Eşimin yalanları

Adamda her halt var ama siz nasıl düzelir mi diyorsunuz?
O adam sizi yalanlarıyla düzeldiğine inandırır bi şekilde merak etmeyin

Dedim duymak bile istemedi ben cok daha buyuk olay yapardim dedi acik acik kadin yapsa ne olur bilirsiniz.

Sizin adiniza sevindim insallah ben de cok sikinti cekmeden kurtulurum cocuguna cok duskun cocugundan ayri kalmayi goze alamaz ya duzelecek ya da basta bosansam bile cok zorluk cikaracak siz yasadiniz mi bir sikinti bu konuda

Tedavi konusunda ben de pek umitli degilim bana da favori 3 gibi geliyor

Sizin adiniza sevindim insallah ben de cok sikinti cekmeden kurtulurum cocuguna cok duskun cocugundan ayri kalmayi goze alamaz ya duzelecek ya da basta bosansam bile cok zorluk cikaracak siz yasadiniz mi bir sikinti bu konuda
Benim adam insan değildi zaten tuhaf bir yaratıktı... Baksanız çocuğu için canını verirdi , çok severdi... Boşandık... Bir defa bile telefon etmedi çocuğuna , şu ana kadar 4-5 defa gördü sadece.... Sağda solda çocuğum için yaşıyorum diyor hala :) Tek bir kuruş vermediği gibi çocuk kaza geçirse ölse kalsa ulaşacağım bir telefonu bile yok :) Erkeklerin geneli zaten boşanma sonrası bir kadın buldular mı çocuk filan hak getire oluyor. Eşinizi tanımıyorum ama medeni bir şekilde çocuğunun ihtiyaçlarını karşılayıp , görüşürse çocuk için daha sağlıklı olur diyeceğim ama yalan problemi rol model için çok kötü ne yazık ki... Hakkınızda hayırlısı olsun inşallah evladınız ve sizin için her şey güzel olur. Keşke eşiniz kendini düzeltebilse...

Benim esim cocugumuz yokken baska cocuklara da cok duskundu 30 yasinda ve cogu arkadaslarinin kocaman cocuklari var uzun sure bunun ozlemini yasamis birisi ve cocuguna asiri bagli bosansak bile degisecegini zannetmiyorum. Hepimizin hakkinda hayirlisi olsun. Daha cok gencim esim yuzunden hayatimi ziyan etmek gibi bir niyetim yok. Sanirim gidisati kendisi sececek artik

Benimki de çok düşkündü çocuktan önce de başka çocuklara da... Hala da düşkün.... Birlikte olduğu kadının çocuğunu hastaneye götürdüğü acilde kendi çocuğunu gördüğü halde kıyı bucak saklanan ve ertesi günü telefon edip de çocuğun neyi vardı bile sormayan bir adam... Acil serviste çocuk seviyordu ay ne tatlı , ne akıllı , yerim ben seni... Tabi hiç kimse bizimki kadar .... .... ... olamaz o ayrı ... Eşini en iyi sen tanırsın ne olursa olsun kendine ve evladına iyi bak.

adamda hem yalan var hem de aldatmaya meyilli

sen kocanı al karşına konul ve her şeyin farkında olduğunu ona bildir

ona son şans verdiğini de bilsin

ona göre kendine çeki düzen versin yoksa sen sadece kendini yıpratırsın

Allahim cocuk sevgisi de mi yalannn????? sinirlerim bozuldu

Allahim cocuk sevgisi de mi yalannn????? sinirlerim bozuldu
Bizimkinde evet umarım sizinkinde değildir :) Dünyada bir örneği daha olamaz zaten benimki ayrı bir tür.... Kelimeler kiyafetsiz kalır onu tarif etmeye... Neler yaşadım ben çok şükür evladımla tek başıma huzurlu ve mutluyum... 2 ayda bir oğlumu özledim diye çıkıp gelmese iyi ama ne yapalım böyle böyle çocukta görüyor gerçek yüzünü.. Her geldiğinde gelip sözler veriyor ve tabi ki hiçbirini tutmuyor.. Şu an 4 yaşında karşılıksız seviyor baba diye ama biraz büyüdüğünde başlarım senin babalığına demez mi ?

Der tabii. Allah sizin de yardimciniz olsun. Soz verip tutmama da uyuyor benimkine valla korkmadim degil

Değiştiremezsiniz. Sizi aldatan, yalan söyleyen biri için neden uğraşacaksınız ki ? Kendi hayatınızdan, zamanınızdan neden ona vereceksiniz, aldatılmayı ve bu durumu kabul etmişsiniz zaten. Emeğinizi kendinize ve çocuğunuza harcayın bence.

Tehlikeli bir durum sizi kaybetme korkusu taşıyormu biraz bırakır giderim korkusu verseniz birde tabii psikiyatri şart

Yalan söyleme hastalığını o yenecek siz değil. Allah yardımcınız olsun zor bi kişilikle karşı karşıyasınız çocuğunuza kötü bir model olmasa bari.

Yalan söyleme hastalığını o yenecek siz değil. Allah yardımcınız olsun zor bi kişilikle karşı karşıyasınız çocuğunuza kötü bir model olmasa bari.
Insallah yener bilemiyorum aliskanlik bu daha cok vazgecer diye umuyorum simdilik amin tesekkur ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…