Eşimin yazdığı cevaba bakın

Eşinizde istiyorsa, bunun icin kendine çeki düzen vermesi gerektiğini söyleyecektiniz. Kötü muameleye, baskıya maruz kalan sizmissiniz. Öyle davranmasını rağmen babalikla mükafatlanmis adam, niye kendini zorlasın artık?
Bunu açıkça eşimle konuştum ama narsist bir adamın bunu anlamasını pek beklemedim. Açıkçası o mesaja gülme sebebimde buydu. Yani 3 yıldır benzer cevap.

Eşiniz tabi çocuk ister. Sürekli eleştirse de kötü hissettirse de elinin altında olan bir kadın var. Çocuğunuz olunca eşinize sizi eleştirmek için 9282273625 fırsat daha çıkar. Valla adam akıllı.
Ama ben ona karşı dik duruyorum ve eleştirilerini kabul etmiyorum. Yani pasif kalmıyorum.

Hamile kalmamı benim kadar eşimde istedi. Ve bazı sıkıntılarımız için daha fazla ertelemek istemedik. Haa açıkçası sorsanız şu an bekar olmayı daha çok isterdim
Sağlıkla gelsin de şu saatten sonra herhangi bir yaptırımınız yok adamın üzerinde. Boşuna kendinizi de adamı da germeyin.

Ya bilmiyorum da bana tuhaf geliyor eşinizle konuşmanızı herkese açık bir platformda ekran görüntüsü olarak paylaşmışsınız. Benim eşim böyle bir paylaşım yapsa çok üzülürdüm. Bence soruna burdan bakın bir de. Mahrem diye bir şey var ulu orta sermeyin ilişkinizi böyle. Umarım çözersiniz problemlerinizi

Hamile kalmamı benim kadar eşimde istedi. Ve bazı sıkıntılarımız için daha fazla ertelemek istemedik. Haa açıkçası sorsanız şu an bekar olmayı daha çok isterdim
Yani hem eşinizin kötü özelliklerden bahsediyorsunuz hem benim kadar eşimde istedi diyorsunuz. Eşinizin istemesi çok normal sizin yapmanız pek akıl kârı değil ama.

Akşam evde yüz yüze gelmiyor musunuz siz? Neden mesaj yoluyla yani 😒 bu adam evlenmeden önce de bozuk üsluplu narsist(?) idiyse de ne demeye evlendiniz anlamadım ki. Canınıza tak ettiyse de çocuk yapmaz boşarsınız. Psikolojik şiddetle ömür mü geçer?

Ama ben ona karşı dik duruyorum ve eleştirilerini kabul etmiyorum. Yani pasif kalmıyorum.

Peki ömür boyu bu sinir harbine gerek var mı?
Hemen boşanın demiyorum ama ya eşiniz kendi ya da ikiniz birlikte terapi alın. Ciddiyetinizi ve rahatsızlığınızı iyice anlasın.
Ayrıca çocuğunuz olduğunda annesine saygı duymayan, sürekli laf söyleyen, eleştiren bir babası olması doğru mu sizce?

Akşam evde yüz yüze gelmiyor musunuz siz? Neden mesaj yoluyla yani 😒 bu adam evlenmeden önce de bozuk üsluplu narsist(?) idiyse de ne demeye evlendiniz anlamadım ki. Canınıza tak ettiyse de çocuk yapmaz boşarsınız. Psikolojik şiddetle ömür mü geçer?
Evlenmeden önce böyle değildi. Aksine aşırı kibar ve anlayışlı. Ama evlendikten 1 gün sonra başladı.

Peki ömür boyu bu sinir harbine gerek var mı?
Hemen boşanın demiyorum ama ya eşiniz kendi ya da ikiniz birlikte terapi alın. Ciddiyetinizi ve rahatsızlığınızı iyice anlasın.
Ayrıca çocuğunuz olduğunda annesine saygı duymayan, sürekli laf söyleyen, eleştiren bir babası olması doğru mu sizce?
Tabiki de doğru değil. Çocuk içinde herşeyi şeim bilir o doğru yapar o doğruyu bilir olacak ama artık onu umursamamayı duymamaya başlayacağım. Kabullenmeyeceğim sadece onu yok sayacağım

Tabiki de doğru değil. Çocuk içinde herşeyi şeim bilir o doğru yapar o doğruyu bilir olacak ama artık onu umursamamayı duymamaya başlayacağım. Kabullenmeyeceğim sadece onu yok sayacağım

Siz yok saydığınızda çocuğunuzun bu durumdan etkilenmesi değismeyecek ama bulduğunuz çözüm bu ise diyecek de bir şey yok.
Umarım başarabilirsiniz.

Ben eşime bu kadar ciddi, bir yabancıya yazıyormuş gibi mesaj yazamam ya, gülesim gelir. Eşiniz hep böyleyse değişmez. Siz de ona misliyle cevap verin. Dinsizin hakkından imansız gelir misali..

Ya bilmiyorum da bana tuhaf geliyor eşinizle konuşmanızı herkese açık bir platformda ekran görüntüsü olarak paylaşmışsınız. Benim eşim böyle bir paylaşım yapsa çok üzülürdüm. Bence soruna burdan bakın bir de. Mahrem diye bir şey var ulu orta sermeyin ilişkinizi böyle. Umarım çözersiniz problemlerinizi
Bunu bende düşündüm biliyor musunuz. Ne kadar doğru burada paylaşmam diye düşündüm. Ama emin olun insan çıkmazda olunca bir fikre düşünceye ihtiyacı oluyor. Yoksa bende meraklı değilim özelimi burada paylaşmaya

X