Eşimin yazdığı cevaba bakın

Mlk8822

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Ekim 2021
580
-44
30
Arkadaşım bir süredir eşim benimle sert şekilde azarlayarak konuşuyor. Bende ona bu mesajı göfnrridim bana yazdığı mesaja bakın. Sizce ne demek istiyor

Son düzenleme:
Niye güldün ki?
Eşin belli ki seni sallamıyor. Madem böyle bir şey söyledin, dediğiniz yap muhatap olma bakalım ne olacak
Çünkü eşimin 3 yıldır aynı tavrı. Hiç mi değişmez bir insan hiç mi değişik bir cevap vermez. O yüzden güldüm5

iki taraflı dinlenmesi lazım. beyfendi iyi tavırdan da anlamadığınızı düsünüyor. boşasın sizi o zaman?
Diğer paylaşımlarıma baktınız mı hiç? Evlendiğimden beri eleştiri haksız mantıksız yanlış olarak baskı altındayım. Dik durduğum için de manipüle ediyor

Diğer paylaşımlarıma baktınız mı hiç? Evlendiğimden beri eleştiri haksız mantıksız yanlış olarak baskı altındayım. Dik durduğum için de manipüle ediyor
önceki konularınızı bilmiyorum özür dilerim. sadece bu konuya bakarak yorum yaptım ben

Hangi konuda böyle konuşuyor ki? Genel bir durum mu yoksa şu an için bir sorununuz mu var?
Genel olarak. Ama eşimin üslubu genelde boxuktur dışarıya karşıda öyleydi onu törpüledi ama bana karşı çok bilmişlik yapıp herşeyi öğretmeye çalışıyor. Herşeyi o bilir hep o doğrudur

Baktım, 3 yıldır size karşı böyle olduğunu düşündüğünüz kocanizdan hamile kalmak için uğraşıp durmuşsunuz. Demek ki çokta dert değil bunlar sizin için. Şimdi de hamilesiniz. Adamın sizinle ilgli kaygı duyacağı hiçbir şey yok. Kervanı bir şekilde yürüyor. Ciddiye de almıyor sizi yani üzgünüm.

önceki konularınızı bilmiyorum özür dilerim. sadece bu konuya bakarak yorum yaptım ben
Estağfirullah özür dileyecek birşey yok. Siz de yanlış anlamayın lütfen. 3 yıldır evliyim ve 3 yıldır eleştiriye haksız olmaya yanlış mantıksız hatalı olmamala suçlanıyorum. Eşime güzel dille söyledim bak bu dil beni olumsuz etkiliyor beni eleştirme dedim ama yok eşim her zaman haklıdır doğrudur mantıklıdır ve yaptıkları doğrudur
Bende kendimi ezdirmiyorum dik duruyorum.

Hamile kalmamı benim kadar eşimde istedi. Ve bazı sıkıntılarımız için daha fazla ertelemek istemedik. Haa açıkçası sorsanız şu an bekar olmayı daha çok isterdim

sizin hayatınız tabii ki ama böyle bir insanla hayat zor. insan bazen kendine olan güvenini kaybedip yetersiz hissediyor. neden ondan uzaklaşmayı, ayrılmayı tercih etmiyorsunuz. 3 yıldır böyleyse demek ki bu adam değişmeyecek. siz ya bunu kabullenecek ya da terkedeceksiniz. dik durmak karşıya karşı sizi korur ama en cok da sizi yorar. bir evlilikte sürekli dik durma ihtiyacı duymak sizi yorar

Hamile kalmamak benim kadar eşimde istedi. Ve bazı sıkıntılarımız için daha fazla ertelemek istemedik. Haa açıkçası sorsanız şu an bekar olmayı daha çok isterdim
Eşinizde istiyorsa, bunun icin kendine çeki düzen vermesi gerektiğini söyleyecektiniz. Kötü muameleye, baskıya maruz kalan sizmissiniz. Öyle davranmasına rağmen babalikla mükafatlanmış adam, niye kendini zorlasın artık?

Son düzenleme:
Hamile kalmamı benim kadar eşimde istedi. Ve bazı sıkıntılarımız için daha fazla ertelemek istemedik. Haa açıkçası sorsanız şu an bekar olmayı daha çok isterdim
Ya erkekler ister. O mu taşıcak 9 ay, o mu doğurcak o mu işten güçten sosyal hayattan uzak kalcak, o mu her boşanma lafında çocukla tehdit edilecek?

Eşiniz tabi çocuk ister. Sürekli eleştirse de kötü hissettirse de elinin altında olan bir kadın var. Çocuğunuz olunca eşinize sizi eleştirmek için 9282273625 fırsat daha çıkar. Valla adam akıllı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…