Eşimle ayri şehirlerdeyiz

binnur2008

Guru
Kayıtlı Üye
27 Ekim 2008
29
0
Henüz on aylik bir oğluşumuz var eşim maddi sikintilarimiz yüzünden şehir dişinda çalişmak zorunda kaldi borçlarimizi bitirmek için bizden çok uzakta çalişiyo en erken 2 ayda bir geliyo benden ve çocuğundan ayri çalişmak zorunda .bunun nekadar zor olduğunu tahmin edenleriniz vardir sanirim.birbirimize hep destek olmaya çalişiyoruz, ama; çok zor günler geçiriyoruz bu günler biter mi? Bizde maddi sikintilarmizi aşip rahat bir hayat sürermiyiz sizce?

allah yardımcınız olsun öncelikle
zor tabii kolay olurmu hiç
ama eşiniz sizin için çalışıyor, çocuğunuza daha iyi bir gelecek sunmak adına katlanıyor bu sıkıntılara
inşallah çok uzun ayrılık olmaz sizinkisi yoksa evliliğinizde etkilenir çocuğunuzda, tez zamanda kavuşursunuz inşallah
sen çalışıyormusun peki? eşinin yanına gitme imkanin yokmu

Allah yardımcınız olsun canım...ama herşey sana ve çocuğuna iyi bir hayat yaşatabilmek için...böyle düşünerek kendini oyala...
her kışın bir yazı vardır elbet bir gün emeklerin karşılığı alınacak....
sabret canım gün gelecek sende eşine kavuşacaksın...
hayat şartları çok acımasız ama katlanmak gerek....
birbirinize destek olun....

Henüz on aylik bir oğluşumuz var eşim maddi sikintilarimiz yüzünden şehir dişinda çalişmak zorunda kaldi borçlarimizi bitirmek için bizden çok uzakta çalişiyo en erken 2 ayda bir geliyo benden ve çocuğundan ayri çalişmak zorunda .bunun nekadar zor olduğunu tahmin edenleriniz vardir sanirim.birbirimize hep destek olmaya çalişiyoruz, ama; çok zor günler geçiriyoruz bu günler biter mi? Bizde maddi sikintilarmizi aşip rahat bir hayat sürermiyiz sizce?

Canım benim seni çok iyi anlayabiliyorum.Çünkü biz de eşimle geçen sene 15 ay ayrı kaldık.Ancak 2 ayda bir gelebiliyordu.Ben iki çocuğumla evdeydim.O işi gereği çok uzaklarda...Bu sene biz onun yanına geldik daha fazla ayrı kalamayacağımız için...Çok zor olduğunu biliyorum ama bunlar geçici ayrılıklar canım.Allah Başka türlü ayrılıklar vermesin...

Bende çalişiyorum yanina gitme şansimiz yok çünkü şirketi sürekli başka şehirlere gönderiyo yani onunda sabit yeri yok.

canim benim..bende eşimden 6 ay ayri kaldim..eşim yurtdişina gitmişti..neler hissettigini gayet iyi anliyorum..ama merak etme..geciyor..tersini düşün..eşin yaninda ama işsiz olsa? borclarinizi ödeyebiliyor olmak yerine borclarinizin hergeçen gün katlandigini düşün..eminim şuanki haline şükrediceksin :KK66: maddi sıkıntılar zaman zaman her aile yasiyor gercekten..kendi tek sanma lütfen..güçlü olmaya caliş..elbet bugunler gececek ve güzel günlerde gelicek inşaAllah :KK66:

canım benim ...

üzülmen çok normal tabi ama inan ki ilerdeki güzel günler için çekiyorsunuz bu ayrılığı...

mutahhara arkadaşımın dediği gibi ya daha kötü olsaydı.. Allah korusun.. eşi işsiz olup çok daha fazla sıkıntı çeken insanlar var çok şükür eşinin işi var ve çalışıyor..
ama tabii özlüyorsun yanında istiyorsun çok iyi anlıyorum seni...
bir de şöyle düşün iyi ki oğluşun var... yalnız değilsin ki..
akşamları eve gittiğinde sarılıp koklayabileceğin, gülüp oynayacağın bir zenginliğin var di mi...

geçecek inşallah bu günler..

üzme kendini..

allah yardımcınız olsun
ne kadar kalıcak eşiniz şehir dışında
sayılı gün çabuk geçer merak etmeyin
neler neler geçmiyorki bu da geçer

X