Eşimle cevaplarınızı bekliyoruz bu kavganın yönü sizde

Ahahah 🤣 yok bizimki gripken zaten oyle seyler surdurmez. Hangi doktora gitsek diye butun hastaneleri arastirir 🤣 cok agir vaka saniyor kendini 🤣 ama ayagi falan agrisa surerim yani. Ben de cay corba yapamam kendi yapar cunku benden daha becerikli o konularda :))
Doktor deyince aklıma geldi, babamın yine bir gün hafif burnu akıyor ama başka bir şeyi yok. Ateşten titriyor gibi yapıyor, inliyor ölüyorum diye, böyle aşırı perişan. Titreme taklidini çok yapamıyor komik oluyor çıkıp gülüyoruz. Sonra annem dedi hadi doktora gidelim. Hastanede doktora demiş ki doktor bey kocam ölüyorum diyor buna bir iğne falan bir şey yapın da ölmesin. 😂

Kitaplar bile var bu konu hakkında. Herkesin sevgi dili farklıdır. Kimi dile getirerek gösterir sevdiğini, kiminin sevgi dili hayatındaki kişinin işlerini kolaylaştırmaktir, bir başkası hediye alır, bir başkası kaliteli zaman aktiviteleri ayarlar... Hiçbiri doğru ya da yanlış değil, sadece hepimizin bir ya da birkaç sevgi gösterme biçimi oluyor, birbirinden farklı.
Konu sahibinin kaynanasinin da bu demek ki. Eminim konu sahibi de başka şekillerde belli ediyordur sevgisini.

Ben bütün yaz şöyle bir şeyim;
Eki Görüntüle 3422978
😂😂 İlgi vermeye de ilgi görmeye de asla doyamam
Adamın parmaklarda rengini destekler sekılde Töbe estağfurullah cinnimsi bişey gibi

Soruyorum.Eşim.olacak beyefendi ile soralım 100 kadına bakalım ne diyorlar dedik.
Düşünün ki kayınvalidenizdesiniz.Kocaniz ERKEK GRİBİ olmuş. Yayılmış yatıyor. Annesi geliyor ve ayaklarının altına viks sürüyor çoraplarını giydiriyor.Kocanizda gayet memnun istifini bozmuyor.dipnot.benin.annemle.aram çok.kotu çok sevgisiz bir anneye sahibim eşim bunu iyi biliyor.
Şimdi ben bu durumda sinirlenmekte ve buna takmakta haklı miyim.yoksa gereksiz tepki mi veriyorum
Eşiniz haklı bence. Ben kendim anne değilim.Fakat 25 yaşında olmama rağmen annemin gözünde hala 2 3 yaşında çocuğum hele hasta olduğumda.
Bu arada annenize aranızdaki ilişki için üzüldüm ancak bu durumu evliliğini zevk yansıtmayın eşinizle mutlu olmaya bakın.

7 sayfa kadını gommusuz üstelik enişte okurken. Ben de toksik falan yazdım da arada birileri de savunur nasılsa demiştim.
Fikrimi değiştiriyorum..
Bacim sen haklısın. Bence enişte senden özür dilesin konu kapansın. Girl power ✌️
Enişte boşanmaya karar vermiş, geç kaldınız birkaç dakika.

Bu annelik etmek değil mi? Bana öyle geliyor. Bilmiyorum şefkatin bu kadarı fazla gibi. Çocuk değiller ki.
Yazıya dökülünce öyle gibi geliyor, her saniye değil zaten söylediğim şey. Her ilişkinin dinamiği farklı, bir de karşılıklı olunca içten geliyor, yeri geliyor ben de çocuklaşiyorum öyle bakıldığında. Flört ediyorduk yıllar önce, eşim de mesleği gereği kışın soğukta ofis dışında olabiliyor, ona kalın bir içlik aldım üşümesin diye, kendi akıl edememiş, hala "bir içliğe tavladin beni" esprisi geçer aramızda. Bazı erkek şefkati çok seviyor, benimki de öyle. Oğlumu severim mesela sonra "gel beni de sev der" çocuk değiller belki ama çocuk gibiler 🙂 Ama şunu her zaman derim, şefkate de, iltifata da erkeğin de ihtiyacı var kadınlar gibi, ilişkileri beslemek lazım, tabii kıymet bilene..

Hahaha her bir zerresiyle güneş yanığı olmuş iste. Benim Slav sevgilim de aynı bu adam gibi yanardı. Tatilin başında daş gibi çocuktu, tatilin sonlarına doğru domatese benzerdi 🍅
Off hayal ettim de
Tatilin sonlarına dogru terkedesınn gelmıyor muydu
Sekilci degıl mısındır
Ya Bi ben mi takılıyorum şekle şükle

Eşiniz haklı bence. Ben kendim anne değilim.Fakat 25 yaşında olmama rağmen annemin gözünde hala 2 3 yaşında çocuğum hele hasta olduğumda.
Bu arada annenize aranızdaki ilişki için üzüldüm ancak bu durumu evliliğini zevk yansıtmayın eşinizle mutlu olmaya bakın.
Aaa ne güzel
Ben hasta olunca annem bizden daha cok hasta olup yatıyor hemen😂😂😂 ben daha cok hastayım der😂

Yazıya dökülünce öyle gibi geliyor, her saniye değil zaten söylediğim şey. Her ilişkinin dinamiği farklı, bir de karşılıklı olunca içten geliyor, yeri geliyor ben de çocuklaşiyorum öyle bakıldığında. Flört ediyorduk yıllar önce, eşim de mesleği gereği kışın soğukta ofis dışında olabiliyor, ona kalın bir içlik aldım üşümesin diye, kendi akıl edememiş, hala "bir içliğe tavladin beni" esprisi geçer aramızda. Bazı erkek şefkati çok seviyor, benimki de öyle. Oğlumu severim mesela sonra "gel beni de sev der" çocuk değiller belki ama çocuk gibiler 🙂 Ama şunu her zaman derim, şefkate de, iltifata da erkeğin de ihtiyacı var kadınlar gibi, ilişkileri beslemek lazım, tabii kıymet bilene..
Şefkate iltifata tabii ki ihtiyaçları var ama bana kadınlarımız annelik ve eşliği biraz karıştırıyor gibi geldi ne yalan söyleyeyim.
Hani içlik almak başka bir şey içliği giydirmek başka. Siz bu şekilde mutlu olabilirsiniz. Sadece düşüncemi söyledim.

Şefkate iltifata tabii ki ihtiyaçları var ama bana kadınlarımız annelik ve eşliği biraz karıştırıyor gibi geldi ne yalan söyleyeyim.
Hani içlik almak başka bir şey içliği giydirmek başka. Siz bu şekilde mutlu olabilirsiniz. Sadece düşüncemi söyledim.
Elbette, dengeyi kaçırmamak lazım tabii ki..Açıkçası eşimin beni anne gibi görmesini istemem.. Kantarın topuzu kaçmamalı..

X