinselliğin olmadığı bir evliliğin zaten yolunda gitme ihtimali yok. Bugün değilse yarın o eşinizin anlayışlı halinden eser kalamayacak. Siz doğru düzgün bir doktora gideyim yerine tüp bebeğin derdine düşmüşsünüz. Bir kadın doğum doktoruna gidin vakit kaybetmeden. Sorununuz olmasa da her kadın 6 ayda bir rutin kontrol için kadın doğum doktoruna gitmeli zaten. Siz bir senedir evlisiniz cinsellik yok çocuk istiyorsunuz ama kadın doğum doktoruna gitmek aklınıza gelmiyor. Senelerce kendi kendinize bir şeyler olsun diye mi bekleyeceksiniz? Yorumlarınızı şok içinde okudum gerçekte. Hayır yaşınız küçük de değil, bu cinsel bilgisizlikle ne cesaret evlendiniz? Evliliği evcilik oyunu mu sandınız?
Hayatım boyunca hiç kadın doğuma gitmedim ve alttan muayene olduğu için tereddütte kalmıştım aklımdaydı zaten herkes annesinin karnından cinsel bilgiyle doğmuyor malesef sonrasında da aile baskısı olunca öyle bir bilgi de öğretilmiyor ve bilip bilmeden ön yargıyla eleştirmeniz yok eşiniz bugün değil başka güne eser kalmayacak gibi kelimeler hoş değil sanki keyfimden mi buraya yazdım !

kusura bakmayın lütfen yanlış yorumsa ben de yabancı bir ortamda hiç rahat edemiyorum ama yanlış yönlendirdiysem üzülürüm haklı olabilirsiniz
Ne kadar tatli birisiniz. Aslında kendi fikrinizi söylediniz. Siz yabancı yerlerde rahat edemeyebilirsiniz, belki başkaları da edemez. Sert konuştuysam kusura bakmayın. 🖤🖤

Konu basliginiz esimle iliskiye giremiyoruz.

Devaminda bunu yazmissiniz.

Sevismeden ne anladiginizi ben anlayamadim aslinda.
İlk başta kendimi yanlış ifade ettim kusura bakmayın ilişkimizde sadece bi kez oldu o da yarım yamalak sonrasında sevişme vs oluyordu hazda alıyordum ama iş sonuca geldimi kendimi geri çekiyordum kasılıyordum vs

İlk başta kendimi yanlış ifade ettim kusura bakmayın ilişkimizde sadece bi kez oldu o da yarım yamalak sonrasında sevişme vs oluyordu hazda alıyordum ama iş sonuca geldimi kendimi geri çekiyordum kasılıyordum vs
Sevismeden kastim olayin butunu

Utanma, çekinme duygunuzu bir kenara bırakın, bunun için de gerekirse terapi alın. Mesela doğum diyorsunuz kendi kendinize doğum yapmayacaksanız doktor görecek zaten. Yatak odasında da eşinizden utanmayın, ayıp diye bir şey yok. Ha hoşlanmadığınız fantezi türü şeyler olabilir tabi ama kendinize dokunmak buna girmez bence. Bir senede doktora gitmemişsiniz, önerilerin hepsine de olmaz vs demişsiniz sanırım cinsellik sizin için tü kaka bir olay ama aslında öyle değil. Sizin de zevk alacağınız, eşleri yakınlaştıran en özel şey. Cinselliğin güzel bir şey olduğunu düşünmeye çalışın. Tabi bunlar için terapi almanız gerekir bence

X