Eşimle İlişkiye giremiyorum ve kimse bilmiyor çaresizim ne yapmalıyım😤😢

Baya korkum var kas gevşetici hatta uyuşturmak için uyuşturucu krem bile denedim o da olmadı acaba kadın doğuma mı gitsem
Alkol kullanıyormusun

Ben çoğu kişide duydum alkol baya faydalı tabiki ilk gece için

Kafayı bulup hallet gitsin bir anlık bir acı o da öyle canından can kopmayacak yani

Öncelikle bir kadın doğum doktoruna gidip fizyolojik mi psikolojik mi bir sorun var onu öğrenin aha sonda doktorun tavsiyesine göre yol alırsınız

Kendi kendinize tanı koyacağınıza bir doktora görünün. Basbaya vajinismussunuz ama neden nasıl niçin bilmediğinizden ve cinselligi ayıp günah sandığınızdan bazı şeyleri dile dökemiyorsunuz. İlişkiyi yaşamayı bile çocuk için ister gibisiniz. Halbuki cinsellik evliliğin temel taşıdır önce bunu idrak edin

Şuan tek çere bu kaldı ama o da başka yorumlar okumuştum boşuna işte kadın doğuma gidiliyor sizi psikoloğa yönlendiriyor

Malesef şuan bu durumdayım çocuk için istiyorum hatta ilişki olmadan tüp bebek tedavisi mi yapsak diye kendimce düşündüm

Alkol kullanıyormusun

Ben çoğu kişide duydum alkol baya faydalı tabiki ilk gece için

Kafayı bulup hallet gitsin bir anlık bir acı o da öyle canından can kopmayacak yani
Onu bi kez yaptım ama içkiye alışkın olmadığım için durmadan kustum o gece ve durmadan ağladım eşim çok korkmuştu yapamadı hatta bayıltıcı speyle mi yapsak o da satılmıyormuş eşimde öyle baygın yapmam demişti

Malesef şuan bu durumdayım çocuk için istiyorum hatta ilişki olmadan tüp bebek tedavisi mi yapsak diye kendimce düşündüm
Yok daha neler. Siz once evliliginizi iliskinizi bir duzeltin sonra cocuk dogurun ne bu acele. Zevkini bir anlasaniz kendiniz neden bu kadar sure yapmamisim diyeceksiniz zaten. Once bu durumunu bir asin cocuga da esinizede sizede yazik etmeyin.

Ya şöyle diyim sana belki saçma gelebilir ama bunu yapmaya çalıştım sanki ayıpmış gibi inceleyemedim
Kendi bedeninizle ilgili bir şeye ayıp/iğrenç gözüyle bakmamalısınız. Önce tabularınızı yıkın çocuğu sonra düşünün. Vajinismus tedavisi veren psikolog ve doktorlara gitmelisiniz önce ayıp olgusunu aşmanız gerekiyor.

Bu bir gece icin etkili olacak seyleri bir kenara birakin ertesi gun yine yapamazsiniz bunu yapsaniz bile. Kendinizi kesfedin tedavi olun duzgunce.

Büyük ihtimal vajinismus. Fizyolojik bi neden olduğunu sanmıyorum çünkü bakmadım ayıpmış gibi geldi inceleyemedim vs tam vajinismus altyapısı. Kendinize göre tanı koyup yoo bence değil parmak egzersizi de yapmak istemiyorum deyip sınırı çizmişsiniz, biz ne yapabiliriz ki? Uzman desteği almalısınız.

Bir evlilikte cinsellik olmadan çocuk olur mu hiç? O sizin eşiniz. Arkadaşınız değil. Evlilikte cinsellik olmazsa olmazdır bu sorunu çözmeden çocuk olayını düşünmeyin. Sırf elalemi susturmak için çocuk yapmayın öncelikli sorununuz belli.

Yok daha neler. Siz once evliliginizi iliskinizi bir duzeltin sonra cocuk dogurun ne bu acele. Zevkini bir anlasaniz kendiniz neden bu kadar sure yapmamisim diyeceksiniz zaten. Once bu durumunu bir asin cocuga da esinizede sizede yazik etmeyin.
İnsanlar yüzünden ne zaman çocuk yapacaksınız geç oldu hatta annemle bile bu konu yüzünden kavga etmişliğimiz var yani yakın akrabalarım hep şu ağzında ne zaman çocuk yapacaksın insanlar beni yoruyor üzerine bu sıkıntımız beni deli ediyor dediğim herşey tam doğru gidiyor ıslanmada da sıkıntı yok ama iş oraya geldimi kasılıyorum eşimi itiyorum

Çevre susmaz ki, çocuk yapsanız 2.nerede der 2 yapsanız 3 nerede der. Çocuk yapsanız erkendi diyen de olur. Pizza değilsiniz herkesi mutlu edemezsiniz, he deyip geçeceksiniz. Daha cinsellik yaşayamadan çocuk derdine düşmüşsünüz.

Gülüm bak hamile kalmadan önce cinsel hayatini düzene sokman lazim. Bu evliligin icin cok önemli. Simdi tüp bebek yapsan bile bir sekilde esin ilerde cinsel hayatsiz evlilik istemeyebilir. Kendi tedavin önceligin olsun. Bebegi o zaman zaten yaparsiniz

Öncelerinde olur diye düşünüyordum çünkü çaresiz olunca kendimce çözümler bulmaya çalışıyordum yanlış biliyorum ve umarım bunu atlatırım

Ben 4 senelik evliyim biri bana sordugunda dusunmuyorum cocuk daha evliligimin keyfini cikartiyorum diyorum. Hemen kostur kostur cocuk niye. Evlilikten keyif almayi ogrenin once. Kim ne derse de desin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…