Eşimle cevaplarınızı bekliyoruz bu kavganın yönü sizde

Ne var bunda. Neye sinir olduğunuzu anlamak için üç kere okudım. Anne işte şefkat göstermiş ayağının altına krem sürmüş. Neden banyoya sokup kese atmış gibi gerildiniz (buna da neden gerilesiniz de)
Benim abimin eşi de sizin gibi biriydi. Sofrada annem yanına otursa kaldırırdı. Sizin sevgisiz büyümeniz kimsenin sorunu değil.

Gereksiz tepki. Siz kötü bir geçmişe sahip olduğunuz için eşiniz gerçeğini mi reddetsin ? Ben annemle babamı hatırlamıyorum çok küçükken kaybettik. Eşimin anne babası eşime sevgi konusunda çok düşkün hastalansa uyuyamaz, eve geç kalsa panikler ( kötü kaynana profili cizilmesin merhametli ) bu benim çok hoşuma gidiyor. Ayrıca kendi oğlu kremini de sürsün sizene ! Size söylese sürecek misiniz ?
Mekanları cennet olsun 🙏🍀 Benim kayınvalidem de her gün eşimi arayıp mutlaka haber alır, başka şehirdeler, alsın haber, konuşsunlar ne olacak, bana bir zararlari yok ki..

Soruyorum.Eşim.olacak beyefendi ile soralım 100 kadına bakalım ne diyorlar dedik.
Düşünün ki kayınvalidenizdesiniz.Kocaniz ERKEK GRİBİ olmuş. Yayılmış yatıyor. Annesi geliyor ve ayaklarının altına viks sürüyor çoraplarını giydiriyor.Kocanizda gayet memnun istifini bozmuyor.dipnot.benin.annemle.aram çok.kotu çok sevgisiz bir anneye sahibim eşim bunu iyi biliyor.
Şimdi ben bu durumda sinirlenmekte ve buna takmakta haklı miyim.yoksa gereksiz tepki mi veriyorum
Erkek gribi ne? Eksik anlattığınız bişey yoksa haksızsınız, bence eşinizi kayınvalidenizden kıskanmışsınız, hatta bu kadar abartılı bir tepkiden bahsettiğiniz için konunuz çok gerçekçi gelmedi ama yine de yorum yapayım dedim 🤣🤣

Soruyorum.Eşim.olacak beyefendi ile soralım 100 kadına bakalım ne diyorlar dedik.
Düşünün ki kayınvalidenizdesiniz.Kocaniz ERKEK GRİBİ olmuş. Yayılmış yatıyor. Annesi geliyor ve ayaklarının altına viks sürüyor çoraplarını giydiriyor.Kocanizda gayet memnun istifini bozmuyor.dipnot.benin.annemle.aram çok.kotu çok sevgisiz bir anneye sahibim eşim bunu iyi biliyor.
Şimdi ben bu durumda sinirlenmekte ve buna takmakta haklı miyim.yoksa gereksiz tepki mi veriyorum
Siz sevgisiz büyüdünüz ilgisiz kaldınız diye, Eşiniz de mi bu kötü tecrübeleri edinsin istiyorsunuz ? Siz mutsuzsunuz diye eşiniz sevdiğiniz adam da mi aynı durumdan muzdarip olsun ? Bu nasıl bir anlayış .. ❤️‍🩹 siz çektiğinizi bilirsiniz ve en yakınınıza bunu nasıl dileyebilirsiniz ? Evliliğiniz oturmamış henüz ve anne değilsiniz anlaşılan. Herşeyi geçtim insan ben yaşıyamadım bu duyguları eşim yaşıyor ne güzel diye imrenirdim ama ben mutsuzum oda mutsuz olsun diye içime böyle bir kıskançlık beslemezdim tam. Tersine onun adına mutlu olurdum..

Oğlumu düşünüyorum 🫣oyyy anası kurban karısı bı vick surememis miiii gel ben süreyim kyat sen oglummm,annen ne yapsın sana ne çekiyor canın☺️şaka şaka 🤣 ama bende olsam abartmam ne var bjnda zaten gerçekten erkekler hasta olmasın bebekten beter oluyorlar bırak anasi ilgilensin sende keyif yap🫠

Annenizin sevgisiz olması yada sizin anne sevgisinden yoksun büyümeniz eşinizin yada eşinizin annesinin suçu mu? İnsanın evladı 50 yaşına da gelse gözünde bebeği gibi olur ilgilenir her müşkül durumunda özen gösterir iyi olması için. Sanki karşınızda 30-40 yaşındaki oğlunu kucağına almış size nispet yapıyorlar gibi alınmışsınız.
Anneniz size sevgi göstermedi diye kendi çocuğunuzdan sevginizi nasıl esirgemiyorsanız başka bir anneninde evladına sevgisini göstermesi sizi rahatsız etmesin o kişi eşiniz bile olsa bu tarz tepkiye gerek yok.
İçten içe üzülmüş olabilirsiniz ama bunun telafisi başka sağlıklı bir ilişkiye olağan olumsuz tepki göstermek değil maalesef.
Eşinize de geçmiş olsun.

Gayet normal.Siz yapmazsanız annesi yapar ilgilenir tabiki.Bizde.boyle birşeye fırsat kalmıyor ilgileniyorum eşimle,çocuğumla.Normal bir durum

Gereksiz tepki veriyorsunuz. Siz yaralisiniz diye herkes size göre hareket edemez. Esiniz olduğu için icerleyip annesiyle ilişkisini kiskanmissiniz. Anne oğul ilişkilerine karisamazsiniz ama şunu da demeden gecemicem, eşinizin altına da bez bağlıyor mu annesi. Esiniz herhalde bir iki yaşlarında. Koca adam kalksın ilaç mı içecek vikis mi sürecek kendisi yapsın. Bu denli nazlı erkek de ne biliyim topuklu giysin😅🤣kusura bakmayın

Erkek gribi neymiş ay 😅
Cidden bir hastalık mı ,yoksa erkeklerin gereksiz hastalıkları abartmasına istinaden mi🤔
Herkesin anne ve ailesi ile ilişkisi etkileşimi kendine. Siz anneniz ile mesafelisiniz diye eşiniz niye kendi annesi ile mesafeli olsun 🤷🏻‍♀️
Tamam çoğu gelin kv ile sorun yaşar da anneniz ile olmayan iletişimi belki onla kurarsınız 🤷🏻‍♀️
Aşırı oğlunun işini, düşkün yapan kv kp sorun. Elim ayağım tutarken ben annemin bana ayağıma krem sürmesini istemem hicap duyarım lakin çok hasta iken ameliyat doğum vs eliyle yedirdi içirdi giydirdi bi bebek gibi baktı Allah razı olsun 🥲
Şuraya geleceğim anlattığızda olağanüstü bir durum göremedim. Olayın yaşanış şekline bağlı anne-oğul ilişkisinde yüzeysel bir yorum yapmak zor
Son olarak bu eşle Görücü de olsa sevgili de olsanız kv,kp ile tanışmışsınızdır, hadi yok diyelim nişan varken fark edilir. Kabullenememiş olmanız gerekiyordu, aksi halde ona göre aksiyon alınabilirdi🤷🏻‍♀️

X