Eşimin yazdığı cevaba bakın

Adam da üniverste araştırma görevlisi
Kendisine es diye sectigi kadın en basit yazım kuralına bile bakmıyor. Gıcık oluyordur adam. Ben uyuz olurum -De , -ki ayrı yazımına
Pardon da siz kime ne diyorsunuz farkında mısınız ?
Adam da üniverste araştırma görevlisi
Kendisine es diye sectigi kadın en basit yazım kuralına bile bakmıyor. Gıcık oluyordur adam. Ben uyuz olurum -De , -ki ayrı yazımına
Kendine eş diye seçtiği kadın en basit yazım kuralına bile bakmıyor derken? Bu haddi hakkı ve üslupsuzca tavrınızı kişiliğinize mi borçlusunuz? Bu mesajı otomotik klavyeden yazıldığını biliyorsunuz umarım. Onu da geçtim de cidden siz kimsiniz yaaa kendine eş diye seçtiği kadın derken kimi basite alıyorsunuz haddinizi bilin. Size burada eğitim hayatımdan bahsetmek istemiyorum. Ama size bu üslubun ne kadar çirkin hadsiz ukâlaca olduğunu bildirmek isterim ki. Her önünüze gelen bu üslupla yaklaşmamanız gerektiğine dikkat edin...

Sizin tarzınızdaki kadınlara ne desek boş. Hak ettiğinizi yaşıyosunuz işte bundan fazlası olmaz. Sadece doğacak çocuğa üzülüyorum hayata 1-0 yenik başlayacak şimdiden.

Pardon da siz kime ne diyorsunuz farkında mısınız ?

Kendine eş diye seçtiği kadın en basit yazım kuralına bile bakmıyor derken? Bu haddi hakkı ve üslupsuzca tavrınızı kişiliğinize mi borçlusunuz? Bu mesajı otomotik klavyeden yazıldığını biliyorsunuz umarım. Onu da geçtim de cidden siz kimsiniz yaaa kendine eş diye seçtiği kadın derken kimi basite alıyorsunuz haddinizi bilin. Size burada eğitim hayatımdan bahsetmek istemiyorum. Ama size bu üslubun ne kadar çirkin hadsiz ukâlaca olduğunu bildirmek isterim ki. Her önünüze gelen bu üslupla yaklaşmamanız gerektiğine dikkat edin...
E araştırma görevlisi demek akademik kariyer yapan, hayatı makale okumakla, makale yazmakla geçen, içinde sadece Türkçe ve matematik olan sınavlara girip uzun paragraflar okuyan meslek sahibi demek. Biz düz insanlar bile gıcık oluyoruz -ki'yi -de'yi yanlış yerde ayırana birlestirene. Kaldı ki hayatı okumakla geçen bir insan nasıl rahatsız oluyordur şu mesajdan. Bu kelime düzeltme hatası değil ki. Komple ayırma zahmetine girmemişsiniz.
Ayrıca üniversitede çalışan kocanızin toplum yararına bir kulüpte görevli olması başka kadınlarla iletişim halinde olduğundan dolayı korkunç bri şey sizin için. Normalde okumanın insanın ufkunu açması gerekirdi. Ama gerçi sizin araştırma görevlisi eşiniz sizin çalışmaniza, arkadaşlarınıza, tek başınıza bir şeyler yapmanıza da karşıydı. Gerici bir akademisyen... çok ilginç. Böyle bakınca hizuran hizuran haklı. Akademisyen diye gozde buyutmemek lazım

Bu kelime düzeltme hatası değil ki. Komple ayırma zahmetine girmemişsiniz.
Bu otomotik düzeltme hangi telefonlarda var merak ediyorum. iPhone’da yanlış yazmak istesem yazamıyorum, bildiğin yazmıyor telefon, yanlış kelime bitince boşluk bırakmıyor. Bir de tüm yanlış kelimelerin altında sıralı kırmızı noktalar oluyor düzeltilsin diye. (Mesela şu an otomotikte var ahsjsj)

Son düzenleme:
X