Eşimle cevaplarınızı bekliyoruz bu kavganın yönü sizde

Sen sürdür ama sen sürme. 😂 Ay ben erkeklerin grip olunca ölecek gibi davranmasına çok sinir oluyorum. Babam aha azrail geldi, götürecek beni diye diye yatardı da grip olunca. Travmam var. 😂
Çay çorba yaparım, ateş ölçerim yeter.
Aha benim babam da öyle grip olsun hemen yatak döşek ölüyorum çok kötüyüm bilmem ne falan. Benm adam canı çıksa hala iyim der yatmaz 😂

Hava kaç gündür soğudu, ben adamın peşinde sweat gezdiriyorum. Sevdiklerime karşı çok şefkat doluyum, yapı meselesi 🤷
Aynen valla, hırkası peşinde geziyorum, bir de çorap giymeme huyu var, ayağı buz gibi oluyor gene giymiyor, öyle rahatmış. Valla uzanırken gidip çorap bile giydiriyorum bazen, içim rahat etmiyor.. Ama sevdiğim için yapıyorum o da benim için yapar, karşılıklı..

Aynen valla, hırkası peşinde geziyorum, bir de çorap giymeme huyu var, ayağı buz gibi oluyor gene giymiyor, öyle rahatmış. Valla uzanırken gidip çorap bile giydiriyorum bazen, içim rahat etmiyor.. Ama sevdiğim için yapıyorum o da benim için yapar, karşılıklı..
Evet tamamen karşılıklı olmasa içinden gelmez zaten. Hayat arkadaşı olmak biraz da böyle şey 🌸

Çorap giydirme olayını yapmışlığım var benimde. Ama o da çok şey yapar bnm için

Soruyorum.Eşim.olacak beyefendi ile soralım 100 kadına bakalım ne diyorlar dedik.
Düşünün ki kayınvalidenizdesiniz.Kocaniz ERKEK GRİBİ olmuş. Yayılmış yatıyor. Annesi geliyor ve ayaklarının altına viks sürüyor çoraplarını giydiriyor.Kocanizda gayet memnun istifini bozmuyor.dipnot.benin.annemle.aram çok.kotu çok sevgisiz bir anneye sahibim eşim bunu iyi biliyor.
Şimdi ben bu durumda sinirlenmekte ve buna takmakta haklı miyim.yoksa gereksiz tepki mi veriyorum
Gereksiz tepki. Siz kötü bir geçmişe sahip olduğunuz için eşiniz gerçeğini mi reddetsin ? Ben annemle babamı hatırlamıyorum çok küçükken kaybettik. Eşimin anne babası eşime sevgi konusunda çok düşkün hastalansa uyuyamaz, eve geç kalsa panikler ( kötü kaynana profili cizilmesin merhametli ) bu benim çok hoşuma gidiyor. Ayrıca kendi oğlu kremini de sürsün sizene ! Size söylese sürecek misiniz ?

''Sen yapmazsan kayinvaliden yapar" ifadesi bence de cinsiyetçi bir yaklaşım. Bu arada adam ciddi bir hastalık yaşamıyor, altı üstü ayağına vicks sürülmüş kendi de yapabilirdi, isterse eşi de yapar ancak "eşi yapmalı" zorunluluğu bana göre de doğru değil. Allah korusun ciddi bir hastalık olur o zaman vicdan sorgusuna girilir ama bunun için kadın neden yapmıyor mantığı bana da ters.
Hıııı.. Bi kadının kocasına merhamet gösterebilmesi için ya da sizin deyiminizle vicdan sorgusuna girmesi için adamcağızın kanser olması, elden ayaktan kesilmesi falan gerekiyor 😅 yapmayın allah aşkına.. Adam uzuvlarını kullandığı için naz yapmayacak ya da ilgi istemeyecek mi?

Sen sürdür ama sen sürme. 😂 Ay ben erkeklerin grip olunca ölecek gibi davranmasına çok sinir oluyorum. Babam aha azrail geldi, götürecek beni diye diye yatardı da grip olunca. Travmam var. 😂
Benım de babam hüngür hüngür aglamıstı Bi gün
Orucuz iftar zamanı
Midesi bulanmaya başladı serum taktı ablam😂😂😂 babam nasıl aglıyo titriyor fılan😂😂😂😂😂 yorgana sarıldı yattı hönküre hönküre

Son düzenleme:

Ahahah 🤣 yok bizimki gripken zaten oyle seyler surdurmez. Hangi doktora gitsek diye butun hastaneleri arastirir 🤣 cok agir vaka saniyor kendini 🤣 ama ayagi falan agrisa surerim yani. Ben de cay corba yapamam kendi yapar cunku benden daha becerikli o konularda :))

Çorap giydirme olayını yapmışlığım var benimde. Ama o da çok şey yapar bnm için
Karşınızdaki insan da sizin için yapıyorsa zaten içinizden geliyor. Üstümü örter, kahvemi yapar. Ev işlerinde destek olur. İnsanın eşi hayat yoldaşı olmalı. Kavga da olmuyor mu oluyor ama ilişkinin özü, eşlerin kalbi niyeti önemli..

Bu annelik etmek değil mi? Bana öyle geliyor. Bilmiyorum şefkatin bu kadarı fazla gibi. Çocuk değiller ki.

Karşınızdaki insan da sizin için yapıyorsa zaten içinizden geliyor. Üstümü örter, kahvemi yapar. Ev işlerinde destek olur. İnsanın eşi hayat yoldaşı olmalı. Kavga da olmuyor mu oluyor ama ilişkinin özü, eşlerin kalbi niyeti önemli..
Çok güzel dedin kalbi niyeti önemli. Benm eşimi anlattın resmen o da çok merhametlidir.

Hıııı.. Bi kadının kocasına merhamet gösterebilmesi için ya da sizin deyiminizle vicdan sorgusuna girmesi için adamcağızın kanser olması, elden ayaktan kesilmesi falan gerekiyor 😅 yapmayın allah aşkına.. Adam uzuvlarını kullandığı için naz yapmayacak ya da ilgi istemeyecek mi?
Cok başka birşeyden bahsediyorum. ''Sen yapmazsan o yapar'' ifadesi zorunlu tutmaktır, mecbur görmektir, katılmadığım kısım bu.. yoksa tabii ki nazlanılır, jestler yapılır, ilişkiye sevgi, şefkat katar bu tarz davranışlar..

Hava kaç gündür soğudu, ben adamın peşinde sweat gezdiriyorum. Sevdiklerime karşı çok şefkat doluyum, yapı meselesi 🤷
Kitaplar bile var bu konu hakkında. Herkesin sevgi dili farklıdır. Kimi dile getirerek gösterir sevdiğini, kiminin sevgi dili hayatındaki kişinin işlerini kolaylaştırmaktir, bir başkası hediye alır, bir başkası kaliteli zaman aktiviteleri ayarlar... Hiçbiri doğru ya da yanlış değil, sadece hepimizin bir ya da birkaç sevgi gösterme biçimi oluyor, birbirinden farklı.
Konu sahibinin kaynanasinin da bu demek ki. Eminim konu sahibi de başka şekillerde belli ediyordur sevgisini.
ayagim agriyor esime krem surduruyorum :)) yarin esimin agrisa ben de surerim. O is biraz kiyamamakla alakali.
Ben bütün yaz şöyle bir şeyim;
IMG_20240505_015046.jpg

😂😂 İlgi vermeye de ilgi görmeye de asla doyamam

Evet canım.zaten.kendisi.suan.bosanma.teklifinde.bulundu zaten belli araştırmış.simdi konu sığ gibi duruyor ama olay bu kadınla.cocugunun sürekli mesafesiz ve mic mic oluşu ve adamın bu mesafeyi ayarlayamayisi ...
Bir de senin dirdirin. Yani annesiz biri olarak söylüyorum banane eşimle annesinin mic mic davranisindan ? Beni ilsikiye dahil etmeye zorlanmadikca , evime yansimadikca yanak yanağa dizdize otursun.

X