Eşimin yazdığı cevaba bakın

Sen esi çalıştığı üniversitenin kulüp etkinliğinde köy okulu öğrencilerine oyuncak almak için diğer kulüp sorumlusu ile buluşma planı yapti diye deliren, onları oyuncakçida basmak isteyen üyeymissin.
Hamile mi kaldın? Aferin. Bu mutsuz, güvensiz ve kavga içinde yuvaya bir kurban daha lazımdı

Bunu açıkça eşimle konuştum ama narsist bir adamın bunu anlamasını pek beklemedim. Açıkçası o mesaja gülme sebebimde buydu. Yani 3 yıldır benzer cevap.
Önüne gelen eşine kendi kendine narsist teşhisi koyuyor orası ayrı ama diyelim ki öyle bu adamdan çocuk yapmayacaktınız o zaman. O mükemmeliyetçi tavrını çocuk üzerinde de devam ettirecek eşiniz.

Adam da üniverste araştırma görevlisi
Kendisine es diye sectigi kadın en basit yazım kuralına bile bakmıyor. Gıcık oluyordur adam. Ben uyuz olurum -De , -ki ayrı yazımına
Aman üniversite araştırma görevlilerini bilmesek eğer yazım, noktalama ve diksiyon takıntılıysa ona göre birini seçecekti. Ben öyle yaptım

Adam da üniverste araştırma görevlisi
Kendisine es diye sectigi kadın en basit yazım kuralına bile bakmıyor. Gıcık oluyordur adam. Ben uyuz olurum -De , -ki ayrı yazımına
Ay adam yazları anasıyla köyde geçiren bir tip, 3 yıldır evliler bir yer görüp, gezmemişler, tatile gitmemisler, tek bildiği köy. Yazım kuralı falan dikkate alacak biri olduğunu sanmıyorum.

Dik duruş diyecektin yanlış oldu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…