eşimle ayrılık kararı

iceberg_

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
13 Temmuz 2018
7
0
42
Merhaba,

Burada yazmaya çok düşündükten sonra karar verdim. Belki bu yazdıklarım silinecek veya ben engelleneceğim göremeyeceğim. Foruma erkekler alınmıyor anladığım kadarı ile, ama evliliğimin yıkılmaması için bir yol arıyorum. Yöneticilerden ricam kısa bir müddet üyeliğim silmezler ve bende sizin fikirlerinizi alabilirsem gerçekten çok sevineceğim, sonrasında zaten kendim ayrılırım siteden.

Konuya gelecek olursak,

16 yıllık beraberiz ve 14 yıllık evliyiz, bu evliliğin meyvesi güzel bir kızımız var. Eşimi gerçekten çok seviyorum. Bu yüzden yıllardır durumumuz ile ilgili bir çıkar yol arıyorum ama maalesef bir türlü bulamadım. Evliliğimizin ilk bir kaç ayında haftada 1 veya 2 defa ilişkiye giriyorduk sonrasında bu zaman gittikçe uzamaya başladı. nereden baksanız son 10 yıldır, ortalama ayda 1 bazende 2 ayda 1 defaya kadar düştü. Tabi ki buda benim isteğim üzerine. Sürekli reddedilmekten sıkıldım, artık evliliğimizi sonlandırmayı düşünüyorum. Ama kızım tüm bu fikirlerimi alt üst ediyor. Çok fazla kavgamız (anlaşamama, ters düşme) olmaz, asla elimi kaldırmayı bırakın bunu yapmayı aklımdan bile geçirmemişimdir. Bir birimize karşı her zaman saygılıyızdır, eşime karşı asla argo kelime kullanmam (lan bile demem). Bunlar benim karşındaki kişiye saygısızlıktır.

Evet evliliğimiz boyunca bazen zor zamanlar geçirdik, her zaman için ben ona, o bana destek olmuştur. Söylediğim gibi Hala eşimi çok seviyorum, fakat artık dayanacak gücüm kalmadı. Sürekli kendimi yemekten bir hal oldum, artık iyi yada kötü sonuçlanmasını istiyorum. son bir kaç aydır eşimi aldattım ve bu da benim psikolojimi daha da bozdu.

Gerçekten yorumlarınıza ihtiyacım var.

Şimdiden teşekkürler.

Öncelikle muhtemelen birazdan banlanırsın.
Bence klasik reddedilen erkek bahanesiyle aldatmanız çok yanlış.
Eşinizle konuşmayı deneyin, onun ilişkideki sorunlarını dinleyin. Belki mutlu olamıyordur, hemen başka liman aramayın.

Cevabınız için teşekkürler,
bunu 10 yıldır deniyorum, sizin tabirinizle başka liman arayışım 10 yıl düzeltme çabalarımdan sonra oldu.
ve bunlar başka liman değillerdi zaten sadece dürtülerimin ve sonrasında pişman oluğum zamanlardı.

Evet yaptım bunu ve bundan zaten pişmanım,
Fakat anlayamadığım direkt tüm yazıda sadece aldatma kısmını görmeniz çok ilginç geldi bana.
Ben yazımda nasıl çözüm bulabilirim diye sormuştum.

Aldatmissin artık çözüm mü kalır? Bir daha karınla beraber olup hastalık filan bulaştırmadan boşan bari...

Bir birimize karşı her zaman saygılıyızdır,

ne eşinize ne kendinize saygınız yokmuş ki aldatmışsınız.. eşiniz sizi affetse de vicdan azabının ağırlığının geçeceğini sanmıyorum keşke geçse unutulsa

10 yıldır konuşuyoruz, ama bir değişiklik yok.
Bazen ne kadar konusursak konusalim dank etmesi ve kiymetimizin anlaşılması için bi ayrılık gerekir diye düşünürüm hep. Sizde uzun süredir konusmussunuz ama esiniz için konusmaniz siradanlasmıs. Hakkinizda hayırlısı olsun.

Bazen ne kadar konusursak konusalim dank etmesi ve kiymetimizin anlaşılması için bi ayrılık gerekir diye düşünürüm hep. Sizde uzun süredir konusmussunuz ama esiniz için konusmaniz siradanlasmıs. Hakkinizda hayırlısı olsun.
teşekkürler :KK43:

Benim eşimde erkek oldugu halde çok isteksiz bende onu mu aldatayım?

Sizin sorunuza gelince aldatmış ve pişman olmuşsunuz.

Eşinizle cinsel sorunlarınızı konuştunuz mu?
Belki mutlu olmuyordur yada istekleri farklıdır.
Kadınlar bedensel degil onve ruhen sevnek sevilmek isterler.
Bu durumu konuşun açık açık sonuçta o sizin hayat arkadaşınız.

Aldatmaya tabii takılırız çünkü kadınların en hassas noktasıdır. Aldatan bir erkek bence işin kolayına gitmiştir. On yıldır düzeltmeye çalışıyorum demişsin eşin de belki on yıldır katlanmaya çalışıyordur. O da mı aldatsın o zaman sorun çözülmüyor diye.

10 yıldır değişmiyorsa ayrılcaktın .
Aldatmanın affı yok .
Nasıl miden aldı ?

10 yıldır, aklıma gelebilen her şekilde konuşmayı denedim.
daha öncesinde özel günlerde mutlaka bir şeyler yapardım bu zamanla ben yıprandıkça azaldı son bir yıldır içimden gelmiyor açıkçası

10 yıldır, aklıma gelebilen her şekilde konuşmayı denedim.
daha öncesinde özel günlerde mutlaka bir şeyler yapardım bu zamanla ben yıprandıkça azaldı son bir yıldır içimden gelmiyor açıkçası
Elbette hiçbirşey tek taraflı olmuyor içinizden gelmemesi normal ama lütfen birdaha aldatmayın öyle bir fikriniz varsa boşanın hiçbir kadın hatta insan aldatılmayı haketmiyor.

Elbette hiçbirşey tek taraflı olmuyor içinizden gelmemesi normal ama lütfen birdaha aldatmayın öyle bir fikriniz varsa boşanın hiçbir kadın hatta insan aldatılmayı haketmiyor.
Elbette aldatmayacağım, Düzeltmek için elimden gelen her şeyi yaptım, düzeltemedim. Artık ne yapabilirim bilmiyorum bu yüzden buraya sizin fikirlerinizi sormak için üye oldum.

X