Eşimle İlişkiye giremiyorum ve kimse bilmiyor çaresizim ne yapmalıyım😤😢

Onu yaptıktan sonra eşinizle hayli hayli yapamazsınız, birçok vajinismus hastası bu durumu parmak ya da dilatörlerle aşıyor. Bu bile baştan yanlış bir düşünce. Ki sadece ilk ilişki için değil vücudunuzun neresinden nasıl zevk aldığınızı anlayabilmek için bile ellerinizi kullanmak zorundasınız. Psikologa çok mu kısa süre gittiniz?
Yani sonuçta parmak oluyorsa diğeri normal şekilde olur düşüncesi bile garip kendi kendine 😵‍💫 evet sadece bi kez gittim ve bi daha gitmedim ya kadının konuşması beni çok baydı pek memnun kalmadım gitmedim sonradan da hiç araştırmadım

Onu bi kez yaptım ama içkiye alışkın olmadığım için durmadan kustum o gece ve durmadan ağladım eşim çok korkmuştu yapamadı hatta bayıltıcı speyle mi yapsak o da satılmıyormuş eşimde öyle baygın yapmam demişti
Sizin çok zararlı düşünceleriniz var. Baygın 1 kez yapınca sanıyor musunuz ki ayık halinizle izin vereceksiniz?

Sirf çocuk olsun diye tüp bebek bile düşünmüşsünüz. Kadınlığınızı geri plana attığınız sürece iyileşmezsiniz.

Son düzenleme:
Yani sonuçta parmak oluyorsa diğeri normal şekilde olur düşüncesi bile garip kendi kendine 😵‍💫 evet sadece bi kez gittim ve bi daha gitmedim ya kadının konuşması beni çok baydı pek memnun kalmadım gitmedim sonradan da hiç araştırmadım
Ya lütfen biraz mantık yani parmağın kalınlığı ile penis bir mi, tabi ki birisi çok daha kolay 😅 ayrıca kontrol tamamen sizde oluyor. Gayet de kolay oluyor, on numara oluyor, hadi şimdi geçin bir deneyin, yarım saat sonra gelin teşekkür edin bana 🤣

bence insan otel de değil kendi evinde rahat eder güzel komik bir film açın normalde içmiyor olabilirsiniz ama bir şişe güzel bir şarap açın yanında peynirler ortam belkş yapınıza uygun değil ama bu sağlık bir de öyle deneyin ama kasmayın da mumlar ortam önce diğer şeylerden de zevk almaya bakın
Yanlış yorum, üye haklı. Psikologum acı çektiğin ortamda olmamanin çok faydası var demişti. Mümkünse otele yoksa oturma odasına hazırlık yapilmali demişti.

Sizin çok zararlı düşünceleriniz var. Baygın 1 kez yapınca sanıyor musunuz ki ayık halinizle izin vereceksiniz?

Sirf çocuk olsun diye tüp bebek bile düşünmüşsünüz. Kadınlığınızı geri plana attığınız sürece iyileşmezsiniz.
Çaresiz kalınca mecbur çözümler aradım evet kadınlığımı geri plana attım kendi zevkimi bile kenara bıraktım eşim için yapmalıyım o benim için neler yapıyor ben böyle basit birşeyi bile yapamıyorum işte bu düşünce beni yıprattı

Eşimin ellemesine izin vermiyorum ya o da şöyle hani ıslak oluyor ya ben kendim tiksiniyorum o dokunup yada öpmesin saçma düşünceler mi bilemedim parmak egzersine de ben karşıyım işte ondan ilk psikoloğa gittim egzersiz o da önerdi kegel pelvik tavan gibi
Kendinizden iğreniyorsunuz. Nasil iyi olmayi bekliyordunuz? Psikologa gidip ben bunlari zaten biliyorum deyip bir daha gitmemişsiniz. Hiçbir şey bildiğiniz yok. Mesleği küçümsemeseydiniz şimdiye iyileşmiştiniz.

Kendinizden iğreniyorsunuz. Nasil iyi olmayi bekliyordunuz? Psikologa gidip ben bunlari zaten biliyorum deyip bir daha gitmemişsiniz. Hiçbir şey bildiğiniz yok. Mesleği küçümsemeseydiniz şimdiye iyileşmiştiniz.
O akıntıdan ve eşim iğrenmesin diye ellettirmiyordum mesleği küçümsemek değilde konuşması beni tatmin etmedi baygın konuşuyordu yani ikinciye gitmeyi pek mantıklı bulmadım sonuçta her gidişte az para verilmiyor

Ama ben başaramadım 😒
Şartlanmamışsınızdır. Kremin zaten işe yaraması mümkün değil. Jinekologa ya da psikologa gidin. Bebek için, eşim için kafasindan çıkın. Kendinizden iğrenmeyi birakin.

Vajinismustan iyileşip anne olsanız size olacaklari soyleyeyim.

Gelip burada cinsellik topiklerinde şakır şakır orgazm olan kadinlari okuyacaksiniz. Saatler suren sevişmeleri okuyacaksiniz. Daima arzulanan kadinlari.

Kendi halinize bakacaksiniz. Seks deneyimlememiş erken bosalan bir koca, hamilelikten bebekten firsat bulunmayan bir cinsel hayat, hiçbir şeyi yaşayamamak, bebek stresi üzerine binen libido patlaması ve hepsinden doğan kavgalar...

O akıntıdan ve eşim iğrenmesin diye ellettirmiyordum mesleği küçümsemek değilde konuşması beni tatmin etmedi baygın konuşuyordu yani ikinciye gitmeyi pek mantıklı bulmadım sonuçta her gidişte az para verilmiyor
Farkli bir psikologa gidin. O akıntı pis bir şey değil, zevk suyu. Erkeklerin bundan igrendigini nereden çıkardınız? Oral esnasinda yüzlerini buna bulayanlar var. Daha neler var size anlatsam şok olursunuz. Cinsellik çok farklı bir eylem. İğrenme duygusu olmuyor bazen. Blu tv'de çıplak filmi var bir ara bakın. Kadin idrarı icen bir adam var. Koltuk altı yalamayı seven ... yani at şu kafandaki önyargıları. En azindan bir orala izin ver. Islandıgını görmek igrendirmez onun hoşuna gider.

Şartlanmamışsınızdır. Kremin zaten işe yaraması mümkün değil. Jinekologa ya da psikologa gidin. Bebek için, eşim için kafasindan çıkın. Kendinizden iğrenmeyi birakin.

Gelip burada cinsellik topiklerinde şakır şakır orgazm olan kadinlari okuyacaksiniz. Saatler suren sevişmeleri okuyacaksiniz. Daima arzulanan kadinlari.

Kendi halinize bakacaksiniz. Seks deneyimlememiş erken bosalan bir koca, hamilelikten bebekten firsat bulunmayan bir cinsel hayat, hiçbir şeyi yaşayamamak, bebek stresi üzerine binen libido patlaması ve hepsinden doğan kavgalar.

Kendi halinize bakacaksiniz. Seks deneyimlememiş erken bosalan bir koca, hamilelikten bebekten firsat bulunmayan bir cinsel hayat, hiçbir şeyi yaşayamamak, bebek stresi üzerine binen libido patlaması ve hepsinden doğan kavgalar...
Bu açıdan bakmamıştım

bu açıdan bakmamıştım tek düşündüğüm çocuk yaşımda küçük değil 29 a girdim geç olmadan çocuk sahibi olmayı istiyordum

Farkli bir psikologa gidin. O akıntı pis bir şey değil, zevk suyu. Erkeklerin bundan igrendigini nereden çıkardınız? Oral esnasinda yüzlerini buna bulayanlar var. Daha neler var size anlatsam şok olursunuz. Cinsellik çok farklı bir eylem. İğrenme duygusu olmuyor bazen. Blu tv'de çıplak filmi var bir ara bakın. Kadin idrarı icen bir adam var. Koltuk altı yalamayı seven ... yani at şu kafandaki önyargıları. En azindan bir orala izin ver. Islandıgını görmek igrendirmez onun hoşuna gide

Farkli bir psikologa gidin. O akıntı pis bir şey değil, zevk suyu. Erkeklerin bundan igrendigini nereden çıkardınız? Oral esnasinda yüzlerini buna bulayanlar var. Daha neler var size anlatsam şok olursunuz. Cinsellik çok farklı bir eylem. İğrenme duygusu olmuyor bazen. Blu tv'de çıplak filmi var bir ara bakın. Kadin idrarı icen bir adam var. Koltuk altı yalamayı seven ... yani at şu kafandaki önyargıları. En azindan bir orala izin ver. Islandıgını görmek igrendirmez onun hoşuna gider.
Pis olduğunu düşünüyordum ama mutlaka denicem ön yargıları zaten kırmam gerekiyor yoksa eşim benden artık uzaklaşır

Ya lütfen biraz mantık yani parmağın kalınlığı ile penis bir mi, tabi ki birisi çok daha kolay 😅 ayrıca kontrol tamamen sizde oluyor. Gayet de kolay oluyor, on numara oluyor, hadi şimdi geçin bir deneyin, yarım saat sonra gelin teşekkür edin bana 🤣
Kalınlığı bir değil ama kendi parmağınızı yapmak çok tuhaf 🤮

Kalınlığı bir değil ama kendi parmağınızı yapmak çok tuhaf 🤮
Ay niye tuhaf olsun burnunuzu da mı karistirmadiniz hiç 😂 bana hangisi tuhaf deseler başkasının bir şeyini benim vajinama sokması daha tuhaf derdim yani, diğeri benim parmağım sonuçta 🤣

Bu sorunu çözmeden çocuk yapmayın sakın.
Bir de mutlaka çözülür canını sıkma. En önemlisi sorun olduğunu ve çözülmesi gerektiğini kabul etmişsin. Bence alanında uzman bir psikoloğa gidin. Hani bu konularda uzmanlaşmış olsun. Ben de birkaç ay yaşadım bu durumu aşırı zor anlıyorum ama geçiyor

X